Tema sukurta: 2013.04.16 11:38
Pirmas Atgal 1 2 3
2014.12.18 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramune77
Ramune77
Naujokas
Teko girdėti, kad sekso prekės per šventes tiesiog išgraibstomos. Galvoju gal ir man kalėdų proga reikėtų kažką sau ir savo partneriui pasidovanoti. Tik bėda, kad nežinau ką. Vibratorių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.18 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
nors nesu tokių dovanėlių didelė šalininkė per žiemos šventes (man jos labiau su šeima siejasi), bet esu gavus. nesupykau ir neišmečiau. bet pati būčiau linkusi dovanoti per kokią valentinkę gal.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Per šventes dovanoti Vibra draugą. hmm, šiek tiek neįprasta. Suprantu, visokios smulkmenos yra tik pinigų švaistimas ir laisvo ploto užėmimas. Geriau pirkti ką nors praktiško. Tik kiek turi būti artimas žmogus, kad pirkti tokį dalyką? DDD Nebent jau varinis yra labai vaikinas.

O jūs čia mergos pačios perkate, ar čia labiau vaikinų inciatyva ? Nes kaip suprantu, merginos gal gėdytųsi eiti į n-18 prekių pardotuvę. Nors gal mano nuomonė nėra šimtą procentų patvirtinta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.21 01:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
aš visus pati pirkau, išskyrus tą vieną dovanotą per kalėdas
o pirkt būtinai tik praktišką daiktą, tai čia tik vyrai -stuobriai gali taip sugalvot. jei man padovanotų kokį siurblį, tai sukiščiau subinėn išimtis- jeigu man to daikto tikrai reikia ir aiškiai pasakau.
o dovanot nebūtinai daiktą reikia, galima ir pramogą kokią - neužims vietos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anelle
anelle
Naujokas
mylimukė rašė:

o pirkt būtinai tik praktišką daiktą, tai čia tik vyrai -stuobriai gali taip sugalvot. jei man padovanotų kokį siurblį, tai sukiščiau subinėn


100 proc pritariu! jei vyrams patinka gauti praktiškas dovanas, tai dar nereiškia, kad ir moterims tokias dovanoti reikia..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.15 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paskolinsiu
Paskolinsiu
Naujokas
kas nor buvote susitikti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai