Tema sukurta: 2016.01.21 13:58
2016.01.21 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justuxe2
Justuxe2
Naujokas

Noriu savo draugui nusiusti siuntą Norvegija - Lietuva, bet visom siuntų agentūromis nelabai pasitikiu, kaip Jūs siunčiate siuntas?

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.25 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lolipop3
lolipop3
Naujokas

Aš stengiuosi atrasti savo draugų ar pažystamų tarpe žmonių, kurie vyksta iš Norvegijos į Lietuvą ar iš Lietuvos į Norvegiją ir per juos perduodu siuntas

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.02 09:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jucagn5
jucagn5
Naujokas
Gali pamėginti šitą platformą, siuntos į Norvegiją man labai patogiai jie kelis siuntinukus į užsienį persiuntė. Ir greitai ir pigiau nei tose populiariausiose firmose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.18 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galvosukis2
Galvosukis2
Naujokas
Labas, išbandžiau siuntu gabenimas lietuva norvegija ir tikrai patogi platforma. Pigiau nei kitur, ir gal net sakyčiau greičiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miglanaktyje
Miglanaktyje
Naujokas
Atsakinėjate į klausimus gaunate taškus ir taip galite iškeisti į prizus, o prizų yra įvairiausių ir maisto ir kavinių ir kino bilietų. Aš jau pasiėmiau kavos. Beje taškai atsakius į klausimą iškart atsiranda ir galima juos iškeisti. Verta išmėginti. O taškai greitai renkasi. Aš per kelias dienas surinkau 200 taškų.  https://aimera.io/invite/htsx
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.12.22 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
mes siunčiame per skubiossiuntos.lt, tikrai patikimi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai