Tema sukurta: 2010.02.21 21:28
2010.02.21 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Termosas
Termosas
Moderatorius
Sumasčiau pirkt seną fotoaparatą, t.y. Fed, Zenit, Kiev, Chajka ir pan. Tačiau šitam dalyke aš visiškai žalias, todėl reiktų nusimanančių žmonių patarimų. Aparatas būtų skirtas tiesiog kasdieninių akimirkų fiksavimui. Kaina ~200lt. Taigi, kuris būtų patikimiausias/geriausias? Kokį objektyvą pirkti? Į ka išvis atkreipti dėmesį perkant?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.21 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bellla
Bellla
Naujokas
internete daugybe knygu sia tema,nemokamai galima parsisiust ir visai geru...paieskok ir rasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.21 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Termosas
Termosas
Moderatorius
Bellla rašė:

internete daugybe knygu sia tema,nemokamai galima parsisiust ir visai geru...paieskok ir rasi


Čia ir dabar man reikia konkrečių ir aiškių patarimų,o google.lt aš tikrai moku naudotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.22 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bija
Bija
Pradedantysis
nu juosta yra juosta, nėr čia didelio skirtumo tarp jų, nebent turi kažkokių specifinių reikalavimų fotikui, o šiaip tai zenitas nemirtingas - su juo kad ir plytas skaldyt, visvien veiks, o jei apsiribojant tikrąja jo paskirtim - tai bene geriausias variantas, plius objektyvų ir kitų priedų jiem skirtų lengvai įmanoma gaut, ir patys jie nebrangiai kainuoja, žodž, geras dalykas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.22 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Esu skaitęs meistro, remontuojančio fotikus, vertinimą apie Zenitą - pliusų turi, o bendrai, vidutiniokas. Už du šimtus litų (70 dolerių) šiais skaitmeninių muilinių laikais galima ir galingesnį juostinuką surasti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.22 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bija
Bija
Pradedantysis
galima, bet kiek man yra tekę matyt ir bandyt tai zenitas vienintelis pateisino lūkesčius Jie turi savų pričiudų, bet tikrai kur kas patvaresni, o ir piešia labai gražiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.28 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Aš irgi už "nuvalkiotą" Zenit'ą.

Bet jei imti, tai geriau ne Zenit E, kuris plačiausiai paplitęs, o kiek rimtesnį - ET, TTL ar pan. ET labai genda (turėjau du, gal tris). Arba jau nupirkus turi defektų, kurių nelabai pastebėsi tiesiog pavartęs rankose.

Pats turiu Zenit ET. Pirkau su netipišku objektyvu Helios 77M-4, kuris gan šviesus (50/1,8) ir vien pažiūrėjus, atrodo, gerai padarytas.

Už kokius 200 lt išeitų visai padorus komplektukas su 2 objektyvais. Bent jau turėtų. Nes yra brangininkų, kurie ir už Zenit E nori 120-150 lt, kai kiti siūlo už 60-80 lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.07 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ErNeStUxXxSUPER
ErNeStUxXxSUPER
Naujokas
Pirkau naudota fotika ir ten buvo nuogi zmones nufotkinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.07 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ErNeStUxXxSUPER
ErNeStUxXxSUPER
Naujokas
Man reik normal fota gal zinot pigesniu varjantu??] ???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GS
GS
Pažengęs
Na aš už 200Lt geriau imčiau kokią MINOLTA su 50mm, tik jam objektyvų sunkiau rast...
Kiti sako geriau imt PRACTIKA kokį ar PENTAX'ą, su m42 sriegiu, man atrodo yra tokių su m42, tiks zenito objektyvai, bus kokybiškesnis daiktas, tikslesnis... Na pvz turiu savo MINOLTA ir esu labai patenkintas, tik ilgai ieškojau ZOOM'o...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastarnokas
Pastarnokas
Pradedantysis
O nenori naujo fotoaparato bet su senovės prieskoniu? Kitaip tariant momentinio fotiko kaip Fujifilm pavyzdžiui https://momentfoto.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai