Santrauka: santuoka
Tema sukurta: 2014.11.18 11:57
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2014.11.18 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nike19
nike19
Pradedantysis
mes su draugu norim susituokti uz tuos 2000 kreditus....ka mums daryti?mano VARDAS NIKE....i.d25991115,,,,,,DRAUGO- ID26169236 aras, ir butu laaabai malonu sia savaite 19.00 ....ar tai ymanoma?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.18 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nike19
nike19
Pradedantysis
kodel nera atsakymo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.18 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Prašome šią informaciją rašyti el. paštu smeet@draugas.lt

Taip pat laiške nurodykite, kuris moka už paslaugą, ar mokate abu per pusę.
Nurodykite, ar norėsite keisti vardus nemokamai, jei taip, į kokius (tą reikia žinoti iš anksto, nes reikia parengti vestuvių sertifikatus)
Nurodykite, kuriam iš Jūsų pridėti vestuvinę koplyčią.
Nurodykite pageidaujamą dieną.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.30 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


varlius77
varlius77
Naujokas
sveiki noreciau usisakyti vestuves uz 200 kreditu mano vardas ieva id25988167 , draugo vardas abcd id9336733 ir noretumem kovo 21 d. 18.00 valanda mokesime abu per pus po 100 kreditu, vardu nekeisime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.31 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


varlius77
varlius77
Naujokas
nezinau kur reikia kreiptis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.01 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


varlius77
varlius77
Naujokas
kodel vizdar nera atsakimo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.02 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
varlius77 rašė:

sveiki noreciau usisakyti vestuves uz 200 kreditu mano vardas ieva id25988167 , draugo vardas abcd id9336733 ir noretumem kovo 21 d. 18.00 valanda mokesime abu per pus po 100 kreditu, vardu nekeisime.


Atsakome darbo dienomis:)

Pigiausia vestuvių pakuotė kainuoja 400 kreditų (galima mokėti po 200 kiekvienas, ar vienas visą sumą).

Kreiptis dėl vestuvių reikėtų likus maždaug savaitei iki jų, nes dar iki to laiko labai daug yra, tad ir apsigalvoti galite, o kreditai jau būtų nuskaičiuoti ir nebegrąžinami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.03 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


HIURA
HIURA
Pradedantysis
o kokios isviso yra vestuvines pakuotes?Kur jas galima pamatyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.03 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
HIURA rašė:

o kokios isviso yra vestuvines pakuotes?Kur jas galima pamatyti.


Įsimylėjai ir nori įtvirtinti savo santykius žaidime? Nori visiems paskelbti, kas tavo mylimasis ar mylimoji? Nori įsimintinos romantiškos šventės paplūdimyje? Visa tai įmanoma!
Susituok žaidime Smeet!

Rašyk žaidimo administracijai adresu smeet@draugas.lt, nurodyk poros vardus, ID žaidime bei pasirinktą vestuvių pakuotę. Galimos vestuvės:
. 200 kreditų už kiekvieną asmenį. Į pasiūlymą įeina: vestuvių ceremonija, žiedo ženkliukas kaip meilės simbolis ir galimybė pasikeisti vardus nemokamai!
. Kadangi tavo meilė ypatinga, ji verta svajonių vestuvių už 2 000 kreditų! Į pasiūlymą įeina: vestuvių ceremonija, žiedo ženkliukas kaip meilės simbolis, galimybė pasikeisti vardus nemokamai. Taip pat gausi oficialų vestuvių sertifikatą ir prabangų kambarį, kuriame galėsi atšvęsti šią progą!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Frafne
Frafne
Naujokas
Sveiki. Norėčiau per smeet žaidimą susituokti. Mano per smeet vardas Kamile ID 1697862 , draugo su kuriuo norėčiau susituokti vardas paulius ID 26002882 . Kokia būtų mūsų vestuvių kaina? Norėtume nebrangiai kreditų. Keisti vardą būtiną ar ne? Nes mes vardo nenorėtume keisti.Ir dar norėjau paklausti kaip įteiksite vestuvių sertifikatą. Kam reikės mokėti kreditus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Frafne rašė:

Sveiki. Norėčiau per smeet žaidimą susituokti. Mano per smeet vardas Kamile ID 1697862 , draugo su kuriuo norėčiau susituokti vardas paulius ID 26002882 . Kokia būtų mūsų vestuvių kaina? Norėtume nebrangiai kreditų. Keisti vardą būtiną ar ne? Nes mes vardo nenorėtume keisti.Ir dar norėjau paklausti kaip įteiksite vestuvių sertifikatą. Kam reikės mokėti kreditus?


Pigiausia vestuvių pakuotė - 400 kreditų, į ją įeina ceremonija, profilio ženkliukai ir nemokamas vardo pakeitimas.

Sertifikatas suteikiamas kaip ir vestuvinė koplyčia imant vestuves už 2000 kreditų.

Kai dėl visko apsispręsite, rašykite adresu smeet@draugas.lt ir suderinsime tiksliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Frafne
Frafne
Naujokas
KasmyroMafija rašė:

Frafne rašė:



Sveiki. Norėčiau per smeet žaidimą susituokti. Mano per smeet vardas Kamile ID 1697862 , draugo su kuriuo norėčiau susituokti vardas paulius ID 26002882 . Kokia būtų mūsų vestuvių kaina? Norėtume nebrangiai kreditų. Keisti vardą būtiną ar ne? Nes mes vardo nenorėtume keisti.Ir dar norėjau paklausti kaip įteiksite vestuvių sertifikatą. Kam reikės mokėti kreditus?




Pigiausia vestuvių pakuotė - 400 kreditų, į ją įeina ceremonija, profilio ženkliukai ir nemokamas vardo pakeitimas.



Sertifikatas suteikiamas kaip ir vestuvinė koplyčia imant vestuves už 2000 kreditų.



Kai dėl visko apsispręsite, rašykite adresu smeet@draugas.lt ir suderinsime tiksliau.


Na , o už vestuves per pusę mokėt geriau ar vienam asmeniui?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Frafne rašė:

KasmyroMafija rašė:



Frafne rašė:







Sveiki. Norėčiau per smeet žaidimą susituokti. Mano per smeet vardas Kamile ID 1697862 , draugo su kuriuo norėčiau susituokti vardas paulius ID 26002882 . Kokia būtų mūsų vestuvių kaina? Norėtume nebrangiai kreditų. Keisti vardą būtiną ar ne? Nes mes vardo nenorėtume keisti.Ir dar norėjau paklausti kaip įteiksite vestuvių sertifikatą. Kam reikės mokėti kreditus?








Pigiausia vestuvių pakuotė - 400 kreditų, į ją įeina ceremonija, profilio ženkliukai ir nemokamas vardo pakeitimas.







Sertifikatas suteikiamas kaip ir vestuvinė koplyčia imant vestuves už 2000 kreditų.







Kai dėl visko apsispręsite, rašykite adresu smeet@draugas.lt ir suderinsime tiksliau.




Na , o už vestuves per pusę mokėt geriau ar vienam asmeniui?


Čia jau Jūsų pasirinkimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.13 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Frafne
Frafne
Naujokas
KasmyroMafija rašė:

Frafne rašė:



KasmyroMafija rašė:







Frafne rašė:















Sveiki. Norėčiau per smeet žaidimą susituokti. Mano per smeet vardas Kamile ID 1697862 , draugo su kuriuo norėčiau susituokti vardas paulius ID 26002882 . Kokia būtų mūsų vestuvių kaina? Norėtume nebrangiai kreditų. Keisti vardą būtiną ar ne? Nes mes vardo nenorėtume keisti.Ir dar norėjau paklausti kaip įteiksite vestuvių sertifikatą. Kam reikės mokėti kreditus?
















Pigiausia vestuvių pakuotė - 400 kreditų, į ją įeina ceremonija, profilio ženkliukai ir nemokamas vardo pakeitimas.















Sertifikatas suteikiamas kaip ir vestuvinė koplyčia imant vestuves už 2000 kreditų.















Kai dėl visko apsispręsite, rašykite adresu smeet@draugas.lt ir suderinsime tiksliau.








Na , o už vestuves per pusę mokėt geriau ar vienam asmeniui?




Čia jau Jūsų pasirinkimas.


Na dar mes pagalvosim!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.16 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


roziuroze
roziuroze
Naujokas
sveiki as matot nelabai suprantu kas cia vyksta:(
as jungiausi prie smeet bet man neleido prisijungti,keiciau sl per el.pasta bet visitek man raso neteisingi prisijungimo duomenys
ka galite padaryti?:(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.16 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


roziuroze
roziuroze
Naujokas
sveiki as bandau prisijungti prie smeet bet man neleidzia raso neteisingi prisijungimo duomenys nors as buvau isimines.
keiciau sl bet tas pats ka padetumete???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.17 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
roziuroze rašė:

sveiki as bandau prisijungti prie smeet bet man neleidzia raso neteisingi prisijungimo duomenys nors as buvau isimines.

keiciau sl bet tas pats ka padetumete???


Jei keitėte anketos el. paštą ir jo nepatvirtinote, todėl ir neleidžia prisijungti. El pašte turi būti laiškas, kuriame bus nuoroda el. pašto patvirtinimui.
Nepamirškite patikrinti SPAM skilties, jei inboxe nerasite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.18 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audriusj
audriusj
Naujokas
sveiki kaip tapti gidu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.18 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audriusj
audriusj
Naujokas
kaip tapti gidu???????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.20 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
audrius1239 rašė:

sveiki kaip tapti gidu?


Žaidėjas turi būti pilnametis, pakankamai aukšto lygio, kad išmanytų žaidimą ir galėtų kitiems patarti, negali turėti nuobaudų, turi gauti esamų gidų rekomendacijas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai