Tema sukurta: 2008.03.22 22:48
2008.03.22 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Nežinau, ar išvis kasnors atrašys į šią temą, tečiau man snieglentė yra tobulas sportas, tad gal kas nors snowboardina? ;D Jei taip, tai kiek metų, ar banmdėt dėžes ir rampas, kur važiuojat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.26 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
as tai ne. kazkada an lenteles nuo kalniuko ciozinejau, bet cia aisku nesiskaito
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.08 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Snowboardinam Austrijos alpėse daugiausiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.08 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
vienas is dalyku kuriuos visada svajojau isbandyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.08 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Tai ko lauki?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
hmmm, istikruju niekad nesusimasciau nuo ko pradet norint isbandyt gal kada kas vaziuos i kokiu kalnus ar kurnors ir iseis prisipaisyt ... gal po 5 metu turesiu bent pusiau apmokama darba ir po 5 metu darbo pats isskrisiu... lietuvoj speju nelabai buna kada ir kur paciuozinet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Yra ten Trakuose ar kažkur kažkokios ale trasos. Bet nemačiau- nežinau. O šiaip lietuviai daugiausiai į Slovakiją važiuoja slidinėt. Kalnai nėra super, bet kaina prieinama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.06 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gigogar
gigogar
Naujokas
Banziau dezes Slovakijoi ,Italijoi
jeigu mano ugis 185cm svoris 72kg tai kokio didzio man reiketu snowbord

jei galite atsakykite arba nurodikite sveitaine kur apie tai galeciau suzinot
aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.06 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Su slidėm čiuožinėju. Kažkada kaime varydavau nuo tokio kalno, kurio apačioje yra šiokia tokia rampa ir nuo jos nusileidi tiesiai ant ežero. Bet slidės ne man, nemoku aš jomis normaliai čiuožt, manau snieglente turėtų būt lengviau. Tik kad neturiu aš jos, o taip norisi pabandyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.07 08:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Jei snowboardint mėgsti ant rampų ir dėžių, Vilniuje pusė velnio yra Liepkalnis, jei nori ilgesnių trasų, arčiausiai būtų Latvijos ir Lenkijos kalnai. Na, o jei turi noro ir pinigų, man geriausios trasos buvo Italijoje ir Austrijoje. Šveicarijos dar neblogos, bet nelabai patiko tai, jog ten nebuvo padorių apres ski ir šiaip, visos tos kalnų kultūros. Suomijos, Prancūzijos, Slovakijos ir Čekijos nerekomenduoju dėl kainos ir kokybės santykio.

O jei neturi lentos, batų ir apkaustų, visada yra galimybė išsinuomuoti.

O renkantis snowoardą, reikia žinoti ūgį, poziciją (regualr ar goofy) ir batų dydį. Dėl ugio ir lentos ilgio santykio, yra va salyginė lentelė :http://www.the-house.com/site/info/info-size-05boards.html
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.07 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Galvą nusisukčiau aš ant tokių kalnų... Reikia pirma išmokt čiuožt, nes net nebandęs niekad su snieglente Jau su slidėmis pakankamai visokių avarijų esu patyręs...

Esmė tame, kad šiek tiek kitokių prioritetų, todėl šiam dalykui neskyriau pinigų ir nežinau, kada galėsiu. Visgi smagiau būtų turėt visą įrangą nuosavą, na bet jau kaip bus, taip...

Apie pozicijas radau šį bei tą... http://skateboard.about.com/od/skateboardingdictionary/l/aa031203.htm
Pagal mane, tai vienas testas man neatitinka su kitu Bet manau regular
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.07 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Jei pirmą kartą bandai, tai realiai nėra skirtumo, dažniausiai vis tik žmonės ima regular, tik pabandžius pasijaučia kuria puse geriau. Bet dabar, kai jau daug metų tuo užsiiminėju,man nėra skirtumo - kartais goofy, kartais regular.

Čia gan individualus dalykas, bet man pvz buvo žymiai sunkiau išmokti su slidėm važinėt, nei su snieglente. Aišku, pliusų duoda tai, kad su skateboardu važinėjau, bet tikrai tvirčiau jaučiuos būdama ant snieglentės. Tad rekomenduoju važiuot į Liepkalnį, imti, tarkim 3h visą snieglentės rinkinį, nepirkt ski paso, nes tas varlinykas(ant ilgesnes trasos nerekomenduoju, nes tiesiog nepritaikyta ten sniglentėms) pakankamai trumpas, kad galima būtų patąsyt lentą aukštyn pačiam ir bandyt ; )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.07 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Na visgi galine koja, kaip suprantu, ir valdoma snieglentė, tai tiksliau būtų kaip ir dešine, atrodo, na bent man taip... O su slidėm tai įvairių niuansų yra :) Ten jau abiem kojom reikia tvirtai stovėt, o kai, pvz., pas mane slidės senos rusiškos, tie apkaustai tokie nėra labai patogūs, tai batai kažkiek sukinėjasi, todėl sunku visąlaik kojų nedrebint ir tiesiai išlaikyt, nesuvaldęs gali gerai nusitėkšt :D O beje, kokios kainos Liepkalnyje? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


juozapas
juozapas
Naujokas
labai smagiai per sventes riekstukalnis paslidinejom pas brolius Latvius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.04 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jaunuolis
Jaunuolis
Naujokas
Snowboardinam tai ka zinau nuo vaikytes , na jau iprasta tapo kaip imest tritaski nedarau ten rodeo ar double backflipu bet grabus ar ant dezes praslysti tai liosai , labai geras sportas , kas jame patinka tai greitis ir aukstis ,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai