Tema sukurta: 2016.04.05 12:55
2016.04.05 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius


Sveiki! Kiekvieną mėnesį nusprendėme skelbti "Mėnesio porą"! Taip pat daugiau sužinosite apie išrinktųjų pirmąjį susitikimą ir kitokias jų gyvenimo smulkmenas! Šį mėnesį tai bus du nuostabūs veikėjai - Sashenkaa ir Sashkaa!

Pirmą kartą jie susitiko podiume, bet artimiau susipažino Ingutės renginyje... Sashenkaai buvo sunku pasakyti, ar tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau tikrai kažkas labai gražaus. Sashenkaa, bei Sashkaa žengė pirmąjį žingsnį, parašydami vienas kitam asmeninę žinutę.

Jie jau beveik metus kartu, savo meilę nusprendė įtvirtinti po kelių savaičių nuo pirmojo susitikimo, nors iš pradžių galvoję palaukti bent mėnesį, neištvėrė ir netrukus pasižadėjo vienas kitam!

Susitikdami Smeet'e, jie dažniausiai šoka podiume, daug bendrauja, juokauja, bei kuria planus, ką naudingo nuveikti žaidime. Paklausus Sashenkos, ką ji galėtų palinkėti tiems smeeteriams, kurie vis dar vieniši, ji atsakė:
-Palinkėčiau ieškoti ir niekada nepasiduoti, nes kažkada ateis tas žmogus, kurio taip laukei. Linkiu mažiau nereikalingų ginčų, pykčių ir daugiau šypsenų! Štai trumpas eilėraštukas apie mūsų meilę:

Tu man kaip tyro oro gurkšnis,
Tirpstu iš lėto nuo tavų delnų
Vaiski gelmė akių svaigina-
Eime kartu gyvenimo keliu.



Dėkojame Sashkaai ir Sashenkaai už interviu!

Paskalų karalienė
Karolina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.13 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Karolina19
Karolina19
Naujokas
puikus straipsnis! daugiau tokių!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.15 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elija1231
Elija1231
Naujokas
Seip, man nepatinka, kad kiti labai ant ju varo, man tai ju vadavavimas patinka, kai daro tvarka. Nes cia pastoviai ginciasi, ir padaro taip, kad visi nutyla, tesiog man tai patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai