Santrauka: savizudybe kai tikrai nera del ko gyvent
Tema sukurta: 2012.12.15 18:12
Pirmas Atgal 18 19 20 21
2015.08.22 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smi
smi
Meistras
antares rašė:

gerai kad aš nepavydus


Tai ir gerai, kad esi nepavydus
O apie "dirbtinį kabinimą" - pajuokavau Žinoma, kas dirbtina, tai visada būna trumpalaikiu
Sutinku su Tavim: ką darome laisva valia, sieloje būna lengva, ir tas lengvumas juntamas iš karto - tenkinantis rezultatas pasimato vėliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.06 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kacper
Kacper
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.06 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kacper
Kacper
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.12 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Briedis1
Briedis1
Pažengęs
kiesa2 rašė:

sveiki skaiciau ne viena tema visur sakoma kad jai zmogus apie tai kalba ,raso jis istikruju to nepadarys ,bet mano atvejis yra labai iskirtinis as labai rimtai galvoju apie savizudybe

ir kokiu budu tai padaryti . dazniausia priezastis kodel zmones zudosi tikriausiai yra nelaiminga meile alkoholis , cia ir vel man situacija yra galima sakyt kitokia tai gi tiesiog

papasakosiu pagrindines priezastis kas man nepatinka mano gyvenime ir kodel nematau prasmes gyventi. taigi man yra 24 metai uzaugau labai liudnai niekad neturejau tikru draugu galbut todel

uzaugau toks koks uzaugau . taigi neturejau draugu tas reiskia kad taip pat niekad neturejau ir merginos niekad nepatyriau kas yra buciniai glamones seksas apie tai labai daug svajojau

tai va esu labai nekalbus zmogus labai drovus taip pat labai bailys . buvo gyvenime visokiu nutikimu netgi su zmonem kuriuos laikiau draugais pasinaudoja mano bailumu pridare man daug negero

isireikalavo daiktu ne karta ir as negalejau nieko padaryti net kaskasm papasakot pabijojau visa tai. buvo netgi taip kad ir is namu iseit bijojau kuri laika del tokiu zmoniu ,tai va per savo

ta bailuma bijau kur nors vykt ir panasei nesugebu isidarbint kas reiskia kad neturiu pinigu tai dar viena priezastis trauktis is gyvenimo ,tai pat galvoju kad savo gyvenima jau sugadinau

kai mokiausi mokykloj turbut kaip ir daugelis vaiku galvodavau greiciau baigtusi ta mokikla ir galeciau nieko neveikt taciau pabaigus prireike visai ne daug laiko kad imt galvot ka as padariau noreciau kad

viska buciau dares kitaip jai buciau zinojas kad po keliu metu taip galvosiu buciau paskutinius metus pasistenges ir turejas galimybe siekt to kas man patinka ka megstu , bet dabar jau per velu tam .

dar viena priezastis vedanti link savizudybes gyvenimo salygos gyvenu kaime nepavydetinomis salygomis negaliu pakest ziemos esu laai jautrus salciui o cia kai ateina ziema nieks nevalo keliu liekam atskirti nuo pasaulio

blogiausia yra kad musu namas senas apleistas jame visada salta ziema kai buna didesni salciai kambary temperatura daznai buna 0 laipsniu nejuokauju ziema kai didesni salciai pas mus didziausia temperatura 7 silumos

kambari tenka ir apsirengus su pirstinem sedet ir visvien salta niekam nelinkiu tokio gyvenimo . tai gi visko bijau pinigu nera laimes meiles taip pat nera draugu taip pat nera tikslo gyvent irgi nera .

zmones kai patarineja kodel neverta zudytis sako kad neverta nes juk yra zmoniu kurie del taves labai liudes seima tevai as tam visiskai pritariu ,mano tevas yra jau mires jis nusizude del ligos nebenorejo kankintis

tai gi esme tokia as ne toks kaip visi as apie artimuosius galvoju as zudysiuos dar ne senien ir ne ryt nes galvoju apie mama bet kai mamos nebeliks as 100 procentu trauksiuos is gyvenimo nebus tikrai nei vieno zmogaus kam

butu manes gaila ir liudna kad as pasitraukiau juk draugu neturiu tevu nebeturesiu giminiu artimu tai pat nera viska esu gerai apgalvojas manes nera kam pasigest manes .

tai va dabar sakysit viska suplanaves o vistiek raso toki dalyka tai gi rasau del keliu priezasciu 1 visai noreciau isgirst kieno nors nuomone koke nors priezasti kodel nesizudyt tokiu kaip mano atveju , pripazinsiu kad yra

galimybe kad kaskas ka jus pasakysite gali pakeist mano mastyma ir nora zudytis . as netgi suprantu kad atsitikus kakskokiam nemazam mano gyvenima pasikeitimui tokiam kaip pinigai ,megiamas darbas , ar meile gali atsirast noras gyvent

toliau tai va noriu jusu nuomoniu pasisakymu .

o antras dalykas del ko cia rasau noriu pasiulymu kaip nusizudyt be skausmo ir garantuotai kad nelikt suzalotam bet gyvam ir greitai . kaip minejau esu bailys skausmo bijau tad PASISKANDINIMAS ,PASIKORIMAS , VENU PERSIPJOVIMAS , NUSOKIMAS NUO STOGO

man tikrai netinka sie budai per skausmingi per ilgi ir negarantuoti . pats galvoju apie nusisovima ,bet kur gaut ginkla susisprogdinima dar sunkiau gaut sprogmenu . nusinuodinimas bet kur gaut patikimu greitu nuodu

nusinuodijimas co2 nesunkiai igyvendinama kiek zinau jai viska gerai atliksi tai pirmiausiai prarandama samone tada mirstama praradus samone manau nelabai galetum ir suvokt kad skauda ir kad mirsti . gal kaskam kai taip parasiau ir atrodo kad cia ne rimta kaskas

isigalvoja viska ir seip raso bet sakau as suvokiu ka rasau ir tai zadu padaryt kai ateis tam laikas laukiu jusu nuomoniu ir pasisakymu .



Jei ruošies žudytis tai žudykis o ne kvaršink galvą savo verkšlinimais .
Beje tokie liurbiai niekada nesižudo tik dejevimais jieško dėmesio .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.12 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Briedis6764699 rašė:

Jei ruošies žudytis tai žudykis o ne kvaršink galvą savo verkšlinimais .
Beje tokie liurbiai niekada nesižudo tik dejevimais jieško dėmesio .


nebepaistyk nesąmonių, kad nusižudyti, visų pirma reikia labai daug drąsos, arba tiksliau, reikia būti susipykus visiškai su sveiku protu. mirtis reiškia depresiją, tik ta depresija po mirties greičiausiai dar 100 kartų didesnė. aišku, jei nėra ten žmogui dėl ko gyventi ir gyvenimo prasmė lygi 0, tai žmogus jau negalvoja ir nebebijo mirties. žmonės konclagerius iškęsdavo kad tik nemirtų, po rusų okupacijos net Sibire išgyveno nežmoniškam šaltyje ir tai nesižudė. iki okupacijos savižudybių Lietuvoje buvo vos keletas per metus.
va ką reiškia, kad kariuomenė atėjus okupantams neiššovė nei vieno šūvio, vistiek per tuos okupacijo metus iki dabar jau prarasta daugiau nei 100 tūkst. ir teigiama, kad tie okupacijos padariniai tęsis dar mažiausiai 20 metų, tai viso bus 200 tūkst. nusižudžiusių, 100 tūkst. išvežtų į Sibirą ir milijonas emigravusių dėl prastos ekonomines padeties. dar priskaičiuokim tuos, kas spėjo pabėgti į Ameriką, tai gausis, kad dėl okupacijos Lietuva prarado apie 2 milijonus vietinių gyventojų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.13 00:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
FXX3 rašė: per tuos okupacijo metus iki dabar jau prarasta daugiau nei 100 tūkst. ir teigiama, kad tie okupacijos padariniai tęsis dar mažiausiai 20 metų, tai viso bus 200 tūkst. nusižudžiusių, 100 tūkst. išvežtų į Sibirą


Kiek išvežta, tai lygiai tiek pat, jei ne daugiau atvežta ir apgyvendinta rusų ir kitų "SSSR piliečių". Su didesne dalimi jų dabar vienos problemos - nelojalūs, žalčiai, vis į savo rodiną gręžiojasi ir kokiai nors pasaulinei sumaiščiai užėjus, vėl norėtų čia savo tvarką įvesti, maždaug tokią, kokia dabar yra Lugandone ar ten aplinkui. Lyg savų durnių neužtektų, tai dar tų privežtinių nors su šakėmis semk.

O dar žudytis kai kurie prietrankos nori, kad dar mažiau mūsų liktų. Dirbti eikit, savanoriais į "karštuosius taškus" rašykitės, ten jei pasiseks, gražiai nukeps ir dar po smerčio medalį kokį nors duos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.13 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Briedis1
Briedis1
Pažengęs
Tiesiog durnelis paguodos ieško nori kad visi juo gailėtusi nevykelis yra ir kitaip nemoka pritraukti dėmesio . Problemas reikia spręsti o ne užkrauti ant kitų pečių . Jeigu padorus žmogus prašo pagalbos arba patarimo tikrai neįsterikuoja kaip šitas tipas namuose šalta ,pinigu nėra tai reik jam žudytis .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.13 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/dideliu-greiciu-lekes-brandaus-amziaus-vairuotojos-automobilis-apsiverte-ir-trenkesi-i-siena.d?id=69836522

Na va, jau turime ir bandyma.
Norintiems:
Paskaitykit ir pagalvokit ar nori pakartot, kad trauktu kaip pusiau pritrekstus vabalus sulauzytomis galunemis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.13 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
klausimas kodėl žudėsi, visa kita tik detalės. šiaip dažnai žmonės negali pagyventi vieniši nei vienos dienos, , kitiems gi tenka gyventi visą gyvenimą. matyt užėjo depresija. atrodo tik pasukai vairą ir viskas, o čia beabejo dabar teks visą gyvenimą gyventi su lūžusiais kaulais, kęsti skausmus, orų permainas ir t.t.
šiaip tai depresija yra hormonų sutrikimas, o hormonų sutrikimą iššaukia intymių santykių nebuvimas. tam yra skirti antidepresantai.
bet kadangi šiais laikais renkasi moterys ir moterų yra mažiau, tai greičiausiai viskas yra dėl netinkamo vyro pasirinkimo jaunystėje. normaliai, vėliau moterims net mirus sutuoktiniams, neturėtų net kilti tokios mintys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.06 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
neber prasmes gyventi..kokia cia sudiena darot su prisijungimu prie forumo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.06 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Pončikas rašė:

neber prasmes gyventi..kokia cia sudiena darot su prisijungimu prie forumo..


Tik tavęs, Pončikai, tik dėl tavęs. Tu mums įkvėpi gyvybę savo humoru jausmu, ir pozityviom įžvalgom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.22 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
kokia prasmė mirt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.23 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
fluoksetinas rašė:

kokia prasmė mirt


o kokia gyvent ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.23 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
kokia prasmė to klaust?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.23 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Pavalgykit skaniai ir nuotaika pakils
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miglanaktyje
Miglanaktyje
Naujokas
Atsakinėjate į klausimus gaunate taškus ir taip galite iškeisti į prizus, o prizų yra įvairiausių ir maisto ir kavinių ir kino bilietų. Aš jau pasiėmiau kavos. Beje taškai atsakius į klausimą iškart atsiranda ir galima juos iškeisti. Verta išmėginti. O taškai greitai renkasi. Aš per kelias dienas surinkau 200 taškų.  https://aimera.io/invite/htsx
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.14 06:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
kiesa2 rašė:

sveiki skaiciau ne viena tema visur sakoma kad jai zmogus apie tai kalba ,raso jis istikruju to nepadarys ,bet mano atvejis yra labai iskirtinis as labai rimtai galvoju apie savizudybe

ir kokiu budu tai padaryti . dazniausia priezastis kodel zmones zudosi tikriausiai yra nelaiminga meile alkoholis , cia ir vel man situacija yra galima sakyt kitokia tai gi tiesiog

papasakosiu pagrindines priezastis kas man nepatinka mano gyvenime ir kodel nematau prasmes gyventi. taigi man yra 24 metai uzaugau labai liudnai niekad neturejau tikru draugu galbut todel

uzaugau toks koks uzaugau . taigi neturejau draugu tas reiskia kad taip pat niekad neturejau ir merginos niekad nepatyriau kas yra buciniai glamones seksas apie tai labai daug svajojau

tai va esu labai nekalbus zmogus labai drovus taip pat labai bailys . buvo gyvenime visokiu nutikimu netgi su zmonem kuriuos laikiau draugais pasinaudoja mano bailumu pridare man daug negero

isireikalavo daiktu ne karta ir as negalejau nieko padaryti net kaskasm papasakot pabijojau visa tai. buvo netgi taip kad ir is namu iseit bijojau kuri laika del tokiu zmoniu ,tai va per savo

ta bailuma bijau kur nors vykt ir panasei nesugebu isidarbint kas reiskia kad neturiu pinigu tai dar viena priezastis trauktis is gyvenimo ,tai pat galvoju kad savo gyvenima jau sugadinau

kai mokiausi mokykloj turbut kaip ir daugelis vaiku galvodavau greiciau baigtusi ta mokikla ir galeciau nieko neveikt taciau pabaigus prireike visai ne daug laiko kad imt galvot ka as padariau noreciau kad

viska buciau dares kitaip jai buciau zinojas kad po keliu metu taip galvosiu buciau paskutinius metus pasistenges ir turejas galimybe siekt to kas man patinka ka megstu , bet dabar jau per velu tam .

dar viena priezastis vedanti link savizudybes gyvenimo salygos gyvenu kaime nepavydetinomis salygomis negaliu pakest ziemos esu laai jautrus salciui o cia kai ateina ziema nieks nevalo keliu liekam atskirti nuo pasaulio

blogiausia yra kad musu namas senas apleistas jame visada salta ziema kai buna didesni salciai kambary temperatura daznai buna 0 laipsniu nejuokauju ziema kai didesni salciai pas mus didziausia temperatura 7 silumos

kambari tenka ir apsirengus su pirstinem sedet ir visvien salta niekam nelinkiu tokio gyvenimo . tai gi visko bijau pinigu nera laimes meiles taip pat nera draugu taip pat nera tikslo gyvent irgi nera .

zmones kai patarineja kodel neverta zudytis sako kad neverta nes juk yra zmoniu kurie del taves labai liudes seima tevai as tam visiskai pritariu ,mano tevas yra jau mires jis nusizude del ligos nebenorejo kankintis

tai gi esme tokia as ne toks kaip visi as apie artimuosius galvoju as zudysiuos dar ne senien ir ne ryt nes galvoju apie mama bet kai mamos nebeliks as 100 procentu trauksiuos is gyvenimo nebus tikrai nei vieno zmogaus kam

butu manes gaila ir liudna kad as pasitraukiau juk draugu neturiu tevu nebeturesiu giminiu artimu tai pat nera viska esu gerai apgalvojas manes nera kam pasigest manes .

tai va dabar sakysit viska suplanaves o vistiek raso toki dalyka tai gi rasau del keliu priezasciu 1 visai noreciau isgirst kieno nors nuomone koke nors priezasti kodel nesizudyt tokiu kaip mano atveju , pripazinsiu kad yra

galimybe kad kaskas ka jus pasakysite gali pakeist mano mastyma ir nora zudytis . as netgi suprantu kad atsitikus kakskokiam nemazam mano gyvenima pasikeitimui tokiam kaip pinigai ,megiamas darbas , ar meile gali atsirast noras gyvent

toliau tai va noriu jusu nuomoniu pasisakymu .

o antras dalykas del ko cia rasau noriu pasiulymu kaip nusizudyt be skausmo ir garantuotai kad nelikt suzalotam bet gyvam ir greitai . kaip minejau esu bailys skausmo bijau tad PASISKANDINIMAS ,PASIKORIMAS , VENU PERSIPJOVIMAS , NUSOKIMAS NUO STOGO

man tikrai netinka sie budai per skausmingi per ilgi ir negarantuoti . pats galvoju apie nusisovima ,bet kur gaut ginkla susisprogdinima dar sunkiau gaut sprogmenu . nusinuodinimas bet kur gaut patikimu greitu nuodu

nusinuodijimas co2 nesunkiai igyvendinama kiek zinau jai viska gerai atliksi tai pirmiausiai prarandama samone tada mirstama praradus samone manau nelabai galetum ir suvokt kad skauda ir kad mirsti . gal kaskam kai taip parasiau ir atrodo kad cia ne rimta kaskas

isigalvoja viska ir seip raso bet sakau as suvokiu ka rasau ir tai zadu padaryt kai ateis tam laikas laukiu jusu nuomoniu ir pasisakymu .


Atsakysiu gal ir žiauriai į tokį seną klausimą, beeeeet....

Ar tu ką nors nužudei, ar kam nors sugriovei gyvenimą iki pamatų. ar mėgsti parazituoti praktikoje ir mieliau kažkam padarytum tokį zbitką, kad jam dar ilgai skaudėtų ar šiaip nuskriaustum kitą vardan naudos sau nei gera kam nors padarytum? Jei ne, tai tavo gyvenimas tikrai nėra beprasmis ir nebus tol, kol darysi viską ką gali, kad savo gyvenime vykdytum Dievo valią, neštum gėrį,meilę, viltį, nepasiduotum blogiui ir pagundoms tiek kenkti kitiems, tiek sau. Tokiais atvejais, realiai nei žmogaus gyvenimas šiame pasaulyje nėra beprasmis net tuo atveju, jei jis tik sisioja ir kakoja į pampersus bei valgo tik per zondą ir dar ant nuskausminamųjų sėdėt nuolat turi (tikrai yra daržovė fiziologine prasme ar mirštantis ligonis), nei jo mirtis nėra beprasmė. Kaip tik kiekviena akimirka šalia tokio žmogaus yra neįkainojamai brangi, o buvimas šalia jo, jo savo laiku atėjusios mirties metu - didžiausia ir brangiausia dovana ir pamoka tiems, kurie yra šalia jo... Tačiau priešingu atveju tiek žmogaus gyvenimas yra beprasmis, tiek jo mirtis, tuo labiau, yra beprasmė. O jei dar žmogus žudytis sumąsto, tai jo mirtis visu 1000 procentų pavirsta pragariškai bebrasmiška ir pražūtinga tiek mirusiajam (įsikalinėt kas ką nori ir kaip tik nori bei susifantazuoja gali, bet faktas kaip blynas yra tai, kad su fizine mirtimi NIEKAS NESIBAIGIA - gyvenimas vyksta toliau ir į kurią pusę vyksta, priklauso nuo to, ką žmogus rinkosi iki mirties), tiek pragaru jo artimiesiems ir net nebūtinai artimiems draugams. Pats paminėjai, kad tavo tėtis pakėlė ranką prieš save, todėl neabejoju, kad puikiai supranti į kokią tamsą, neviltį ir kančią kitus įstumia tas, kuris tai padaro. ...jis kitus paskui save tempiasi taip, kad šie tą patį sau padarytų, kad nenorėtų sustabdyti blogio grandinės, stotis antkojų ir kitiems padėti, bet patys pavirstų tos grandinės nareliais, besitempiančiais vis kitus žmones. Negi nori, kad tavo egzistencija iš tiesų pavirstų visiškai beprasme ir net nešančia blogį bei kančias kitiems? Kelių mano pažįstamų tarpe taip kone visi jų draugai ir nemaža dalis giminės išmirė... Visi jie buvo tame pragare. [Beja, panašaus pobūdžio pragaras pareina ir kiekvienam, kuris kuo nors prisideda prie kito žmogaus mirties; nužudo ką nors ar žudiko nesustabdo, matydamas, kad vyksta labai negeri dalykai]. Kai kurie jų patys dėl to dar rimtai susirgo bei ilgai gydytis turėjo ir fizines gautas negalias, kurios galėjo ir nepraeiti. Visi jie kažkaip perėjo tą pragarą (kai kurie net po daugiau nei 2 kartus), o kažkaip perėjo ne dėl to, kad turėjo pinigų, gerai gyveno, turėjo visas soc. garantijas ir pan. (vienas jų būdamas neįgalus nuo mažumės turėjo pats valgyt gamytis ir dar neretai susigalvot iš ko gamint, nes abu tėvai buvo alkoholikai ir jis kartu su broliais ir sesėm augo pusiau laukinukų sąlygomis bei patyčių ir skriaudų tikrai sočiai gavo dėl savo negalios), bet dėl to, kad žinojo faktą, jog su fizine mirtimi niekas nesibaigia, kad yra Dievas, yra ir velnias, kuris tik ir nori, kad žmonės keltų ranką prieš savo ir kitų gyvybes bei kitokį blogį darytų bei taip pražūtų tikrai ir turėjo tą vieną žmogų, kuris juos savo buvimu vertė nepasiduoti. Paskui vieni jų išdrįso patys pakeisti gyvenimo aplinką, vis kaišiojant nosį už savo kiemo ir kaimo ribų, o vieną - pradžioj giminaitis už pakarpos pačiupo ir į vienuolyną patupdė pasisvečiuot bei greta to dar supažindino su viena gražaus ir gero jaunimo bendruomene, su kuria keliaudamas tas žmogus pradėjo naują gyvenimą, kuris nuo to nepatapo rožėmis klotu, bet jau lengviau buvo. O tu turi mamą net tuo atveju, jeigu ji jau ir iškeliavo iš šio pasaulio ir jei jau prieš 6 metus dėl jos kabinaisi į gyvenimą, kad jai padėtum, tuomet tikrai gali padėti savo mamai ir gal ne vien tik jai. Tik... aišku pradžiai biški ir pačiam reikia nepabijot išlįst iš kiemo ir pasieškot pagalbos iki kol kažkiek ant savo kojų atsistosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.14 09:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
na man atrodo tas forumietis nenusizude, istojo i kazkokia bendruomene ar sekta ir dar lygtai mergina ten rado.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.02.14 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
tiems kas turi antras puses mirtis tai karastrofa, abiems pusems, o vienisiams tai tera issigelbejimas. kam kankintis jei gali nesikankint o ten jau blogiau tikrai nebus, jei nepapuoli i kokia Bucia aisku as esu uz autanazijos iteisinima, kad tie kas nori vis galetu paprasciausiai nueit ir nusizudyt, o ne kartis, skandintis, trankytis i siena automobiliu, pjautis venas ir pn. uztektu tarkim irodymo kad neturejai antros puses gyvenime ir viskas, gali jau drasiai paimt kokia ampole vaistu ir ramiai uzmigt visam laikui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai