Tema sukurta: 2009.08.19 15:06
2009.08.19 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Didzke
Didzke
Naujokas
Sveiki,Gal kas zinot kokiu geresniu pratimu norint padaryti spagata,virvute,tilteli atsilosiant....Labai noriu ismokt bet nezinau geru pratimu..Prasau Padekit!!!Iskart aciu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Špagato/virvutės pratimams daryk tempimo pratimus kol pratampysi raumenis o tik tada pradėk daryt patį špagatą.. Dėl tiltelio nežinau, labai jau lengvas pratimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Užsiimk gimnastiką...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pūruonėlis
Pūruonėlis
Naujokas
kas dėl lankstumo,sunku ką aprašyt(pratimus)tiesiog ir daryk špagatą,virvę ir padarysi per laiką,aišku apšilk,kaip kad sakė ir nedaryk esminės klaidos,kurią išsavo kuklios praktikos teko pastebėti,kad tokius pratimus daro per skausmą,pagrindinė ir svarbiausia taisyklė yra TAMPYMASIS TURI BŪTI MALONUS,tai l.naudingas,tau ir kūnui pratimas,gali bandyti taip,daryti 4 priėjimus po maximum 40s.neforsuok,jausk malonumą,tai darydamą,pagooglink,nueik kad ir 1nai dienai į kokį klubą,ar paieškok Youtube,turėtum variacijų sužinoti daug.
Kas dėl tilto,jei iškart nesigauna-turi stiprinti juosmens nugaros raumenis,atsigulk kaip pliaže ant pilvo,rankos prie šonų,ir kelk tiesias kojas,kulnais į viršų,tiek kiek pakeli,kilstelk kokį 20kartelių,ir taip 4 kartus,na ir tuo pačiu,kitas pratimas-neatkeldama kojų,kelk viršutinę kūno dalį tiek pat kartų,paskui pasiražyk kaip katė,ir pasakyk Miau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Didzke
Didzke
Naujokas
aciu uz atsakymus.Pabandysiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.21 05:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


999999999
999999999
Naujokas
Labas
Kas liecia tilteli gali tiesiog daryti ji prie sienos leisdamasis-si rankomis zemyn,taip jausiesi saugiau i darant tai pastoviai,tiesiog kunas automatiskai bus lankstesnis ir automatiskai mokesi greitai nusileisti i apacia ir pakilti,nes bus sustipreja atitinkami raumenys ir nebereikes sienos
Zinai,kad reiketu treniruoti tai pastoviai,nes padarius viena karta antras gali ir nepavykti
Kaip ir minejo pradziai reikia siek tiek prasimankstinti ir neskubek leistis is karto iki zemes,vis po truputi ir pakyli,vel leidiesi tik siek tiek zemiau ir pakyli,taip bus lengviau.
Beto galima gi atsiguli ant nugaros ir kyli-rankos virs galvos ir keli pilvuka-viskas paprasta,tik bandyk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.21 09:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amberrr
amberrr
Pažengęs
spagatui, ar virvutei tampymo pratimo reikia. asmeniskai as pradejau to mokytis keturiolikos, bet ismokau, nors visi sake kad per velu mano pagrindiniai pratimai:
lengvas apsilimas (begimas vietoje, sokinejimas per virvute, atsilenkimai)
tampymo pratimai: sedi ant zemes istiestom kojom ir bandai delnais pasiekti koju pirstus (keliu nelenk)
viena koja ant stalo ar kedes, lenkiesi per viduri ir rankom sieki kuo toliau (turi jaustis lengvas tempimas slaunyse, nepersistenk)
atsistoji nelenki keliu, sieki delnais grindis.
po to darai spagata ar virvute, bet tiek kiek gali, ne daugiau
sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.21 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Didzke
Didzke
Naujokas
Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RmXxXaS
RmXxXaS
Pažengęs
as tj tiltely darydavau tiesiog lenkdavausi ir krisdamas ant zemes xD .. ir bandyt reik daugaiu issilenkt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.19 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


propeleris
propeleris
Pradedantysis
va nuoroda nueik ir viskas bus parasyta,arba googlei parasyk ,tempimo pratimai spagatui ir ismes tau visus tempimo pratimus http://www.shaping.lt/raumenu_tempimas/kirksniu_ir_klubu_tempimas_isske.htm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.03 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tai jeigu jau 14 metų per vėlu, vadinasi, man jokių šansų? :( Ankstyvoj vaikystėj padarydavau lengvai be jokių pratimų špagatą, dabar irgi esu pakankamai lanksti (beveik be apšilimo galiu pasilenkus delnais grindis pasiekt), gal dar ne viskas prarasta? :D
Įdomu, po kiek laiko tampymosi jums pavyko padaryti špagatą ar virvutę?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Evelyna
Evelyna
Naujokas
Galiu patart ,kaip padaryt tilteli :) .Nu is pradziu tai reikia kitu pagalbos :) man tai padejo klasiokes :) tai va reikia , kad kitas palaikytu tave uz liemes , o tu turi lenktis. Lenktis iki tol, kol pasieksi zeme(grindis,kilima..) tai daryti reikia vis dazniau ir dazniau. O poto jau ir pati(pats) galesi...


P.S. bent jau man ir mano draugem tai pavyko :) jei tau neiseis, tada nezinau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.22 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
spagatui ir virvutei geras - kartu su kitu zmogum.

atsistoji prie sienos ir duodi savo tiesia koja kelt kitam zmogui... is leto kelia kiek eina, kai pradeda skaudet - pasakai, jis sustoja ir laiko... turi leist kelt kol pasieksi siek tiek skausmo riba.

pasiekes riba - liepu laikyt vietoi, o pats is jegos - ta tiesia koja - spaudi jo peti ar delnus, priklausomai kaip laikoma, zemyn. padares 2 -3 paspaudimus is visu jegu leidi is leto kelt dar auksciau.

po paspaudimo pakyla koja dar per pora judesio amplitudes laipsniu. vienas kartistas sita parode... gali mdaryt is priekio (virvute) ir sonu (spagatas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.22 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
tilteli graiku romenu imtynese zmones zinau kaip mokinasi. tiesa tai daroma ant labai minkstu grindu.

is pradziu tesiog atsiguli ant nugaros ir rankom, kojom isispiri ir issirieti. issirieti kiek eina ir atsiremi kakta i zeme (per nugara atgal issilenkes). tada bandai su nosim pasiekt zeme, riesdamas galva atgal, ir kojas statydamas vis arciau galvos. taip spirokliuoji kol iseina.

veliau pradeda mokintis virst atgal i tilteli - atsitoje nugara i siena, remiasi i ja rankom ir "eina" rankom siena zemyn kol nueina i tilteli.

labai smagus dalykas yra padarius tiltetli ir atsirems galva i zeme - begt kojom aplinkui galva. atsiremi rankom ir galva ir stabilias vietas, o kojom per nugara eini iki sono, tada viena koja permeti ir eini tesiog sulinkes i prieki, tada vel per sona - atsiverti atgal i tilteli, ir taip kiek iseina kartu i viena, paskui i kita use. ziauriai lavina lankstuma, per pora menesiu didele pazanga buvau padares, jau nuo galvos ant koju varciausia be paaukstinimo nuo zemes, bet baigiau mokslus ir teko iseit...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MMD
MMD
Naujokas
Sveiki man yra 11 m. ar man dar iseitu padaryti spagata/virvute/????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.14 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MMD
MMD
Naujokas
Sveiki man yra 11m.ir as sugalvojau buda kaip padaryti tilteli ir man tai padejo.. pirmiausia atsistoji pries lova ir lenkies kol je pasieki ir taip reikia daryt kuo dazniau ir kai be klaidu padarysi tada at zemes pasidek auksta stora pagalve ir ant jos lenkis tai tai padaryri lenkis ant eme...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.20 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kamse
kamse
Naujokas
sveiki man yra 10metu ir as per 25minutes ismokau padaryti spagata ir virvute nors as esu nelabai jau ir lanksti man pavyko tik su interneto pagalba .....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.20 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kamse
kamse
Naujokas
sveiki man yra 10metu ir as per 25minutes ismokau padaryti spagata ir virvute nors as esu nelabai jau ir lanksti man pavyko tik su interneto pagalba .....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.26 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


2009ramune
2009ramune
Naujokas
Labas. špagatą gali padaryti visi, jeigu labai stengsis, tampysis ir reikš daug noro. O virvutes gali padaryti tik kai kurie. nes kai kuriem kaulai trugdo. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai