Tema sukurta: 2017.12.11 17:58
2017.12.11 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
Sveiki, lygiai pries metus is pazistamo per durna galva isviliojau 500euru, po puses metu prisipazinau nes sazine visa ta laika grauze. Siuo metu nebendraujam kuris laika, pries tuos puse metu viska grazinau iki paskutinio cento taciau jis lyg terorizavo jog turi balso iraso irodimu kad as neva kazkam sakiau kad buvau pavoges tuos pinigus. Grazines visus pinigus po kiek laiko jis lyg ir pasake kad viskas gerai niekur nesikreips. Taciau siuo metu mane kankina nerimas kad gali uzplaukt jam kazkas ir parasyt pareiskima kad buvau pavoges tuos pinigus ir negrazinau...
Kaip manot tyrejai imtusi kazko ar ne? Verta sukti galva ar uzmirst ir gyvent toliau negalvojant apie tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.11 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Tai reikėjo paimti raštelį, kad jokių pretenzijų neturės, nes pinigai grąžinti.
Klausimas,ar tam tikri balso įrašai yra teisėti ir leistini.
O pinigų perdavimo raštelis buvo, kai gavai pinigus?

Atsakymas: reikia užsidirbti pinigus Tai galėsi kartu su ramiom blusoms miegoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.11 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
Ne rastelio jokio nebuvo kas pinigus gavau, kas ten zino kaip su tais irasais, tikriausiai kad gali pazeisti asmenines teises, nelabai apsisvietes sia linkme
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.11 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
Man zinai idomu ar gali buti kazkas kai daleiskim buvo ivykdyta ale vagyste, paskui viskas issiaiskinta tarpusavi, grazinti pinigai ir apie puse metu jokiu pokalbiu su tuo zmogumi, ar gali teisesauga uzsiimti siuo atveju? Bent jau mano manymui tai jei viskas grazinta nu ten yra ar ne, nei jis irodys nei as irodysiu. Bet zinant kaip viskas buvo istikruju tai gali kazkokias nuobaudas duot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.11 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Tai, jei grąžinti pinigai, surašykite raštelį ir bus viskas ok. Jei negrąžinti, tai geriau grąžink. Norint kažką pasakyti daugiau, reikia daugiau info.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.11 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
Viskas grazinta 100%, viskas butu susirasyta tik nenoriu as su tuom zmogum bendraut daugiau ir antra jis anglijoj o as lietuvoj. Tad rastelio neiseis pasirasyt. Tik va sakau vis galvoju ar gali jis tarkim po metu parasyt pareiskima kad buvo pavogti pinigai, nors istikro as jam juos seniausiai grazinau, (nes ka zinau gal jis dar nores ju ir prasys butent taip). Esme ar nebutu taikoka baudziamo byla uz kazkada padaryta nusizengiama nors viskas buvo grazinta. Trumpiau tariant ar gali baust uz sena ivyki kur kaip faktas jog buvo, o neesme kad viskas atsiskaityta, va ko noriu paklaust
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.15 01:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Vėjuota1 rašė: galėsi kartu su ramiom blusoms miegoti.


Ui, vei, ramių blusų laikai seniai baigėsi! Koks dar gali būti miegas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.16 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Blussa rašė:
Vėjuota1 rašė: galėsi kartu su ramiom blusoms miegoti.

Ui, vei, ramių blusų laikai seniai baigėsi! Koks dar gali būti miegas?

Diklafosu kokiu reikia išpurkšt ir tikrai bus ramios blusos
Blussa, keisk savo profesiją, t.y. persikvalifikuok , kad nebūtum išpurkštas ar sutraiškytas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.18 01:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:Blussa, keisk savo profesiją, t.y. persikvalifikuok


Misija neįmanoma. Jau po tiek ir tiek visokių kvalifikacijų norisi tik ramybės. Ale kur tau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.18 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
O tai galit kas atsakyt rimciau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.18 10:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
fxx5 rašė:
jeigu tie draugai ar draugystes verti tik 500 Eur. tai tokie ten ir draugai.

Toks ir draugas, jei iš draugo išvilioja 500 Eur.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.18 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
Ne nu cia ir taip aisku, durnas buvau ir del to visiskai nesakau kad nekaltas, cia tuo momentu proto truko ir viskas. O mane tik vienas atsakymas domina uz tai gali gresti kad anksciau kazkas buvo padaryta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.19 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Blussa rašė:
Vėjuota1 rašė:Blussa, keisk savo profesiją, t.y. persikvalifikuok

Misija neįmanoma. Jau po tiek ir tiek visokių kvalifikacijų norisi tik ramybės. Ale kur tau...

Kitaip bus headshot'as iš kitos letenos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.23 02:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Nebus. Blusos mažos, užtat greitai šokinėja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.23 08:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Letenos ypatinga žymė: ji greitai traiško. Tarakono garbės žodis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.24 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Kai tokios tokelės gręsia, teks eiti pas ežį kailinių spyglių skolintis. Turėtų padėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.25 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


genute1122
genute1122
Naujokas
Labukas,kas pavoge dovana nuo eglutes,negavau zadetosios dovanos,atiduokitttttttttt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.19 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
gyvenuskausmu rašė:

Sveiki, lygiai pries metus is pazistamo per durna galva isviliojau 500euru, po puses metu prisipazinau nes sazine visa ta laika grauze. Siuo metu nebendraujam kuris laika, pries tuos puse metu viska grazinau iki paskutinio cento taciau jis lyg terorizavo jog turi balso iraso irodimu kad as neva kazkam sakiau kad buvau pavoges tuos pinigus. Grazines visus pinigus po kiek laiko jis lyg ir pasake kad viskas gerai niekur nesikreips. Taciau siuo metu mane kankina nerimas kad gali uzplaukt jam kazkas ir parasyt pareiskima kad buvau pavoges tuos pinigus ir negrazinau...

Kaip manot tyrejai imtusi kazko ar ne? Verta sukti galva ar uzmirst ir gyvent toliau negalvojant apie tai?


Gali, jei tik užsimano: parašo pareiškimą ir viskas. O paskui jau teisėsauga aiškinasi kas ir kaip ten su įstatymais ir pan. tokiais atvejais, kai įrodymų - 0 iš abiejų pusių. Jei grąžinai skolą, tai buvusiam draugui sumeluot nepadės jokie buvę ar nebuvę įrašai su kokiais diktofonais, nes galutinį susitikimą su galutiniu skolos atidavimu ( ir pokalbiu tuo metu) jis privalėtų turėti tokiu atveju. O šiaip tai... Jo. Nereikėjo sau kepurės padegti. Be to, būtų galima sąžinės ramybės dėlei dar kartą atsiprašyti žmogaus, parodant, kad tik atsiprašyti nori ir viskas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai