Tema sukurta: 2012.01.31 17:35
Pirmas Atgal 1 2
2012.02.22 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Savo držely, šiukšlių būna, net nežinau kiek. Aišku, kad visam darželiui išvalyt, iškart neužtenka energijos. Kai grįžti, po atsijungimo, kambarys nors ir buvo išvalytas, jis toks pat kaip ir nevalytas. //Fainos darželyje, nežinau kaip kitiems, bet man dovanų jau neduoda nuo 35 lygio, nors galiu ir klysti, bet jau pora dienų kaip ten dovanų nėra ir aš ten neinu. // Pas kaimynus, kai surenki šiukšles, tai gauni patirties ir negadini energijos, o savam daržely, tikrai neverta jų rinkt, nes naudos jokios, nebent yra užduotis, tai tada kažką tai gauni. Prarandi energija ir tiek. Bergždžias darbas, tuo labiau, kad šiukšlės vėl sugrįžta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.22 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ErikoErika
ErikoErika
Meistras
va va Fainos darzelyje ir as jau senokai dovanu nebegaunu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.23 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Eshly rašė:

va va Fainos darzelyje ir as jau senokai dovanu nebegaunu.


Ačiū, kad patvirtinai mano komentarą, bet tai visai nebūtina... Netryzniok be reikalo komentarų, kad forumas būtų išsamus ir dalykiškas. Dabar forume reik kurt atskirą temą, arba penkis kartus klaust to paties, kad gautum išsąmią informaciją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.23 09:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ErikoErika
ErikoErika
Meistras
Nemokyk čia manęs , nes neesi moderatorė ir tam teisės neturi. Kiek norėsiu tiek rašysiu , nes tai nėra uždrausta, o jei tau nepatinka tai rašysiu tyčia DAR DAUGIAU. :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.24 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Eshly rašė:

Nemokyk čia manęs , nes neesi moderatorė ir tam teisės neturi. Kiek norėsiu tiek rašysiu , nes tai nėra uždrausta, o jei tau nepatinka tai rašysiu tyčia DAR DAUGIAU. :P


Tai ko tada pyksti, kad mažvaike išvadinau (už plakatus) Kaip mergiukštė kojom trypi, net siusioji, bet visvien ko tai reikalauji :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.24 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ErikoErika
ErikoErika
Meistras
NaxaIka rašė:

Tai ko tada pyksti, kad mažvaike išvadinau (už plakatus) Kaip mergiukštė kojom trypi, net siusioji, bet visvien ko tai reikalauji


nusišnekėjai juodai, va kur mažvaikės šnekos. O pykstu nes kas tu tokia , kad man aiškintum? Gintis teisę manau turiu . Nė vienai mažvaikei man ant galvos lipt neleisiu, tad kad tylėsiu nesitikek. Bet tavo protelis matyt permenkas,kad ta suvoktu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.11 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agbeta
Agbeta
Didmeistris
Aš niekada nerenku šiūkšlių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.26 18:30 Nauja žinutė
Vartotojas prisijungęs Peržiūrėti anketą


medlyva
medlyva
Pažengęs
Nu neee.... truko jau kantrybe...! Nebegaliu gyventi apsimynusi! Gal galima butu kazkaip pakoreguoti situacija su tom siukslem! Tarkim kad draugams iskuopus namus,ju nebeliktu!!?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.27 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaulėta
Kaulėta
Meistras
Aš jau nebematau tų šiukšlių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.25 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agniukas741
Agniukas741
Naujokas
o as tas siuksles ne visada surenku. Nieko nenutinka kai buna keletas siuksleliu. Bet kai tik turiu daugiau energijos stengiuosi susitvarkyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai