Santrauka: Ką manote apie šie komunistine šali
Tema sukurta: 2014.02.08 17:51
1 2 Toliau Paskutinis
2014.02.08 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


germ
germ
Naujokas
Ką manote apie šales:
1.Ekonomika
2.Politika
4.Kariuomenė

ir ar norėtumėte gyventi ten.

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
''r ar norėtumėte gyventi ten. ''

Tikrai noreciau, pasaku salis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
1.Ekonomika - viena is stipriausiu pasaulyje
2.Politika - mum dar mokytis ir mokytis is ju
3.Kariuomene - kad ir mes vergu armija turetumem
4.Jau tvarkau dokumentus, kad galeciau ten persikelti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Tik laiko klausimas, kai išlįs koks nors "gudruolis" ir apjuodins Korėjos Liaudies Demokratinę Respubliką ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
jie pirmieji nusileidę saulėje :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wiruzzz
wiruzzz
Pradedantysis
Ritsuka, tikiuos juokauji Apie ją mažai žinau, bet tiek kiek žinau užtenka nekęsti to šalies valdžios ir gailiuose Š. Korėjos gyventojų.

1. Ekonomika kaip ir mūsų laikais kai buvom okupuoti rusų...
2. Politika, kas ta politika? Ją valdo keli žmonės, kurių tikrai savavališkai neišrenka patys gyventojai, tai lyg privačios žemės su galvijais, tik tos žemės didelės o galvijai žmonės...
4. (Neįsivaiduoju kodėl praleidai 3 nr) Aišku gera ta kariuomenė, juk reikia suvaldyti tiek žmonių ir juos priversti verkti kai reikia, priversti gerbti savo tą valdovą ir t.t.

Manau atsakymas į paskutinį klausimą jau aiškus. Tikrai nenorėčiau būti lėlė tampoma valdžios ir gyventi šalyje, kurioje gali būti sušaudomas dėl to, kad neverki dėl žuvusio valdovo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
wiruzzz rašė:

Ritsuka, tikiuos juokauji Apie ją mažai žinau, bet tiek kiek žinau užtenka nekęsti to šalies valdžios ir gailiuose Š. Korėjos gyventojų.



1. Ekonomika kaip ir mūsų laikais kai buvom okupuoti rusų...

2. Politika, kas ta politika? Ją valdo keli žmonės, kurių tikrai savavališkai neišrenka patys gyventojai, tai lyg privačios žemės su galvijais, tik tos žemės didelės o galvijai žmonės...

4. (Neįsivaiduoju kodėl praleidai 3 nr) Aišku gera ta kariuomenė, juk reikia suvaldyti tiek žmonių ir juos priversti verkti kai reikia, priversti gerbti savo tą valdovą ir t.t.



Manau atsakymas į paskutinį klausimą jau aiškus. Tikrai nenorėčiau būti lėlė tampoma valdžios ir gyventi šalyje, kurioje gali būti sušaudomas dėl to, kad neverki dėl žuvusio valdovo...


Stai ir pirmasis idiotas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wiruzzz
wiruzzz
Pradedantysis
Excelsior rašė:

wiruzzz rašė:



Ritsuka, tikiuos juokauji Apie ją mažai žinau, bet tiek kiek žinau užtenka nekęsti to šalies valdžios ir gailiuose Š. Korėjos gyventojų.







1. Ekonomika kaip ir mūsų laikais kai buvom okupuoti rusų...



2. Politika, kas ta politika? Ją valdo keli žmonės, kurių tikrai savavališkai neišrenka patys gyventojai, tai lyg privačios žemės su galvijais, tik tos žemės didelės o galvijai žmonės...



4. (Neįsivaiduoju kodėl praleidai 3 nr) Aišku gera ta kariuomenė, juk reikia suvaldyti tiek žmonių ir juos priversti verkti kai reikia, priversti gerbti savo tą valdovą ir t.t.







Manau atsakymas į paskutinį klausimą jau aiškus. Tikrai nenorėčiau būti lėlė tampoma valdžios ir gyventi šalyje, kurioje gali būti sušaudomas dėl to, kad neverki dėl žuvusio valdovo...




Stai ir pirmasis idiotas.


Šiaip galėtum turėti ir daugiau pagarbos. O jei jau taip vadini tai argumentuok kodėl, nes tai parašęs pats atrodai didesnis idiotas. Manau dabar sėdi internete ir komentuoji visokias demotyvacijas ir straipsnius visiškai net ne į temą ir įžeidinėdamas kitus... Keista, kad dar mano rašymo klaidų nepradėjai taisyt... Tiesa sakant tai nesuprantu tokių žmonių kaip Tu, bandai kažkokiu kietu laido riteriu primest įžeidinėdamas žmones visai net ne į temą, arba Tau dėmesio trūkumas, arba su galva blogai, arba aplinkiniai su Tavim blogai elgias, betkokiu atveju, turi bėdų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Pagarbos pagarbos pagarbos... : ))))) Uz ka tau ta pagarba turetu but skirta.. Net nenusipelnei argumentu. Galiu pasakyti kaip mokykloje sakoma: skaityk daug kartu is naujo(postus) kol suprasi(arba ne). : ))
Tolimesnis tekstas - emociju, sizofrenijos apraisku ir nuoskaudu kratinys. Nereikia, juk sitaip nervuotis. Ne tu pirmas, ne tu paskutinis(as apie idiota).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Neimt į galvą, čia pilna tokių "idiotų" tiktai jie tingi rašinėtis ir aiškinti seniai žinomas tiesas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.12 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wiruzzz
wiruzzz
Pradedantysis
Excelsior rašė:

Pagarbos pagarbos pagarbos... : ))))) Uz ka tau ta pagarba turetu but skirta.. Net nenusipelnei argumentu. Galiu pasakyti kaip mokykloje sakoma: skaityk daug kartu is naujo(postus) kol suprasi(arba ne). : ))

Tolimesnis tekstas - emociju, sizofrenijos apraisku ir nuoskaudu kratinys. Nereikia, juk sitaip nervuotis. Ne tu pirmas, ne tu paskutinis(as apie idiota).


Tikėjaus bent vienos normalios diskusijos čia... suprantu, kad ne vieta čia normaliai padiskutuot ir gal gerai, kad neperdažniausiai čia lankaus, nes ginčytis su "Pasaulio Išminčiais" tai nežadu... Be to net nesinervavau :p tiesiog išreiškiau nuomonę apie tokias "įdomias" asmenybes kaip Tu, nes jei nervuočiaus dėl visų nesąmonių parašytų internete tai kažint ar dabar dar nebūčiau mires dėl kokio streso ar pnš :D Šizofrenijos apraiškų ir nuoskaudų kratinys? WTF? :D Nedaug žmonių mane yra pavadinę idiotu ar pnš. bet visi tie žmonės (turbūt įskaitant ir Tave) neturėjo nei rimtų argumentų, nei buvo tiek protingi, kad kažką įdomaus pasakytų.

P.S. Nu perskaičiau, bet nesupratau ką turėjau suprast...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.12 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
wiruzzz rašė:
Tikėjaus bent vienos normalios diskusijos čia... suprantu, kad ne vieta čia normaliai padiskutuot ir gal gerai, kad neperdažniausiai čia lankaus, nes ginčytis su "Pasaulio Išminčiais" tai nežadu... Be to net nesinervavau tiesiog išreiškiau nuomonę apie tokias "įdomias" asmenybes kaip Tu, nes jei nervuočiaus dėl visų nesąmonių parašytų internete tai kažint ar dabar dar nebūčiau mires dėl kokio streso ar pnš Šizofrenijos apraiškų ir nuoskaudų kratinys? WTF? Nedaug žmonių mane yra pavadinę idiotu ar pnš. bet visi tie žmonės (turbūt įskaitant ir Tave) neturėjo nei rimtų argumentų, nei buvo tiek protingi, kad kažką įdomaus pasakytų.


Kadangi tave yra mazai kas pavadine idiotu vadinasi tu ne idiotas? Nuostabi logika.

Apskritai, nemanai, kad galbut tie zmones:
neturėjo nei rimtų argumentų, nei buvo tiek protingi, kad kažką įdomaus pasakytų.

buvo protingesni ir tiesiog tu nesupratai ka jie nori tau pasakyti.. ;D Is tikro, tai butu net gi labai tiketina zinant tavo teksto suvokimo gabumus... ir kitas idomybes kaip:

Be to net nesinervavau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.12 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wiruzzz
wiruzzz
Pradedantysis
Excelsior rašė:

wiruzzz rašė:

Tikėjaus bent vienos normalios diskusijos čia... suprantu, kad ne vieta čia normaliai padiskutuot ir gal gerai, kad neperdažniausiai čia lankaus, nes ginčytis su "Pasaulio Išminčiais" tai nežadu... Be to net nesinervavau tiesiog išreiškiau nuomonę apie tokias "įdomias" asmenybes kaip Tu, nes jei nervuočiaus dėl visų nesąmonių parašytų internete tai kažint ar dabar dar nebūčiau mires dėl kokio streso ar pnš Šizofrenijos apraiškų ir nuoskaudų kratinys? WTF? Nedaug žmonių mane yra pavadinę idiotu ar pnš. bet visi tie žmonės (turbūt įskaitant ir Tave) neturėjo nei rimtų argumentų, nei buvo tiek protingi, kad kažką įdomaus pasakytų.





Kadangi tave yra mazai kas pavadine idiotu vadinasi tu ne idiotas? Nuostabi logika.



Apskritai, nemanai, kad galbut tie zmones:

neturėjo nei rimtų argumentų, nei buvo tiek protingi, kad kažką įdomaus pasakytų.


buvo protingesni ir tiesiog tu nesupratai ka jie nori tau pasakyti.. ;D Is tikro, tai butu net gi labai tiketina zinant tavo teksto suvokimo gabumus... ir kitas idomybes kaip:



Be to net nesinervavau


Jau žinok rimtai užknisai... Reiškias jei dabar pavadinsiu Tave idiotu Tu tapsi idiotu??? Tavo logika irgi nuostabi ponas genijau.

Is tikro, tai butu net gi labai tiketina zinant tavo teksto suvokimo gabumus


Žinok rimtai gali būt, kad blogai suvokiu visokius debiliškus tekstus, nes kažkodėl ką būtent Tu nori pasakyti nesuprantu. O normalius tekstus, dėja, bet suvokiu visiškai normaliai. O kas Tu toks, kad gali spręst apie mane visiškai nepažinodamas?

Berašydamas čia šitą atsakymą pasakičiau kaip išsireiški kitose temose. Na kaip matau nori pavaidint, kad viską apie viską žinai, bet visada rašai net ne į temą, o dažniausiai ir kiti nekreipia į Tave dėmesio kaip į normalų žmogų. Taigi be reikao aš čia pradėjau Tau rašinėt, nes debilui neįrodysi, kad jis debilas ir besiginčydamas su tokiu tik pats pradėsiu atrodyti debilu... Jei pagal Tave blogai suvokiu tekstą, tai pagal mane Tu išvis neturi logikos, rašinėji betką, nori susirast su kuo pasiginčyt, Tau svarbu rašyt, nesvarbu, kad nusišneki... Gerai, laimėjai, įrodei, kad esu idiotas, bet tik dėl to, kad pradėjau ginčą su dar didesniu idiotu/debilu užuot praleidęs pro akis Tavo eilinius nusišnekėjimus...

P.S. negadink kitiem nuotaikos ir jei neturi pasakyti kanors protingo - geriau patylėk ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.12 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tidiš
Tidiš
Pradedantysis
wiruzzz rašė:

Excelsior rašė:



wiruzzz rašė:



Tikėjaus bent vienos normalios diskusijos čia... suprantu, kad ne vieta čia normaliai padiskutuot ir gal gerai, kad neperdažniausiai čia lankaus, nes ginčytis su "Pasaulio Išminčiais" tai nežadu... Be to net nesinervavau tiesiog išreiškiau nuomonę apie tokias "įdomias" asmenybes kaip Tu, nes jei nervuočiaus dėl visų nesąmonių parašytų internete tai kažint ar dabar dar nebūčiau mires dėl kokio streso ar pnš Šizofrenijos apraiškų ir nuoskaudų kratinys? WTF? Nedaug žmonių mane yra pavadinę idiotu ar pnš. bet visi tie žmonės (turbūt įskaitant ir Tave) neturėjo nei rimtų argumentų, nei buvo tiek protingi, kad kažką įdomaus pasakytų.











Kadangi tave yra mazai kas pavadine idiotu vadinasi tu ne idiotas? Nuostabi logika.







Apskritai, nemanai, kad galbut tie zmones:



neturėjo nei rimtų argumentų, nei buvo tiek protingi, kad kažką įdomaus pasakytų.




buvo protingesni ir tiesiog tu nesupratai ka jie nori tau pasakyti.. ;D Is tikro, tai butu net gi labai tiketina zinant tavo teksto suvokimo gabumus... ir kitas idomybes kaip:







Be to net nesinervavau




Jau žinok rimtai užknisai... Reiškias jei dabar pavadinsiu Tave idiotu Tu tapsi idiotu??? Tavo logika irgi nuostabi ponas genijau.



Is tikro, tai butu net gi labai tiketina zinant tavo teksto suvokimo gabumus




Žinok rimtai gali būt, kad blogai suvokiu visokius debiliškus tekstus, nes kažkodėl ką būtent Tu nori pasakyti nesuprantu. O normalius tekstus, dėja, bet suvokiu visiškai normaliai. O kas Tu toks, kad gali spręst apie mane visiškai nepažinodamas?



Berašydamas čia šitą atsakymą pasakičiau kaip išsireiški kitose temose. Na kaip matau nori pavaidint, kad viską apie viską žinai, bet visada rašai net ne į temą, o dažniausiai ir kiti nekreipia į Tave dėmesio kaip į normalų žmogų. Taigi be reikao aš čia pradėjau Tau rašinėt, nes debilui neįrodysi, kad jis debilas ir besiginčydamas su tokiu tik pats pradėsiu atrodyti debilu... Jei pagal Tave blogai suvokiu tekstą, tai pagal mane Tu išvis neturi logikos, rašinėji betką, nori susirast su kuo pasiginčyt, Tau svarbu rašyt, nesvarbu, kad nusišneki... Gerai, laimėjai, įrodei, kad esu idiotas, bet tik dėl to, kad pradėjau ginčą su dar didesniu idiotu/debilu užuot praleidęs pro akis Tavo eilinius nusišnekėjimus...



P.S. negadink kitiem nuotaikos ir jei neturi pasakyti kanors protingo - geriau patylėk ;)


2:1 wiruzzz naudai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Ekonomikos šioje šalyje nėra. Politikos šioje šalyje irgi nėra. Kariuomenė šioje šalyje - didžiausia pasaulyje, bet jos ginkluotė tokios būklės, kad malkų gautų nuo bet kokios nors kiek didesnės šalies. Tai ką čia daugiau manyt? Nyki skylė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Reiškias jei dabar pavadinsiu Tave idiotu Tu tapsi idiotu??? Tavo logika irgi nuostabi ponas genijau.

: )))))))))) O vargeli... Pirmiausia, as tai ir turejau omeny, jog ar tave vadina kaip nors, ar taves nevadina, tu tiesiog negali buti tikras, kad taip ir yra. Jeigu taves niekas nevadina kvailiu, tai nebutinai turi reiksti, kad tu ir nesi kvailys ir atvirksciai.

Žinok rimtai gali būt, kad blogai suvokiu visokius debiliškus tekstus, nes kažkodėl ką būtent Tu nori pasakyti nesuprantu. O normalius tekstus, dėja, bet suvokiu visiškai normaliai.

Tai taip iseina, kad visus tekstus kuriu nesupranti nurasai kaip debiliskus, taip? : )) Apskritai, is kur zinai, kad normalius tekstus suvoki normaliai, Kas yra tas normalus?

O kas Tu toks, kad gali spręst apie mane visiškai nepažinodamas?

O kas pasikeistu, jeigu tave pazinociau, nebemokeciau skaityti teksto? ^^ Perskaiciau tavo pirmaji posta ir ivertinau kaip mano galva buvo tinkama. Idiotas tarp kitko, dazniausiai nera nuosprendis, dar galima issivaduoti is sio titulo. O daugiau apie tave nieko nesprendziau, nesuvoki teksto = idiotas. Beje, ar pats pastebi, kad pagal savo standartus ta pati darai? ;D

Berašydamas čia šitą atsakymą pasakičiau kaip išsireiški kitose temose.

Kitaip tariant, nebezinau ka pasakyti einu paieskoti kur kazka kazkada buvai parases. Sioj situacijoj puikiai tinka zodis irrelevant

Na kaip matau nori pavaidint, kad viską apie viską žinai, bet visada rašai net ne į temą

Kadangi visko apie viska zinoti, kaip ten sakoma, neimanoma? Todel as tikrai nematau tikslo taip vaizduoti, tai kvaila. Bet jei tau taip atrodo, ka as galiu padaryti. Tau taip pat atrodo, kad mano tekstas kazkur yra ne i tema - gali buti, tikrai neprisimenu kur ka buvau parases, bet tikrai neatmetama galimybe, kad eilini karta nesupratai, kas nebutu nuostabu, ar ne? ;D



Galmetu testi ir testi(visgi dar viena pastraipa liko, kuria galeciau zodis i zodi pakomentuoti), bet gal jau uztenka.. Apskritai ar visa tai ka cia parasinejai bent karta pritaikes esi sau, ar vel gi, tu esi normalus ir viska, kas yra normalu, supranti normaliai ? ;D

p.s.

Tau su teksto suvokimu tikrai blogai... Jeigu jausciau gailesti tikrai as taves uzjausciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tidiš
Tidiš
Pradedantysis
Excelsior rašė:

Reiškias jei dabar pavadinsiu Tave idiotu Tu tapsi idiotu??? Tavo logika irgi nuostabi ponas genijau.


: )))))))))) O vargeli... Pirmiausia, as tai ir turejau omeny, jog ar tave vadina kaip nors, ar taves nevadina, tu tiesiog negali buti tikras, kad taip ir yra. Jeigu taves niekas nevadina kvailiu, tai nebutinai turi reiksti, kad tu ir nesi kvailys ir atvirksciai.



Žinok rimtai gali būt, kad blogai suvokiu visokius debiliškus tekstus, nes kažkodėl ką būtent Tu nori pasakyti nesuprantu. O normalius tekstus, dėja, bet suvokiu visiškai normaliai.


Tai taip iseina, kad visus tekstus kuriu nesupranti nurasai kaip debiliskus, taip? : )) Apskritai, is kur zinai, kad normalius tekstus suvoki normaliai, Kas yra tas normalus?



O kas Tu toks, kad gali spręst apie mane visiškai nepažinodamas?


O kas pasikeistu, jeigu tave pazinociau, nebemokeciau skaityti teksto? ^^ Perskaiciau tavo pirmaji posta ir ivertinau kaip mano galva buvo tinkama. Idiotas tarp kitko, dazniausiai nera nuosprendis, dar galima issivaduoti is sio titulo. O daugiau apie tave nieko nesprendziau, nesuvoki teksto = idiotas. Beje, ar pats pastebi, kad pagal savo standartus ta pati darai? ;D



Berašydamas čia šitą atsakymą pasakičiau kaip išsireiški kitose temose.


Kitaip tariant, nebezinau ka pasakyti einu paieskoti kur kazka kazkada buvai parases. Sioj situacijoj puikiai tinka zodis irrelevant



Na kaip matau nori pavaidint, kad viską apie viską žinai, bet visada rašai net ne į temą


Kadangi visko apie viska zinoti, kaip ten sakoma, neimanoma? Todel as tikrai nematau tikslo taip vaizduoti, tai kvaila. Bet jei tau taip atrodo, ka as galiu padaryti. Tau taip pat atrodo, kad mano tekstas kazkur yra ne i tema - gali buti, tikrai neprisimenu kur ka buvau parases, bet tikrai neatmetama galimybe, kad eilini karta nesupratai, kas nebutu nuostabu, ar ne? ;D





Galmetu testi ir testi(visgi dar viena pastraipa liko, kuria galeciau zodis i zodi pakomentuoti), bet gal jau uztenka.. Apskritai ar visa tai ka cia parasinejai bent karta pritaikes esi sau? ;D



p.s.



Tau su teksto suvokimu tikrai blogai... Jeigu jausciau gailesti tikrai as taves uzjausciau.


Suvarei. 2:3.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Olimpiada juk vyksta, eik ten rezultatus pasumuot : )) Pagal tokia vertinimo sistema siulyciau dailuji ciuozima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 17:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wiruzzz
wiruzzz
Pradedantysis
Tai taip iseina, kad visus tekstus kuriu nesupranti nurasai kaip debiliskus, taip? : ))


Dėja ne, yra normalių tekstų, kuriuos tikrai sunku man suprasti (pvz. K. Donelaičio "Metai", nors nesitikiu, kad esi skaitęs...), bet kartais Tavo skurdžiai suformuluotas mintis tikrai man sunku suprasti.

Apskritai, is kur zinai, kad normalius tekstus suvoki normaliai, Kas yra tas normalus?


Esi girdėjęs tokį dalyką kaip MOKYKLA? Ar tą žodį girdi pirmą kartą? Nes jei dar nežinojai ten yra tokios lietuvių kalbos pamokos per kurias dažnai būna sprendžiamos teksto suvokimo užduotys, taigi, pagal gautus pažymius ir sprendžiu, kad mano teksto suvokimas yra normalus, bet ne puikus ir ne blogas.

O kas pasikeistu, jeigu tave pazinociau, nebemokeciau skaityti teksto? ^^ Perskaiciau tavo pirmaji posta ir ivertinau kaip mano galva buvo tinkama. Idiotas tarp kitko, dazniausiai nera nuosprendis, dar galima issivaduoti is sio titulo. O daugiau apie tave nieko nesprendziau, nesuvoki teksto = idiotas. Beje, ar pats pastebi, kad pagal savo standartus ta pati darai? ;D


Na ir ką gi aš tame pirmame post'e parašiau idiotiško? Jei dar pats nesupratai autoriaus poste paminėto "Ką manote..." tai žinok, kad tai reiškia, jog reikia išsakyti savo nuomonę ir aš ją išsakiau (+ tai rodo, kad Tavo teksto suvokimo lygis dar žemesnis negu mano), bet žiūriu Ponui nepatiko, kad nepaklausiau jo ir apjuodinau Š. Korėją išsakydamas nuomonę, kuri prieštarauja tavajai, todėl nesugebėdamas gerbti kitų žmonių nuomonės iškart išvadini idiotu, taip tikėdamasis paveikti kitų nuomonę apie mane, dėl tolimesnių ginčų... apgailėtinas esi žmogus...

Kitaip tariant, nebezinau ka pasakyti einu paieskoti kur kazka kazkada buvai parases. Sioj situacijoj puikiai tinka zodis irrelevant


Tik pažiūrėjau ar esi rimtas žmogus ar tiesiog kvailys slampinėjantis po internetą ir apjuodindamas, kitus žmones, visiškai neurėdamas tam preteksto bei argumentų. Nuomonę, manau, susidariau tinkama.

Kadangi visko apie viska zinoti, kaip ten sakoma, neimanoma? Todel as tikrai nematau tikslo taip vaizduoti, tai kvaila. Bet jei tau taip atrodo, ka as galiu padaryti. Tau taip pat atrodo, kad mano tekstas kazkur yra ne i tema - gali buti, tikrai neprisimenu kur ka buvau parases, bet tikrai neatmetama galimybe, kad eilini karta nesupratai, kas nebutu nuostabu, ar ne? ;D


Manau, būtų nuostabu jei būčiau radęs kąnors ką būtum parąšęs protingo... Gal tiesiog permažai ieškojau, bet nemačiau tikslo kapstytis giliau.

Galmetu testi ir testi(visgi dar viena pastraipa liko, kuria galeciau zodis i zodi pakomentuoti), bet gal jau uztenka.. Apskritai ar visa tai ka cia parasinejai bent karta pritaikes esi sau, ar vel gi, tu esi normalus ir viska, kas yra normalu, supranti normaliai ? ;D


Galiu drąsiai teigti, kad esu normalus ir beveik viską, kas yra normalu, suprantu normaliai.

Tau su teksto suvokimu tikrai blogai... Jeigu jausciau gailesti tikrai as taves uzjausciau.


Ir iš ko ponas taip sprendžiate? O gal tiesiog pats nesuprantate ką aš rašydamas tuo norėjau pasakyti?

"Ginčytis su kvailiu taspats kas žaisti šachmatais su balandžiu. Nesvarbu ką darytum jis vistiek išvartys figūras, prišiks ant lentos ir vaikščios aplink taip lyg būtų laimėjęs" - atitinka šitą situaciją, kad ir kiek ginčyčiaus, visitiek Tu jausies nugalėtoju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
bet žiūriu Ponui nepatiko, kad nepaklausiau jo ir apjuodinau Š. Korėją išsakydamas nuomonę, kuri prieštarauja tavajai, todėl nesugebėdamas gerbti kitų žmonių...




Tikras juodintojas... ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai