Tema sukurta: 2006.12.02 09:52
Pirmas Atgal 20 21 22 23
2012.05.04 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Suslikas
Suslikas
Naujokas
O mana iki siol stebina tavo nuomone,kad jeigu netiki niekuo tu, tai ir visi kiti taip pat turi daryti kaip ir tu. Zmones skirtingi, vieni mano,kad dievas egzistuoja ir meldziasi kiekviena diena, kiti kitais dalykais. Suprask, kad jeigu zmones tiki,tai ir tikes, kad kazkas egzistuoja. Gal vaikysteje buvo kazkokiu panasiu momentu,gal kas prisivaideno, na ir tiki dabar.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.04 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Suslikas rašė:

O mana iki siol stebina tavo nuomone,kad jeigu netiki niekuo tu, tai ir visi kiti taip pat turi daryti kaip ir tu.


Ir vėl, kas per nesąmonės. Kur aš teigiau, kad nekuo netikiu? Kur sakau, kad turi tikėti tuo kuo aš tikiu?

Zmones skirtingi, vieni mano,kad dievas egzistuoja ir meldziasi kiekviena diena, kiti kitais dalykais. Suprask, kad jeigu zmones tiki,tai ir tikes, kad kazkas egzistuoja. Gal vaikysteje buvo kazkokiu panasiu momentu,gal kas prisivaideno, na ir tiki dabar.


Man tas pats kas kuo tiki. Erzina, kad tą savo tikėjimą kiša visur kur galimą(religija)(ir dar nuo pat gimimo), į politiką ir tt., dar ir skelbia tai kaip kokia nepaneigiamą tiesą pagal kuria žmonės turi gyventi, nors sako, kad tiki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.04 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Suslikas
Suslikas
Naujokas
aj, kaip su siena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.04 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Suslikas rašė:

aj, kaip su siena


Argumentų pritruko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.01 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wood
Wood
Pradedantysis
Niekada neturejau reikalu su dvasiom ir nenoreciau, nu nebent su draugais nes vienam brr nemalonu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.01 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linutelisss
linutelisss
Didmeistris
o as visai noreciau pabandyt tik kompanijos nerandu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 20 21 22 23
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai