Tema sukurta: 2016.01.04 12:25
2016.01.04 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ugne3
ugne3
Naujokas

Ar patiko spektaklis diena be melo? 

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tavo3
tavo3
Naujokas

Patiko, aktoriai profesionalūs ir pats siužetas įtraukantis

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vilte3
vilte3
Naujokas

Man nepatiko spektaklis diena be melo...

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Man labai patiko. Apskritai man teatras tai yra kažkas wow ir kai tik galiu būtinai einu. Ir kiek ėjau dar neteko nusivilt nei vienu spektakliu. Pamenu ėjom į "Tik kūdikiai gimsta dori", ten du žmonės ant scenos, kažkoks karkasas ale "liftas" ir nu toks geras spektaklis, taip gerai padarytas scenarijus, taip gerai parinkti balsai. Iš pradžių keistai žiūrėjau kad realiai rodomas tik vienas žmogus, bet taip įdomu buvo, taip patiko, kad jau nebuvo svarbu ar ten bus daugiau žmonių ar tik balsai girdėsis.

Pati geriausia akimirka teatre tai spektaklio pabaiga, kai aktoriai išeina nusilenkti, žiūrovai ploja atsistoję man taip patinka ta emocija, ta aura, vien dėl tų pabaigų galėčiau lankytis teatre.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Taip vadinamas modernusis teatras man visai nepatinka tokiam tikrai tik laukti reikia kol pasibaigs , geriau jau senoviskas vaidinimas kaip amerika pirtyje juokinga ir pamokoma .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Alvydas93 rašė:
Taip vadinamas modernusis teatras man visai nepatinka tokiam tikrai tik laukti reikia kol pasibaigs , geriau jau senoviskas vaidinimas kaip amerika pirtyje juokinga ir pamokoma .

Sakyčiau, kad ne kiek modernus, kiek komercinis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Aš nesakau, kad man spektakliuose tik pabaigos patinka, man patinka visas teatras, visas pasirodymas, bet pabaiga viską lyg ir vainikuoja. Viso spektaklio metu susikaupęs seki įvykius, juokiesi, stebiesi ir pan, o pabaigoje užplūsta vien tik didžiavimasis, pagarba ir dėkingumas. Nesuprantu, kodėl jums teatras atrodo tik komercinis reikalas? Per giliai kapstotės man regis..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai