Santrauka: Kurį žaidimų kompiuterį (konsolę) pirkti?
Tema sukurta: 2009.08.25 18:57
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2009.08.25 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


admin
admin
Moderatorius
Lauksiu kompetetingų minčių, ka pirktį? Sony Playstation 3 ar XBox360?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Xbox
-pigiau kanuoja pirkt
-daugiau žaidimų
-eina piratiniai žaidimai
-grafika menkai kuo skiriasi nuo PlayStation 3
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aišku kad Xbox, nes kaip minėjo /\ su PS 3 tik išlaidų daugiau turėsi o rezultatas daugmaž vienodas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


admin
admin
Moderatorius
O kaip su BlueRay? Nereiketu atskiro grotuvo pirkti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
O kas nors Lietuvoj perka Blueray filmus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PonasNaminukas
PonasNaminukas
Pradedantysis
o kaip del to red ring of death ar kazkaip pan vadinas , nepamenu tik ant kurio ar ps3 ar xbox 360
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Xbox pigiau viskas gautųsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Pasisiauses rašė:

O kas nors Lietuvoj perka Blueray filmus?


Neteisingas klausimas. O kas nors Lietuvoj perka filmus? (apskritai)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
PonasNaminukas rašė:

o kaip del to red ring of death ar kazkaip pan vadinas , nepamenu tik ant kurio ar ps3 ar xbox 360


RoD nutikdavo tiktais senesniems xbox360, nes ten pagrindine plokste ir maitinimas likdavo. dabar to nebuna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


satkutis
satkutis
Naujokas
Jau seniai igriso durni komentatoriai, kurie isigije XBOXA ji aukstina iki apsivemimo. Pats turejau X360, dabar turiu PS3. O lyginti galima tik isbandzius abu. Tai ir padarysiu.
1) PS3 turi 7 branduolius, XBOXAS 3 branduolius. Tai reiskia, kad PS3 yra daugiau nei dvigubai galingesnis.
2) PS3 nuskaito kompaktus daug greiciau nei XBOXAS, tai zinoma susije su nauja modernia disku technologija BLU-RAY, kuria naudoja Playstation. Blu-ray diskuose telpa iki 50gb. Tuo tarpu XBOXAS naudoja senuosius DVD diskus, kuriuose telpa iki 15gb.
3)JOYSTICKAS taip pat kaip diena ir naktis. Turbut daugelis priprate nuo senu laiku prie standartinio joysticko, skirto ps konsolems.
4) PS3 turi Six Asis technologija, kuri leidzia zaist zaidimus tiesiog sukiojant joysticka, XBOX to neturi.
5) PS3 turi 6 USB portus, XBOXAS - 2.
6) PS3 palaiko visas fotoaparatu atminties korteles, XBOXAS nepalaiko jokios.
7) PS3 gali nemokamai naudotis internetu, XBOXE reik moket 60 doleriu.
8) PS3 is karto yra Wi-Fi, XBOXUI reikia pirkti Wi-FI adapteri, kurio kaina apie 100 baksu.
9) PS3 palaiko 1080p, XBOX maksimaliai palaiko 720p.
10) PS3 dirba zymiai tyliau nei XBOXAS. Tevai negalejo ramiai miegoti, kai zaisdavau su XBOX360 nuo jo skleidziamo garso.
11) Ir galu gale ne tiek svarbus dalykas - isvaizda. PS3 galima priderint bet kokioje aplinkoje, jis juodos spalvos, blizgantis, atrodo daug rimciau. XBOXAS atrodo vaikiskai, baltas su spalvotais mygtukais.
Vienintelis PS3 minusas - kai palieti jo pavirsiu, lieka pirstu antspaudai.
Todel jei tau idomu, kodel PS3 kaina zenkliai skiriasi, tiesiog todel, kad tai geresnis irenginys. Nei kiek nesigailiu pardaves XBOXA. Dabar jau metai naudojuos PS3 ir neturiu jokiu problemu (budavo, kad XBOXAS tiesiog nusmigdavo).
Sekmes renkantis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
satkutis rašė:

Jau seniai igriso durni komentatoriai, kurie isigije XBOXA ji aukstina iki apsivemimo. Pats turejau X360, dabar turiu PS3. O lyginti galima tik isbandzius abu. Tai ir padarysiu.

1) PS3 turi 7 branduolius, XBOXAS 3 branduolius. Tai reiskia, kad PS3 yra daugiau nei dvigubai galingesnis.

2) PS3 nuskaito kompaktus daug greiciau nei XBOXAS, tai zinoma susije su nauja modernia disku technologija BLU-RAY, kuria naudoja Playstation. Blu-ray diskuose telpa iki 50gb. Tuo tarpu XBOXAS naudoja senuosius DVD diskus, kuriuose telpa iki 15gb.

3)JOYSTICKAS taip pat kaip diena ir naktis. Turbut daugelis priprate nuo senu laiku prie standartinio joysticko, skirto ps konsolems.

4) PS3 turi Six Asis technologija, kuri leidzia zaist zaidimus tiesiog sukiojant joysticka, XBOX to neturi.

5) PS3 turi 6 USB portus, XBOXAS - 2.

6) PS3 palaiko visas fotoaparatu atminties korteles, XBOXAS nepalaiko jokios.

7) PS3 gali nemokamai naudotis internetu, XBOXE reik moket 60 doleriu.

8) PS3 is karto yra Wi-Fi, XBOXUI reikia pirkti Wi-FI adapteri, kurio kaina apie 100 baksu.

9) PS3 palaiko 1080p, XBOX maksimaliai palaiko 720p.

10) PS3 dirba zymiai tyliau nei XBOXAS. Tevai negalejo ramiai miegoti, kai zaisdavau su XBOX360 nuo jo skleidziamo garso.

11) Ir galu gale ne tiek svarbus dalykas - isvaizda. PS3 galima priderint bet kokioje aplinkoje, jis juodos spalvos, blizgantis, atrodo daug rimciau. XBOXAS atrodo vaikiskai, baltas su spalvotais mygtukais.

Vienintelis PS3 minusas - kai palieti jo pavirsiu, lieka pirstu antspaudai.

Todel jei tau idomu, kodel PS3 kaina zenkliai skiriasi, tiesiog todel, kad tai geresnis irenginys. Nei kiek nesigailiu pardaves XBOXA. Dabar jau metai naudojuos PS3 ir neturiu jokiu problemu (budavo, kad XBOXAS tiesiog nusmigdavo).

Sekmes renkantis


1) Žmogau visi pripažįsta, kad pagal technines charakteristikas Play Station yra geresnis už Xbox, bet atitinkamai ir kainuoja ši konsolė... O tas kainų skirtumas tikrai neatsispindi grafikos skirtume....
2) Šiaip, jeigu nežinojai Xboxe dabar žaidimus galima instaliuoti į kietąjį diską... O dėl talpos irgi nematau skirtumo - tą patį žaidimą PS3 gausi VIENAME Blueray diske, o Xboxe - 2-5 Taigi tie tavo 50gb yra maždaug WHATEVER
3) Pažįstu užkietėjusį PlayStation faną - net jis pripažino, kad Xbox gamepadas patogesnis Tačiau čia skonio reikalas ir PS3 pranašumo čia nėra.
4) Nemanau, kad kas nors labai pasigenda tos Six Asis... Taip, tai PS3 privalumas, bet ar labai jau daug ką jis keičia? nemanau.
5) DAUGUMA žaidimų konsolių naudotojų net neturi daugiau nei 2 USB įrenginių konsolei... Nu ok, PS3 turi 6 portus... Na ir ką ten galima tiek jungt? Aš net savo laptope retai, kada vienu metu naudoju daugiau nei du USB portus
6) Žmogau, tai žaidimų konsolė. Ji neprivalo daryti VISKO. Dar vienas pavyzdys su mano laptopu - aš net savo kompe atminties kortelę į tą skaitytuvą buvau įkišęs gal VIENĄ kartą... Vaj tai praradimas...
7) Taip, PS3 čia turi pranašumą, bet žvelgiant iš praktinės pusės... retas, kuris iš tiesų norės internetą naršyt per konsolę... Koks ten naršymas su gamepadu? Nei naršyt patogu, nei rašyt ką nors įmanoma patogiai... Tik dar viena nepraktiška funkcija, išpučianti daikto kainą...
8) Kas nenori pirkti Wifi adapterio, jungia Xbox per LAN kabelį. Nematau čia baisios tragedijos.
9) Pradėjai vardint dalykus, kurie mažai kuo susiję su žaidimais. Turbūt berašydamas šiuos punktus jau pamiršai, kad kalbi apie ŽAIDIMŲ konsolę... o 1080p ar 720p baisiai didelio skirtumo nematau - vistiek abu HD ir abu atrodo puikiai.
10) Kai kurie pakenčia ir gaming PC uragainį triukšmą, manau išgyvens ir Xboxo garsą...
11) Taip, PS3 yra gražesnis. Na ir kas? Žaisdamas į ekraną žiūri, o ne konsolės dėžės dizainu gėriesi

Apibendrinant - PS3 yra techniškai pranašesnis, bet ir ženkliai brangesnis... O mokėti didžiulius pinigus už daugeliui net neaktualius privalumus nelabai verta...
Turbūt nežinojai, bet 70 procentų VISŲ žaidimus žaidžiančių žmonių yra priskiriami CASUAL GAMER kategorijai. Ir šios kategorijos žaidėjų reikalavimai yra pakankamai nedideli, todėl juos labai tenkina XBOX. Kitaip sakant - visi tie PS3 navarotai jiems yra maždaug WHATEVER
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


satkutis
satkutis
Naujokas
dekuj uz atsakyma, bet dar karta pasikartosiu, as isbandziu abi konsoles ir pareiskiau savo atrastus ps3 privalumus pries xboxa. is tavo posto man susidare ispudis, kad bandai man kazka irodyt X360 naudai. kai zmogus renkasi preke is 2 variantu, jam visada aktualu suzinoti kuo vienas daiktas pranasesnis uz kita. siuo atveju nezinome ar jis konsoles pirkima sieja tik su zaidimais, ar jam aktualu ir kiti dalykai. sutinku, grafikos skirtumu izvelgti praktiskai neimanoma. perkant konsole tik del zaidimu, krizes metu geriau taupyt ir imt xboxa, bet norint kazko rimciau - imkim playstationa. cia jau paciam temos autoriui reiketu nurodyti ko labiau noretu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Pasisiauses rašė:
6) Žmogau, tai žaidimų konsolė. Ji neprivalo daryti VISKO. Dar vienas pavyzdys su mano laptopu - aš net savo kompe atminties kortelę į tą skaitytuvą buvau įkišęs gal VIENĄ kartą... Vaj tai praradimas...


Na čia jau pagal poreikius, laptope kortelių skaitytuvas man reikalingas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
anticaca rašė:

Pasisiauses rašė:

6) Žmogau, tai žaidimų konsolė. Ji neprivalo daryti VISKO. Dar vienas pavyzdys su mano laptopu - aš net savo kompe atminties kortelę į tą skaitytuvą buvau įkišęs gal VIENĄ kartą... Vaj tai praradimas...





Na čia jau pagal poreikius, laptope kortelių skaitytuvas man reikalingas


Na matai dėl reikalingumo KOMPE tai aš sutinku - čia jau asmeninis dalykas.
Bet aš tik norėjau taip parodyt, kad jeigu net KOMPE ne visiem reikia to skaitytuvo, tai kam po galais jo reikia ŽAIDIMŲ konsolėj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
satkutis rašė:

dekuj uz atsakyma, bet dar karta pasikartosiu, as isbandziu abi konsoles ir pareiskiau savo atrastus ps3 privalumus pries xboxa. is tavo posto man susidare ispudis, kad bandai man kazka irodyt X360 naudai. kai zmogus renkasi preke is 2 variantu, jam visada aktualu suzinoti kuo vienas daiktas pranasesnis uz kita. siuo atveju nezinome ar jis konsoles pirkima sieja tik su zaidimais, ar jam aktualu ir kiti dalykai. sutinku, grafikos skirtumu izvelgti praktiskai neimanoma. perkant konsole tik del zaidimu, krizes metu geriau taupyt ir imt xboxa, bet norint kazko rimciau - imkim playstationa. cia jau paciam temos autoriui reiketu nurodyti ko labiau noretu.


Aš visiškai sutinku, kad reikia žinoti abiejų variantų galimybes, bet aš asmeniškai manau, kad PS3 siūlomi privalumai (kurių neturi Xbox) yra visiškai neesminiai
Esminius dalykus aš parašiau temos pradžioje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kailis
Kailis
Moderatorius
pries 2.5 mano sukurta tokia pati tema tokio populiarumo nesulauke...
http://forumas.draugas.lt/messageview.cfm?catid=71&threadid=1978

o siaip kiek teko susidurti xboxui yra zymiai didesnis zaidimu pasirinkimas. bent jau buvo. gal situacija issilygino, negaliu sakyti, nes PS3 reikalais nebesidomiu, jau seniai turiu ir sekmingai naudoju XB.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
xbox
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Pasisiauses rašė:
Na matai dėl reikalingumo KOMPE tai aš sutinku - čia jau asmeninis dalykas.

Bet aš tik norėjau taip parodyt, kad jeigu net KOMPE ne visiem reikia to skaitytuvo, tai kam po galais jo reikia ŽAIDIMŲ konsolėj


O kam kitiem mobiliajame telefone reikia visko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.25 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
anticaca rašė:

O kam kitiem mobiliajame telefone reikia visko?


Vieniems reikia, nes reikia, kitiems reikia dėl krūtumo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.26 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Tai ir čia tas pats
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai