Tema sukurta: 2015.08.27 11:46
Pirmas Atgal 1 2
2015.09.07 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PartizanasLT
PartizanasLT
Naujokas
Invazija, na kam taip piktai, lyg po mano situacija slypėtų kažkokios asmeninės nuoskaudos.....
O situacija visai ne tokia. Nes kalba eina ne tik apie fizinį suartėjimą, bet ir apie dvasinį. Aš iš tų vyrų, kurie mylisi su tomis, kurias myli, o ne su bet kuo ir bet kaip tenkinant tik savo poreikius. Dar aš iš tų, kuriems meilė ir mylėjimasis - visų pirma davimas kitam, o ne ėmimas sau. Ir aš esu visiškai atviras žmogus, neturintis barjerų bendravime, absoliučiai atsiveriantis tam, kuris brangus man.
O štai ji labai kitokia. Ji neprisileidžia nieko labai arti, nieko nieko. Išskyrus retas akimirkas, kai to vos ne išsireikalauji, apimtas nevilties. Mūsų seksualinis nesuderinamumas tampriai susijęs ir su emociniu badu, kurį dažnai jaučiu aš. Emocijos, meilės jausmas, poreikis duoti, kūnų susiliejimas - visko to man trūksta. Ir aš einu be to iš proto. O jėgų šildyti bei gaivinti santykius, ką daryti įprastai visada tekdavo man vienam - nebelabai turiu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.03 08:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Mynejot kad ji turi idomu darba? Ira moteru kurios bando viska aprepti ,labai stengesi darbe nes joms patinka darbas . Tai atima daug jegu,dar namai kur turi viska suspeti.Ir jau dar ilgi metai kartu,kur lieka daugiau svelni meile ,pripratimas. Uzsikasus darbuose nesvarbu kokiuose ,mes apleidziam lovos reikalus. Kur ir yra pagrindine problema.Mes per savo lekima pacios net nesuprantam kaip mum truksta sekso. Tad patarciau ,padeti jai . Svelniais prisilietimais kai ji sukasi virtuveje,bucinukais netiketais. Prisilietimai ,svelnios vyliones,nedgi isdykeliski pliaukstelejimai .... tai primena apie imtimuma ir uzveda . Tik neverskit iskart i lova. O uzdekit ja Tai pakelia nora vel pradet isdykaut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.15 09:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kentas
Kentas
Patyręs
Pas mane ta pati problema...kiek kartu siuliau ir sakiau kad jei kazka netaip darau pasimokinkim,pamokink,juk kiekvienai skirtingai reikia,vienai gal patinka svelniau,kitai grubiau,kitai dar kitaip. bet ji pasako man gali sexo beveik visai nebut,arba ten i kelis menesius karta...nesakau kad negaunu.gaunu dazniau nei karta i tuos 2men,bet tas pats kai su malka...o as taip noriu aistros,taip noriu ja patenkinti,kad ji alsuotu,atsipalaiduotu ir pan...ir jau kuris laikas taip pat galvoju apie meiluze,ir kad nebevargint zmonos ir nekvarsint galvos,nes nebesugalvoju kaip ja uzvest,nors padedu ir buityje,ir su vaikais nemazai laiko bunu,priziuriu,ir buna indus isplaunu,ir skalbinius isdziaustau,stengiuosi bet sh gaunas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.15 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Kentas rašė:

Pas mane ta pati problema...kiek kartu siuliau ir sakiau kad jei kazka netaip darau pasimokinkim,pamokink,juk kiekvienai skirtingai reikia,vienai gal patinka svelniau,kitai grubiau,kitai dar kitaip. bet ji pasako man gali sexo beveik visai nebut,arba ten i kelis menesius karta...nesakau kad negaunu.gaunu dazniau nei karta i tuos 2men,bet tas pats kai su malka...o as taip noriu aistros,taip noriu ja patenkinti,kad ji alsuotu,atsipalaiduotu ir pan...


Nu ir logika? Tiksliau jos nerasta. Isivaizduok zmona tau noretu ausi krapstyti kas diena su pagaliuku. Na is pradziu del meiles pakentetum, askui stengtumeeisi, kad jau reciau ji krapstytu, o gal net visai nekrapstytu, nes jau erzina konkreciai. Tai ji tau pradetu sakytti, kad ne taip gal krapsto, gali grubiau ar svelniau. Manau nugriutum nuo kedes isgirdes.

Po to dar pasakytu, kad va jii krapsto o tu nekaifuoji jokios aistros... Na cia kad mazdaug susidarytum ispudi, kaip tavo antra puse jauciasi.
Ar galima tai pakeisti? Galima, tikk ne taip primityviai ir bukai, kaip teko skaityti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.15 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Kentas rašė:
Pas mane ta pati problema...kiek kartu siuliau ir sakiau kad jei kazka netaip darau pasimokinkim,pamokink,juk kiekvienai skirtingai reikia,vienai gal patinka svelniau,kitai grubiau,kitai dar kitaip. bet ji pasako man gali sexo beveik visai nebut,arba ten i kelis menesius karta...nesakau kad negaunu.gaunu dazniau nei karta i tuos 2men,bet tas pats kai su malka...o as taip noriu aistros,taip noriu ja patenkinti,kad ji alsuotu,atsipalaiduotu ir pan...ir jau kuris laikas taip pat galvoju apie meiluze,ir kad nebevargint zmonos ir nekvarsint galvos,nes nebesugalvoju kaip ja uzvest,nors padedu ir buityje,ir su vaikais nemazai laiko bunu,priziuriu,ir buna indus isplaunu,ir skalbinius isdziaustau,stengiuosi bet sh gaunas..

Raumenį augink, būsi seksy, o ir seksualinę energiją sublimuosi į naudingą veiklą, mažiau stogą raus. Užsiimk, tsakant, savo eksterjeru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.15 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Red rašė:

Kentas rašė:

Pas mane ta pati problema...kiek kartu siuliau ir sakiau kad jei kazka netaip darau pasimokinkim,pamokink,juk kiekvienai skirtingai reikia,vienai gal patinka svelniau,kitai grubiau,kitai dar kitaip. bet ji pasako man gali sexo beveik visai nebut,arba ten i kelis menesius karta...nesakau kad negaunu.gaunu dazniau nei karta i tuos 2men,bet tas pats kai su malka...o as taip noriu aistros,taip noriu ja patenkinti,kad ji alsuotu,atsipalaiduotu ir pan...ir jau kuris laikas taip pat galvoju apie meiluze,ir kad nebevargint zmonos ir nekvarsint galvos,nes nebesugalvoju kaip ja uzvest,nors padedu ir buityje,ir su vaikais nemazai laiko bunu,priziuriu,ir buna indus isplaunu,ir skalbinius isdziaustau,stengiuosi bet sh gaunas..


Raumenį augink, būsi seksy, o ir seksualinę energiją sublimuosi į naudingą veiklą, mažiau stogą raus :)


Ne tik ragana, bet dar ir melagė... brrrr
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.16 08:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Kentas, nueik i stoties rajona ir susirask tokia senyva moteriske ja ten visi vadina babule ir duos tau kataloga su visom Vilniaus plastakem, ten ju gal virs 10 tukst., aisku realybeje dar daugiau ir pasirinksi, nereiks but neistikimam savo zmonai arba dar gali ieskot per sio saito pazintis, arba skelbiu.lt/pazintys , sekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.16 10:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Batmobile rašė:
Ne tik ragana, bet dar ir melagė... brrrr

Tu čia man?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.25 09:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Izabelė6
Izabelė6
Naujokas
Santuoka negali būti tik balta ar juoda iš tiesų. Aš tikiu, jei mylite savo žmoną, jos neišduosite ir stengsitės geriau išsiaiškinti problemą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.02 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


internas
internas
Meistras
Mokslynykas rašė:


Tas pavyzdys su ausies krapštymu - geras toks..apibendrinantis norus, poreikius, galimybes ir..rezultatą )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai