Tema sukurta: 2010.04.02 23:52
Pirmas Atgal 1 2
2010.04.09 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
pelius rašė:

jj paziurek i savo japoniska prisijungimo laika. laiko juosta tapati kaip balbieriskio. tavo auto zinios pagal ps3 ar xbox360 zaidimus. pasaku lygis pralenkia brolius andersonus. vaikeli paaug mazumele...nepraeis nei penki metai ir vairuot galesi. o paguglint visi moka, o jei pabaigai yrasai .com.jap tai rasi tokiu nerealiu vaizdu kuriuos tu rodai. nereik but genijum.......


Tai genijau, tu skaiciuot ismok ir pridek laika prie mano zinutes laiko ir suprasi kada as rasau.O, kad tavo isvestos teorijos apie mane, tai nieko nejaudina, tik tave pati :) Kniskis ir ieskok info, gal ka surasi.Gi sakei hakeri nusamdysi, kad mane surastu, tai prasau, SURASK! :D Arba tylek ir krapstyk nosi prie savo dream caro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.09 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pelius
pelius
Pažengęs
JJ rašė:

pelius rašė:



jj paziurek i savo japoniska prisijungimo laika. laiko juosta tapati kaip balbieriskio. tavo auto zinios pagal ps3 ar xbox360 zaidimus. pasaku lygis pralenkia brolius andersonus. vaikeli paaug mazumele...nepraeis nei penki metai ir vairuot galesi. o paguglint visi moka, o jei pabaigai yrasai .com.jap tai rasi tokiu nerealiu vaizdu kuriuos tu rodai. nereik but genijum.......




Tai genijau, tu skaiciuot ismok ir pridek laika prie mano zinutes laiko ir suprasi kada as rasau.O, kad tavo isvestos teorijos apie mane, tai nieko nejaudina, tik tave pati :) Kniskis ir ieskok info, gal ka surasi.Gi sakei hakeri nusamdysi, kad mane surastu, tai prasau, SURASK! :D Arba tylek ir krapstyk nosi prie savo dream caro.


kad tik paskutiniu metu i laika ziuret pradejai. dauguma tavo postu parasyti kai jap buna 2-5 val ryto. buna visiem kad uzsisedi prie kompo bet neiki penkiu ryto. tuo labiau uzimantiem tokias aukstas pareigas kaiptu zmonem dar buna atsakomybes jausmas, ko pastave tikrai nera,tu net uz savo bukas kalbas neatsakai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 02:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bimmer
bimmer
Pažengęs
JJ rašė:

bimmer rašė:



JJ rašė:







AApsestas,bet ne daugiau su savo drambliuku svajonem Nu peliau skelk dar ka gero ant manes








KA ČIA ANT TAVES SKELT KAI TU IR TAIP JAU PRASKELTAS




Tai tada ir sedek savo vietoi, nes ne ka maziau skeltas ir tu


jj prisipazino kad yra neblogai praskeltas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai