Tema sukurta: 2015.05.18 13:59
2015.05.18 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Šeimos samprata apima ir tai - turi ne vien mylėti, bet ir leisti kitiems suprasti, kad yra kas juos sergi. ... aš vadinu tai "dvasiniu saugumu" - jausmu, kad tavo šeima sergi tave. Niekas kitas nesuteiks tau šio jausmo. Nei pinigai. Nei šlovė.

************************************************************

Gegužės 15d. ''Terasa ant stogo'' vyko šeimos dienos paminėjimas. Šis renginys sulaukė daug dėmesio.

Visi susirinkusieji aptarinėjo kas yra šeima. Visada galvojome, kad šeima - toks paprastas dalykas, kur visada esi laukiamas, mylimas. Tačiau yra šeimų, kur ši diena turi tik vieną reikšmę, kaip sulaukti savo mylimos šeimos...

Pagrindinė renginio užduotis - paaiškinti, ką kiekvienam reiškia "šeima". Geriausiai sekėsi smeeterei Emai.

Sveikiname ją tapus nugalėtoja ir laimėjus 4 000 šlovės taškų!!!




*****
"Šeima - tai vienintelis gyvenimas, juk jei jos nebūtų, nebūtų ir tavęs. Šeima užima viso gyvenimo dalį. Trumpai papasakosiu apie savo šeimą. Mano šeima yra pati geriausia, kekvienas, manau, tą patį pasakytų. O kodėl geriausia? Nes mano šeima labai brangina mane, turiu mamą, tėtį ir brolį. Jie mane palaiko sunkiausią akimirką, juk tokių visiems būna. Jie dėl manęs yra tiek daug padarę, negaliu net apsakyti. Labai myliu savo šeimą!!! Ji pati brangiausia."
*****

Štai ir mes:

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.29 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Karolina19
Karolina19
Naujokas
miela
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai