Tema sukurta: 2016.01.26 10:21
2016.01.26 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nata3
nata3
Naujokas

Kas mėgstate aktyvų laisvalaikį butinai kelaiukite į Slovakijos kalnus

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.29 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marija3
Marija3
Naujokas

Su didele draugų kompanija buvome Slovakijos Tatruose, tai visa didelė kalnų grandinė palei Slovakijos ir Lenkijos sieną, Tartų kalnų aukščiausios viršūnės yra Slovakijoje, nuo jų atsiveria pasakiškas vaizdas :)

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.04 04:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vainoriutte
Vainoriutte
Naujokas
Tie, kas turit kokių ~15% daugiau biudžeto, labai siūlau- pabandykit Austriją, bentjau man ten trasos geresnės, publika svetingesnė susirenka, griūt minkščiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.15 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ElBarto
ElBarto
Naujokas
Buvau tatruose, tiek žemuosiuose tiek aukštuosiuose. Labai patiko. Esu parašęs straipsnį apie įspūdžius bei visas kainas, kurias gali tekti patirti norint pamatyti nepakartojamus įspūdžius.
Straipsnis čia - http://salotos.com/zemiausi-tarp-auksciausiu/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.03 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aistronasha
Aistronasha
Naujokas
Sveiki,o kokiom agenturom teko vykti i Slovakija?Irgi sudomino si salis,tik siemet planai kitur,o kitamet manau butinai perziurejau ivairius pasiulymus rodos visu panasus,norisi pamatyt maximuma ir kalnus,ir urvus,ir krioklius,ir pilis...idomu kaip gidai kurie lydi,kaip autobusai...draugu keliaujanciu nera,tad paprasciau kazkur nuvykt su grupiniu kelioniu pasiulymais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai