Tema sukurta: 2011.10.20 22:23
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2011.10.20 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akytee
akytee
Pradedantysis
Sveiki forumiečiai, rašau Jums, nes įdomus Jūsų požiūris. Šiandien lietuvių mokytoja papasakoja mums jos kelionę į darbą. Įsivaizduokite, einate ramiai gatve ir pasigirsta kraupus mažos mergaitės klyksmas. Pakeliate akis ir pamatote gražią mamą, su aukštakulniais, kuri tempia vaiką į darželį kaip kokį šunį už pavadėlio (greičiausiai vaikas ožiuojasi ir nenori eiti į darželį). Kas kelis žingsnius atsisuka ir trenkia mergaitei per veidą vis tempdama ją iš visų jėgų. Mano mokytoja ją pasiveja ir sulaukia ats "Koks tavo reikalas?". Mergytė pažiūri į mokytoją ir pasigirsta tik "Ar aš galiu eiti su Jumis?". Toji mama nustumia vaiką pro darželio duris, dar kartą vožteli jai per veidą. Taigi man įdomi Jūsų nuomonė. Kaip jus elgtumėtes pamatę tokį vaizdą? Ar gali tokia "mama" auginti vaiką?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.20 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dina7
dina7
Naujokas
Trumpai,GAUTU I SNUKI!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.20 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Reik tiem snargliam ožius išvaryt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.20 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akytee
akytee
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

Reik tiem snargliam ožius išvaryt.


Trankant 3-4 metų vaiką? Man atrodo yra nemažai tėvų, kurie ir be trankymo ožius išvaro :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.20 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
akytee rašė:

Piktaskeksas rašė:

Reik tiem snargliam ožius išvaryt.


Trankant 3-4 metų vaiką? Man atrodo yra nemažai tėvų, kurie ir be trankymo ožius išvaro :)


Na smurtas ne išeitis, bet matyt ta mamytė jau nesusitvarko su vaiko ožiais :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.20 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jukana
Jukana
Naujokas
Jei mama būtų tokia baisi, vaikas greičiausiai norėtų į darželį.Paprasčiausiai mamai trūko kantrybė.Nelengva vaikus auginti. Galbūt ir pačiai mamai reikalinga psichologinė pagalba.O ožiukus galima išvaryti ir be smurto, reikia kalbėti su vaiku, išklausyti jį, suprasti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


catarsis
catarsis
Pradedantysis
nereik tad gimdyti jei truksta nervu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 07:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alexxxxxx
alexxxxxx
Pažengęs
labai jau netikroviska visa istorija. ikimokyklinioamziaus vaiku mastymas vadinamas stebukliniu, joks tokio amziaus vaikas, kad ir kaip ji mama mustu ar skriaustu, neis su svetimu zmogum, o tuo labiau nesiprasys. todel manau mokytoja viska gerokai persude.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 07:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
akytee rašė:

Sveiki forumiečiai, rašau Jums, nes įdomus Jūsų požiūris. Šiandien lietuvių mokytoja papasakoja mums jos kelionę į darbą. Įsivaizduokite, einate ramiai gatve ir pasigirsta kraupus mažos mergaitės klyksmas. Pakeliate akis ir pamatote gražią mamą, su aukštakulniais, kuri tempia vaiką į darželį kaip kokį šunį už pavadėlio (greičiausiai vaikas ožiuojasi ir nenori eiti į darželį). Kas kelis žingsnius atsisuka ir trenkia mergaitei per veidą vis tempdama ją iš visų jėgų. Mano mokytoja ją pasiveja ir sulaukia ats "Koks tavo reikalas?". Mergytė pažiūri į mokytoją ir pasigirsta tik "Ar aš galiu eiti su Jumis?". Toji mama nustumia vaiką pro darželio duris, dar kartą vožteli jai per veidą. Taigi man įdomi Jūsų nuomonė. Kaip jus elgtumėtes pamatę tokį vaizdą? Ar gali tokia "mama" auginti vaiką?


Žinoma gali. Mokytoja matyt neturi savo vaikų ir nežino, kad galėjo pagelbėti mamai ir sudominus vaikutį darželiu pagelbėti jiems abiem.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 07:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
Piktaskeksas rašė:

Reik tiem snargliam ožius išvaryt.


Pabandyk šuniuką nuvesti pas kaimynę ir ten palikti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 07:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
alexxxxxx rašė:

labai jau netikroviska visa istorija. ikimokyklinioamziaus vaiku mastymas vadinamas stebukliniu, joks tokio amziaus vaikas, kad ir kaip ji mama mustu ar skriaustu, neis su svetimu zmogum, o tuo labiau nesiprasys. todel manau mokytoja viska gerokai persude.


Mokytoja hiperbolizavo situaciją nežinia ko siekiant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 08:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Reik tiem snargliam ožius išvaryt.


Mušant per veiduką?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 08:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nana123
nana123
Pažengęs
Kai mano dukryte nenoredavo i darzeli ir pastoviai verkdavo,bandziau klausti kas jai negerai.Net nekilo mintis vaika musti.Visai atsitiktinai teko isgirsti kalbant aukletoja su auklyte apie viena mergaite.Netikejau savo ausimis.Tada supratau kodel vaikas eidamas i darzeli klykia.Greitai atsiemiau vaika is to darzelio dabar jau metai kai lankom kita darzeli,vaikas eina su sypsena.Ir as laiminga,ir dukra laiminga,o ta pirmaji darzeli atsimena kaip kosmara.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
smurtas jokiu atveju nepateisinamas.. net jei vaikas manipuliuoja suaugusiais, bando jų kantrybę, ožiuojasi. deja, kai kuriems per sunku su vaiku kalbėtis, trūksta kantrybės, žinių, noro.. paprasčiau panaudoti fizinę jėgą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Miegaliukas3 rašė:

Piktaskeksas rašė:

Reik tiem snargliam ožius išvaryt.


Pabandyk šuniuką nuvesti pas kaimynę ir ten palikti.


Bandžiau. Viskas tvarkoj :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
anticaca rašė:

Piktaskeksas rašė:

Reik tiem snargliam ožius išvaryt.


Mušant per veiduką?


O aš ir nesakiau, kad reikia mušt :) Tik motinai trūko kantrybė ir ji taip pasirinko, pliaukštelt :)

O kad vaikai ypač dbr tikrai ne auksiniai tai manau sutinkat, dauguma net nx motiną ar tėvą pasiųst sugeba tai čia jau auklėjimo spragos, o kad vaikas ožiavosi ir dar vidury gatvės tai manau tas mamą ir išvedė iš rikiuotės :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Na smurtas ne išeitis, bet matyt ta mamytė jau nesusitvarko su vaiko ožiais


Greiciausiai, ji net nebande kazka daryt - issprende viska tipisku budulisku "nedarai kaip noriu - gauni i snuki"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Rennais rašė:

Piktaskeksas rašė:

Na smurtas ne išeitis, bet matyt ta mamytė jau nesusitvarko su vaiko ožiais


Greiciausiai, ji net nebande kazka daryt - issprende viska tipisku budulisku "nedarai kaip noriu - gauni i snuki"


Bandė ar nebandė, nieks nežino :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dyyy
Dyyy
Pažengęs
Ko jau ko, bet aš savo vaiko (O dieve, savo vaiko! Aišku, kol kas dar jo neturiu ir neplanuoju turėti ) nemuščiau niekada gyvenime. Vaiko mušimas tikrai nepadės ir jis stebuklingu būdu neužsinorės eit į darželį. Manau reik su vaiku kalbėtis, paaiškint kodėl reik eit į darželį, o ne iškart mušt. O "mamytė" matyt kekšė, jien savo subinės gerovė rūpinasi. Daugiau laiko reikėtų ne sau, o savo vaikui skirt. Taip išeina kad jei vyresnis tai gali jaunesni mušt... Mano mama irgi pastoviai mušimo imdavosi tai 13 metų būdama atsitokėjau ir pasakiau visą tiesa į akis. Tai dabar bent truputį man, savo vaikui pagarbą reiškia. Tikrai neleisiu bet kam manęs mušt, ginsiu save, savo nuomonė, vis dėlto esu žmogus, visi darom klaidų, tiek vaikai, tiek suaugė, tačiau mušami tik vaikai, o suaugė tai jau saaugė... įdomu kaip pasijaustų jie kai juos taip pamuštų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.21 14:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dyyy
Dyyy
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

anticaca rašė:



Piktaskeksas rašė:



Reik tiem snargliam ožius išvaryt.




Mušant per veiduką?




O aš ir nesakiau, kad reikia mušt :) Tik motinai trūko kantrybė ir ji taip pasirinko, pliaukštelt :)



O kad vaikai ypač dbr tikrai ne auksiniai tai manau sutinkat, dauguma net nx motiną ar tėvą pasiųst sugeba tai čia jau auklėjimo spragos, o kad vaikas ožiavosi ir dar vidury gatvės tai manau tas mamą ir išvedė iš rikiuotės :)



Nu matyt silpni nervai pas mamyte. Gal jai per anksti mamytė būt... vaiko nemoka padoriai auklėt. Oj, oj... pasiunte nx motina/tėvą. O tėvam savo vaikus nx siust galima, ane? Kaip vaikas jaučiasi pasiustas nx tai visiem vienodai... Matyt tėvai savo vaiką išvedė iš rikiuotės kad juos nx pasiuntė. :D Nieko nebūna be priežasties. :D Niekas nx nesiunčia be priežasties...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai