Santrauka: mes su žmona visiškai skirtingi
Tema sukurta: 2018.04.09 12:18
2018.04.09 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaiduks6
vaiduks6
Naujokas
Patarkit kaip geriau būtų elgtis.Gyvename jau 10m turime nuostabia dukryte.Vien dėl jos nesinori skirtis.Mes su žmona kai pagalvoji viskame tiek skirtingi.Tiek pomėgiai,bendravimas,intymūs santykiai.Man kai karštesniam vyrui jo visad daugiau norėdavosi,o jei nereikia.Jei sakysit gal pats nesuteikiu malonumo tai atmetu iškart nes ,bet ką padaryčiau ko trokšta,bet jei nieko nereikia.Su laiku nu taip norisi patirt viska normaliai nepakeliama tampa.Bendravime irgi aš toks ramesnis,o ji jei kas visad tik aš kaltas būnu.Jei ką kartu darome tai visur kalbės aš niekada nepasako jog mes.Save irgi neprižiūri sakau pažiūrėk savo figūrą juk pačiai jau nemalonu ir taip jau tęsiasi 10m.Prieš 3m sutikau viena tokį nuostabų žmogų su kuriuo viskas iki smulkmenų taip sutampa ,taip viskas malonu tiesiog skraidau su ja būdamas.Ji supranta mano situacija sako lauksiu kiek norėsi kol išsiskirsiu.Mane visad tik dukra stabdė,bet kuo toliau matau jog noriu būt su tuom žmogum su kuriuo taip gera kai be galo lauki nors akimirką ją pamatyti.Norisi tai jaust visad ir būt laimingam.Todėl galvoju,kad ir vaiką įskaudinsiu,bet gyvenčiau taip apie ką visad svajojau.Na vistiek vaikai užauga ir palieka mus,o nesinori gražiausius metus taip ir gyvent šeimoje kur viskas jau erzina.Kaip jūs pasielgtumėte?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.09 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
siaip zmones ilgai nesiceremonija ir eina kur geriau jei santykiai netenkina. o ta antra nuostabi greiciausiai atrodo nuostabi nes pasirinko, bet jei nebutu ana pasirinkusi, tai nebutu greiciausiai ir nuostabi o jei ana sako kad lauks kiek noresi, tai reiskia kad realiai is nevedusiu nera net is ko rinktis, arba ju tiesiog nera, nes siaip kol moterys iki 35 ir turi dideles galimybes rinktis, tai jos i vedusius nelabai ir dairosi. likusi dalis moteru vidutinio amziaus ir vyresniu taip ir laukia, kol atsilaisvins koks vedes. o kad dukra kliutis tai cia isvis marazmai, lygtai kas nuo to pasikeis. nebent uz pasiaukojima kas po mirties ordinu apdovanos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.09 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
vaiduks6 rašė:
Patarkit kaip geriau būtų elgtis.Gyvename jau 10m turime nuostabia dukryte.Vien dėl jos nesinori skirtis.Mes su žmona kai pagalvoji viskame tiek skirtingi.Tiek pomėgiai,bendravimas,intymūs santykiai.Man kai karštesniam vyrui jo visad daugiau norėdavosi,o jei nereikia.Jei sakysit gal pats nesuteikiu malonumo tai atmetu iškart nes ,bet ką padaryčiau ko trokšta,bet jei nieko nereikia.Su laiku nu taip norisi patirt viska normaliai nepakeliama tampa.Bendravime irgi aš toks ramesnis,o ji jei kas visad tik aš kaltas būnu.Jei ką kartu darome tai visur kalbės aš niekada nepasako jog mes.Save irgi neprižiūri sakau pažiūrėk savo figūrą juk pačiai jau nemalonu ir taip jau tęsiasi 10m.Prieš 3m sutikau viena tokį nuostabų žmogų su kuriuo viskas iki smulkmenų taip sutampa ,taip viskas malonu tiesiog skraidau su ja būdamas.Ji supranta mano situacija sako lauksiu kiek norėsi kol išsiskirsiu.Mane visad tik dukra stabdė,bet kuo toliau matau jog noriu būt su tuom žmogum su kuriuo taip gera kai be galo lauki nors akimirką ją pamatyti.Norisi tai jaust visad ir būt laimingam.Todėl galvoju,kad ir vaiką įskaudinsiu,bet gyvenčiau taip apie ką visad svajojau.Na vistiek vaikai užauga ir palieka mus,o nesinori gražiausius metus taip ir gyvent šeimoje kur viskas jau erzina.Kaip jūs pasielgtumėte?

Nesu girdėjusi, kad koks žmogus būtų pasakęs "ačiū" savo tėvams už tai, kad gyveno dėl jo kartu nors nemylėjo ir negerbė vienas kito.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.09 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
fxx8 rašė:
siaip zmones ilgai nesiceremonija ir eina kur geriau jei santykiai netenkina. o ta antra nuostabi greiciausiai atrodo nuostabi nes pasirinko, bet jei nebutu ana pasirinkusi, tai nebutu greiciausiai ir nuostabi o jei ana sako kad lauks kiek noresi, tai reiskia kad realiai is nevedusiu nera net is ko rinktis, arba ju tiesiog nera, nes siaip kol moterys iki 35 ir turi dideles galimybes rinktis, tai jos i vedusius nelabai ir dairosi. likusi dalis moteru vidutinio amziaus ir vyresniu taip ir laukia, kol atsilaisvins koks vedes. o kad dukra kliutis tai cia isvis marazmai, lygtai kas nuo to pasikeis. nebent uz pasiaukojima kas po mirties ordinu apdovanos

Sapneli tu sapneli...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.11 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1sansas
1sansas
Naujokas
Na, dukryte jau kaip ir ne maza, tad teks pasisodinti ir viska paaiskinti jai kaip yra... Ir butinai pazadek, kad dukrytes nepamirsi ir nepaliksi, kad su judviem viskas isliks taip pat, tik kad maziau matysites, o gal ir ne. Bet gyvenimas del vaiku, tai jau kaip ir nesamone, juolab kad taves kaip ir nemyli, o ir pats kazka naujai isikliopinai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.12 01:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Neaisku kokia ta zmona. Pats atrodai pavirsutiniskas ir nepatikimas zmogus su egoistiniais polinkiais. Ta ka rasei apie zmona - MANES NEITIKINO. Kazkokie atsikalbinejimai.

O jau dainele, kad su nauja moterimi viskas idealu - skamba nuvalkiotai ir nerealiai, nes jau skaitem simtus istoriju, kaip viskas buna idealu, kol prasideda gyvenimas ir viskas pasidaro blogiau nei buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.12 09:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JustRuta
JustRuta
Pažengęs
Gal reikėtų pasikalbėti su žmona atvirai, pasakyti ko norėtum iš jos, pabandyti surasti kompromisa. O kas dėl figūros, jeigu tu pats esi su pilvuku ir reikalauji iš žmonos idealios figūros tai nėra sąžininga. Gal tada kartu pradėkit sportuoti, ir turėsit abu bendrą pomėgį. Daugiau laiko skirk žmonai ir dukrai, o ne naujai merginai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.12 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kam klausi, jei sprendimą jau seniai priėmęs? Jei nebūtum apsisprendęs, tai 3 žmogaus tiesiog nebūtų.
Man atrodo, kad tavo žmonai atėjo laikas atsinaujinti vyrą

o jeigu turi vaikų, tai, kaip sakoma, būk malonus ir atvaidink tą tėvo vaidmenį, nes dukra net ir nesąmoningai rinksis sau vyrą panašų į tave.
Nuoširdžiai sau atsakyk, ar linkėtum savo dukrai tokio vyro, koks esi vyras savo žmonai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.13 11:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kunigas4
Kunigas4
Naujokas
Elementariai įvertink: ar tau vidurinio amžiaus krizė, kai gamta šaukia, kad reikia būtinai pabirbint kuo daugiau patelių, nes toji funkcija greit neveiks taip efektyviai, ar iš tiesų viskas taip tragiška su žmona ir pasakiška su meiluže? O šiaip, tai jeigu jau statistiškai, tai daugumoje vyrai su meilužėm darnios šeimos ir darnių santykių nesukuria, nes elementaru, kad jei bėgo nuo vienos pas kitą, tai didelė tikimybė, kad darys taip ir toliau, moterys čia irgi ne išimtis, tai siūlyčiau prieš kerpant labai gerai susigaudyt savyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.26 08:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Izabelė6
Izabelė6
Naujokas
Iš tiesų svarbu pastebėti, kad tėvai pirmiausia turi būti laimingi ir tik tokiu atveju jie suteikia vaikams gerą pavyzdį. Aišku, lengva pasakyti, tačiau tam tikra prasme atrodo, kad paliekate savo vaiką, tai suprantu, kad tai nėra lengva. Apsitarkite su savo žmona, kaip tai padaryti, kad vaikas mažiau patirtų streso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.03 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nana123
nana123
Pažengęs
Rinkis ta su kuria gera?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.04 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
jeigu net ir figura nebetinka, tai kokia ten meile. Kazkur maciau youtubej moteris issiskyre, nes neuzteko kazkuriai pusei lytiniu santykiu 5 kartus per diena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.04 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
nana123 rašė:

Rinkis ta su kuria gera?


bent jau man asmeniskai tai tikrai nera kazkoks pasirinkimo kriterijus, jeigu gera, vadinasi normalus bendravimas ir tiek. pas mane seimoje vyravo neteisingas santykiu modelis, todel ir pats pasirinkau su kuria bloga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.07 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lina643
Lina643
Naujokas
Skirciausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.07 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Nu ir seimos. O dar kaip buna kai susilaukia vaiku ir po metu issiskyria isvis juokas, tuo paciu iskrypimas ir negalvojimas apie vaika. Yra tokiu, kur po skyrybu su mazu vaiku jau kito iesko vyro. Skuba naivuoliai visur. Po to ŽOPA gaunasi. O jus isvis nesutverti siems santykiams tarpusavy. Tu zmonai kaip batareikos, baigesi, tai nepakraut, o ismest. O tau atrodo seksas bobos nuomone pakeis? Naivuolis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai