Santrauka: nesitikiu kad nenukelsit i siukslineli
Tema sukurta: 2012.08.19 14:36
2012.08.19 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SamaraMorgan
SamaraMorgan
Pradedantysis
rasom zmones rasom kokias zinom siaubo istorijas. (galima ir is intiko)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.19 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kitte
kitte
Pradedantysis
viena karta gyweno jaunawedziai, zmona pastojo ir pagymde mergaite ir per viena halloweena pora norejo nueti i pokyli ir stai tik nesurado aukles, staiga kazkas pasibelde i durys, buwo ten maloni mociute , pora paliko jjai vaika saugoti nes ji pati pasisiule.kai pora grizo namo mergaite visa laika verek e ir verke o senes nebuwo.praejo metai pora vel ejo i pokyli atejo ta pati senute ir vel jie mergaite paliko jai, mergaite nenorejo bet ji negalejo rinktis, kai tewai grizo senes nebebuwo o mergaite ramiai megojo.po 2 val. tevai ja zadino bet ji nesikele , kie nuwaziawo pas daktara, ja istyre ir paaiskejo kad ji mire,nebuwo puslo,sirdis neplake, je padare jai skrodima ir asaiskejo kad ta senute nuzede mergaite ir padare is jos iskamsa.po laidotuwiu tewai namuose surado rasteli"nepalikite vaiku nepazistamiems zmonems!"


Karta gyveno labai grazi mergaite su didelemis graziomis akytemis ,jei nieko netruko,teveliai ja labai mylejo,labai gerai mokesi. (Saule-jos vardas). Bet ji nebuvo laiminga del to,kad jai teveliai negalejo nupirkti mazo katynelio. Na bet taip isejo kad ji buvo visalaika labai gera ir teveliai Saulei nupirko kudlu grazu ir dideli katyneli. ji labai ji mylejo,su juo zaisdavo ir t.t...

bet karta pas Saule atejo drauge,kol mergaite(saule) buvo pas mama virtuveje Saules drauge labai erzino katina,ji varte, nu zodziu labai ji piktinno... kai mergaites drauge isejo vakare ji pasiliko su katinu viena namie.Staiga katinas pasiuto ir pradejo draskyti mergaite,ji issigando bande ji nuramitni,bet nepavyko. ji nusisuko skambinti tevam kad katinas ju pasiuto bet mergaites augintis pradejo cypti ir staiga atsisukusi Saule katynas jai dreske karta per veida!! galit patiketi? o paskui staiga kazkaip jei iskabino abi Saules grazias akeles.... ji nukrito nuo sofos,tevai gryze ja rado negyva o katinas apsimete kad nieko nepadare.



(is intiko)
ši istorija tikra...
netoli mano namu yra apleistas pastatas ten turejusi buti parduotuve taciau nebaigta statyti.seniau ten gyveno benamiai,vis kazkokia apsauga nuo lietaus.dar daznai ateidavo grafiti(neleagaliu piesiniu ant sienu)meistrai...taciau veliau valstybe uztvere visus iejimus i ta nama...mano drauges vaikinas nezinia is kur gavo tos ''parduotuves''plana.ten pamateme anga kuria veliau radome ir ji buvo neuztverta Šokiruotas anga buvo siaurute bet mes nusikapanojome ja i namo vidu ten buvo primetyta daug siuksliu,prirasineta ant sienu...staiga pasijutau nekaip ir pasiuliau eiti is sio namo bet mano draugai pradejo mane vadinti baile...nenorejau pasirodyti skystablauzde kad ir kaip bijojau letai slinkau paskui juos...staiga asidureme vienoje patalpoje kurioje nebuvo langu...buvo tamsu...nieko nesimate bet drauges vaikinas turejo ziebtuveliir siek tiek apsviete ta patalpa...as pasiuliau eiti kuo greiciau bet draugai nesutiko.staiga viename kampe pamateme suni...jis buvo pakartas...maniau kad mane istiks infarktas...draugai taip pat siek tiek pabugo mano drauge ir as isegome is tos patalpos o vaikinai liko...veliau pasakojo kad rado kazkur 8 kilogramu kaula bet jo nepakele...taigi mes su drauge norejome begti is to namobet staiga viskas buvo pasikeite neradome nei patalpos kurioje palikome vaikinus nei angos per kuria ilindome...staiga minutei nusisukau nuo drauges...atsisukusi pamaciau kad ji guli ant stiklu supjaustyta koja...sake kad nukrito...po to is kazkur pries mus atsidure nepazystamas berniukas kokiu 13 metu...jis buvo juodai apsirenges tik veidas buvo nudazytas baltai o veide zibejo dvi melynos akutes:
-ka jus cia veikete?jums negalima cia buti...-tare berniukas
-mes jau ketinome eiti...
-dabar jau is cia nebeistruksite.............as jus...-mums tai arrode juokinga ir siek tiek baugu
-kodel mes neitruksme?-paklauseme
-na todel kad cia patekote o zmones kurie cia patenka gyvi neistruksta
-bet gal gali mums padeti ten kazkur yra vaikinai...ir mes...na...mano drauge susizeide...-drauge tebe sedejo ant stiklu ir stengesi sulaikyti krauja
-taip as taipat cia pasiklydau norejau isbandyti atejau ne vienas su draugu draugas iluzo...kaip manote kode ustverti visi iejimai i si pastata NES CIA VAIDENASI...-as pasiurpau nenuleisdama akiu tyliai pasaukiau savo drauge bet ji neastsake jei skaudejo...staiga pamaciau plysy pro kuri galejau pabektii lauka taigi nedelsdama prdejau bekti bet berniukas netiketai atsirado pries mane ir as atsiduriau jo glebyje...ji pradejo kasti mano ranka bet as istrukau...ciupau sukia kuri metesi ant zemes nukreipiau ja i ji,paklausiau...
-ko tau reikia?
-man reikia jusu kraujo o su sukelia manes neisgasdinsi...-jis letai priejo prie manes paeme suke ir persipjove savo ranka...bet is jos nebego kraujas o kazkoks skystis panasus i alieju...staiga as uzsimerkiau ir atsiduriau pievoje kuri yra salia mano namu...as buvau labai nesvari man is nosiues bego kraujas ranka buvo sukandziuta draugei pasireiske panasus simptomai bet ji atsirado savo namuose ir nieko neprisimine...kita diena mokykloje nebuvo vieno is berniuku buvusiu su mumis jis dingo...tevai klausinejo manes ir kitu vaiku ar ka zino bet as nesakiau...po puses metu jo kuna rado plaukianti upe...ji palaidojo.man sapnavosi kosmarai.veliau tas pastatas kureme mes buvome sudege...po savaites i musu klase atejo naujokas jis buvo tas pats berniukas is baisiojo namo..............
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.11 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SamaraMorgan
SamaraMorgan
Pradedantysis
paskutines nezinojau, o kitas dvi pirmutines zinojau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.16 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaivute14
vaivute14
Naujokas
Ta diena mergaitė pamatė sėdanti lėlė ir ji žiuri į mergaitė o mergaitei pasidarė baisu tada sesuo ieškojo savo seses, o ta lėlė buvo gyva ir ji vaikšto bet nekalba per žmoniu nes joje buvo įkalinta mergaitė kuri gimė nekalbanti, kita ryta mergaitė paliko ja ant palanges tada mergaitė išėjo trumpam atėjo ir ji pradingo tada mergaitė atsiminę kad paliko lėlė ant palanges nuėjo vėl pasižurėti kur buvo pasėmus atėjo per kėdes ji ir vėl sėdi tada mergaitė klykia bet sesuo išgirdo atbėgo per to namo kur lėlė yra, sako ką tu darai sesuo atsako ėikimę iš čia ji sako pasimkim ir lėlė ji atsako ne neimk ji pavojinga sesuo atsako, kodėl, kita sesuo atsako ji yra įkalinta mergaitė kuri gimė nekalbanti bet tik vaikšto kai mergaitė sužinojo tai jie pabėgo namo..
____________________________________
štai kokia istorija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.16 13:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šaulys10
Šaulys10
Naujokas
Nu aš žinau kelias... Pvz;
Sename bendrabutyje gyveno šeima mama,tėtis ir dukra . Greta jų atsikraustė jauna pora:vaikinas ir mergina jie neturėjo vaikų bet turėjo šuniuką. Mergaitė labai mėgo žaisti su kaimynų šuniuku .
Po kelių savaičių mergaitė su šeima išvažiavo į zoologijos sodą ir netyčia partrenkė kaimynų šuniuką. Jie labai atsiprašinėjo net siūlė pinigų bet pora neimė. Po kiek laiko dingo jų dukra. Jie apklausė visus kaimynus,draugus,artimuosius ir t.t.
Pusryčiaujanti šeima kaimynų bute išgirdo šuns inkštimą. Jie pamanė kad jie turi naują šunį.
Nuėjo pas pora ir paklausė kas ten inkščia . Mergina atsakė jog jų šuo uždarytas vonioje.

Po poros valandų pas šeimą atvažiavo policija pranešti jog nieko nerado. Bet jie ir vėl išgirdo šuns inkštimą. Policija pagalvojo jog ten yra kankinamas šuo tai nuėjo apžiūrėti buto. Pora nenorėjo nieko įsileisti į savo namus bet policija įėjo prievarta. Apžiūrėjo beveik visa butą bet šuns nerado. Poto vyriškis prisiminė jog sakė : ,,jog jų šuo uždarytas vonioje". Kai policija išlaužė vonios duris pamatė mergaitę su amputuotom rankytėm ir kojytėm. Šeima išbėgo iš buto po kiek laiko vėl grįžo ir apkabino mergaitę. Tiesa sakant tai kas iš jos liko. Mergaitė bandė šauktis pagalbos bet jai buvo išpjautas liežuvis todėl ir sklido toks garsas.
Kai policija norėjo suimti gydytojus( tą pora) jie visų akivaizdoje nusižudė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai