Tema sukurta: 2015.08.06 14:10
2015.08.06 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Drugelis2015
Drugelis2015
Naujokas
Sveiki ! man 14 metu ir as noreciau patobulinti savo kuna ir nezinau ko griebtis... Gal galetumete man patarti ? buciaU GE GALO DEKINGAS
sveriu as 55-56 kg
ugis 158-159 cm
Padarau kazkur 18-20 atsispaudimu
Atsilenkimu 25
Dar megstu vazineti dviraciu per viena diena kazkur su dviraciu vazineju valanda-pusantros
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Ir ko tu sieki? Jeigu raumenu,tai augink mase,kilnok svorius,jei islikt plonas,tai ir toliau vazinek dviraciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Drugelis2015 rašė:

Sveiki ! man 14 metu ir as noreciau patobulinti savo kuna ir nezinau ko griebtis... Gal galetumete man patarti ? buciaU GE GALO DEKINGAS

sveriu as 55-56 kg

ugis 158-159 cm

Padarau kazkur 18-20 atsispaudimu

Atsilenkimu 25

Dar megstu vazineti dviraciu per viena diena kazkur su dviraciu vazineju valanda-pusantros


Parasyk ko sieki,tada duosim patarimu seip sportininkui reikia ir maitintis atitinkamai ir sportuot atitinkamai pagal tai ka jis nori pasiekt kokie tavo norai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.07 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
šitam gyvenimo etape tikrai pakanka; jėgos pratimai 14-mečiui ankstoka; jei netingi, užsirašyk į baseina; plaukiojimas duoda gražų proporcingą kūną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.28 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ghoadck
ghoadck
Naujokas
Namų salygomis daryk viską, atsispaudimai, prisitraukimai, pritupinėk su pašokimais, sveikai maitinkis, čipsus į pavėsį mesk ir nebandyk rūkyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.28 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FXX2
FXX2
Pradedantysis
Drugelis2015 rašė:

Sveiki ! man 14 metu ir as noreciau patobulinti savo kuna ir nezinau ko griebtis... Gal galetumete man patarti ? buciaU GE GALO DEKINGAS


sportuok tai ką nori ir kas tave domina, svarmenų kilnojimas turi ir pašalinį neigiamą poveikį (pvz. Šarūnui Marčiulioniui krepšinyje ir t.t.) , aišku jei bandysi kokioje nors kitoje srityje tapti profesionalu. dviračiai vyrams irgi nelabai sveika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai