Tema sukurta: 2011.11.09 22:11
1 2 Toliau Paskutinis
2011.11.09 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xcarterx
xcarterx
Naujokas
sveiki. norejau jusu pasiteirauti ar yra kas vartoja kokius vaistus ( tabletes) spuogams gydyti. patc turiu didele problema del ju, ir jokie sweitikliai , ir pan nepadeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.09 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Merginoms tai šiaip hormonus išrašo, o vyrams nežinau :D Tu bent pas dermatologą buvai? Be recepto tu nieko nenusipirksi, išskyrus kosmetiką, kuri rimtų atvejų tikrai negydo. Šiaip reiktų išsitirt, rast spuogų priežastį, o tada jau gydytis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.09 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
mylimukė rašė:

Merginoms tai šiaip hormonus išrašo, o vyrams nežinau :D Tu bent pas dermatologą buvai? Be recepto tu nieko nenusipirksi, išskyrus kosmetiką, kuri rimtų atvejų tikrai negydo. Šiaip reiktų išsitirt, rast spuogų priežastį, o tada jau gydytis.



Na ir kam tu mini tuos hormonus, juk jie brudas didziausias. Geriau lai eina vyrukas pas gydytojus spuogu priezasties aiskintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.09 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
1. Sportas. Matyt sportuojant sudeginamos tos medziagos, kurios salinasi per spuogus.
2. Ryziai (maistas). Bent jau man jausdavosi, kad jie mazeja, jei vartodavau ryzius.
3. Aspirinas (suvartoti), jei kuris nors spuogas pradeda skaudet ir padideja.
4. Venk kiausiniu arba naudok virtus ir valgyk juos tik kita diena. Cia turbut kazkokia mistika. Arba balansuok, jei valgai kaiusiniu, valgyk kartu ir ryziu.
5. Turbut jokie gyd ir dermatologai tame tarpe nepades, tiesiog reik valyt organizma.

Jokie gydytojai man tiesiog negalejo padet, ir kiek ten konsultaciju buvo ir t.t. ir pan nulis pagerejimo. Buvau kaip bjaurus anciukas.
Uztat dabar nei vieno nera. Aisku, kartais issikelia, bet retai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 00:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xcarterx
xcarterx
Naujokas
jokie dermatologai ir odos walymai nepadejo..... reiks pabandyti su tais ryziais ir aspirinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 02:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grubi
Grubi
Pažengęs
Mieliu tabletes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 02:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xcarterx
xcarterx
Naujokas
mieliu tabletes visai nepadejo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 08:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
CKY rašė:

mieliu tabletes visai nepadejo


Kartais jos dar labiau suaktyvina bėrimus. Templar šiaip teisingai parašė, dėl sporto, tai tikrai. Ryžiai irgi galbūt, nors pats nesu 100% tikras, nes ryžiai bei kiaušiniai turi baltymų, o nuo jų irgi kalasi spuogai. Jei valgai šokoladą, atsisakyk jo visiškai, nebent labai retais atvejais gali sau tai leist. Gerk daug gryno vandens.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
roaccutane gydytojai išrašo, extra atvejam, kai niekas daugiau nepadeda. bet niekas jo nenori nei rašyti, nei vartoti. pagrinde išorinis gydymas skiriamas.
O šiaip tai mityba, gyvenimo būdas, šitus susitvarkyk, o tada jau ieškok gydymo, jeigu nepadeda. nes jei rūkai, valgai/geri beleką, tai niekas nepadės. visi tie vaistukai kainuoja tikrai daug, todėl pigiau būtų šio bei to gyvenime atsisakyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xcarterx
xcarterx
Naujokas
dekui visiems uz atsakymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandrius
Sandrius
Pažengęs
anskciau budavo skiriamas tetraciklinas mazomis dozemis ilga laika; dabar, speju, jau nebeitu jo gauti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grubi
Grubi
Pažengęs
As nezinau kokia jautri tavo oda bet as pati tiesiog naudojau spirita ir vandeli tiesiog nusausina gerai spuogeli niekada nebuvau labai isberta bet pavienius man lengvai isnaikindavo, del mieliu gaila
P.s spiritas degina siek tiek o vandelis negriauzia ir t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


praktikė
praktikė
Naujokas
Pasigamink du tirpalus: vieną-džiovintų medetkų žiedus užpilk medicininiu spiritu antrą-nuplauk alijošiaus šakeles, medine mentele sutrink irgi užpilk medicininiu spiritu, palaikyk tris dienas ir pakaitom valykis, vienu rytais, antru vakarais. Taip pat apribok saldumynus ir miltinius patiekalus, daugiau vartok kruopas. Stenkis veido neplaut vandeniu.Yra padėję.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mambo rašė:
Na ir kam tu mini tuos hormonus, juk jie brudas didziausias. Geriau lai eina vyrukas pas gydytojus spuogu priezasties aiskintis.


Paminėjau, nes taip gydytojai daro... Man ne kartą anksčiau siūlė, bet nenoriu kišt į save brudo. Pas mane praktiškai dėl hormonų svyravimo jie ir atsiranda, nes tik tam tikru ciklo metu.


Dėl paminėto spirito, tai vietoj jo galima naudoti ir arbatmedžių aliejų (pati naudoju), bet tokias priemones reikia tepti tik ant spuogelio, jį nudžiovins, nes visai odai tai per stipru.
Taip pat reikia atidžiai rinktis kosmetikos priemones, kokias naudojat, ir negalvot, kad paranojiškas veido valymas, gramdymas ir sausinimas spiritais yra labai gerai. Odą būtina ir drėkinti (bet ne riebinti!). Sportas gerai, vanduo irgi gerai.
Iš maisto reiktų atsisakyti šokoladų, aštrių patiekalų, riebių, rūkytų dešrų visokių ir panašių produktų.

O dėl aspirino, tai galima pasidaryti tiesiog kaukę veidui, tiems spuogiukams, miltukus sumaišykit su vandeniu ir ištepkit - ramina odą ir mažina uždegimą.
Arba: 2 š medaus, 1 š cinamono, 1 š muskato riešuto miltelių, sumaišyt ir užsitept, šiek tiek šildo.
Vietoj paprasto spirito ar arbatmedžio aliejaus galima naudoti salicilo rūgštį (spiritą), irgi tepti ant spuogiukų. Ji kažką bendro su aspirinu turi, man rodos, nes aspirinas - acetilsalicilo rūgštis. Nors aš chemijos neišmanau, tai nesiginčysiu...

Tikrai gerą gydytoją, kad padėtų, labai sunku rasti. Aš vienu metu vaikščiojau tiek dėl tų spuogiukų, tiek dėl kitos problemos, bet niekas nieko... Kiek vaistų, tepalų prisipirkta... Svarbu savo odą sekti, kada paūmėja problema, kada gražiau atrodo, nustatyti galimą priežastį, jos vengti, gerai atitaikyt tinkančias priemones - gydytojas to už jus nepadarys. Nebent kokius tyrimus atliks, paims mėginėlius. Aišku, labai gerai būtų nustatyt, kokie būtent tai spuogai, nes skiriasi ir gydymas...

Man labai įdomūs pasirodė Templar patarimai dėl ryžių ir kiaušinių. Nesu girdėjus, kad jie didintų/mažintų. Ar negali būti tai paprasčiausia alergija nuo kiaušinių? na, o ryžiai gal ne kiek mažina spuogus, bet tiesiog nėra tas ''dirginantis'' produktas, kuris skatintų neatsirasti.
Nors apskritai įdomu, kokį ryšį turi sutrikęs riebalų ištekėjimas (nuo ko ir atsiranda tie bjauriausi raudoni, pūlingi spuogai) su valgomu maistu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Grubi rašė:

As nezinau kokia jautri tavo oda bet as pati tiesiog naudojau spirita ir vandeli tiesiog nusausina gerai spuogeli niekada nebuvau labai isberta bet pavienius man lengvai isnaikindavo, del mieliu gaila

P.s spiritas degina siek tiek o vandelis negriauzia ir t.t


Spirito naudot negalima. Na galima, bet tiesiog dar labiau kenki, jis tik žaizdas uždegina, o kas susiję su spuogais tai nieko, apart odos išsausinimo. Pagooglink, kodėl yra gaminami veido valikliai be spirito. Pasufleruosiu biškelį... Kai daug išsausina, tai dar labiau oda pradeda į viršų riebalus išskyrinėt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
mylimukė rašė:


Man labai įdomūs pasirodė Templar patarimai dėl ryžių ir kiaušinių. Nesu girdėjus, kad jie didintų/mažintų. Ar negali būti tai paprasčiausia alergija nuo kiaušinių? na, o ryžiai gal ne kiek mažina spuogus, bet tiesiog nėra tas ''dirginantis'' produktas, kuris skatintų neatsirasti.

Nors apskritai įdomu, kokį ryšį turi sutrikęs riebalų ištekėjimas (nuo ko ir atsiranda tie bjauriausi raudoni, pūlingi spuogai) su valgomu maistu.


Nemanau, kad man buvo alergija nuo kiausiniu , nes iki spuogu pasirodymo galejau valgyti bet kokius kiekius ir nieko. Ir dabar galiu juos vallgyti, tik retkarciais koks spuogelis atsiranda.
Man atrrodo, kad tai del hormonu kazkas sutrinka meziagu apykaitoje ir lieka kazkas neivalyta, kas plaipsniui pasisalina per oda. Ir tie spuogai pagal dabartine nuomone nera blogai, nes vistik medziagos pasisalina. Nenoretum juk kad jos kur nusestu pvz i sanarius.
Ryziai tikrai mazina, bet ne tiek kiek aspirinas. Siaip bet kokie vaistai manau paveiktu kazkiek, kurie skatina prakaitavima. Taigi sportas manau butu labai gerai jam.
Kiek pastebejau, tie kurie sportuoja niekad neturi problemu del spuogu. Spuogai puola tuos truputi paliegusiai atrodancius :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Templar, šiaip jau mūsų oda yra mūsų organizmo atspindys, tad jeigu vargina spuogai, jeigu oda nesveikai išbalusi ar papilkėjusi, ar dar kas nors negerai, gali neabejot, kad viduje kažkas negero irgi vyksta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
mylimukė rašė:

Templar, šiaip jau mūsų oda yra mūsų organizmo atspindys, tad jeigu vargina spuogai, jeigu oda nesveikai išbalusi ar papilkėjusi, ar dar kas nors negerai, gali neabejot, kad viduje kažkas negero irgi vyksta...


nebutinai, jaunatviski spuogai juk beveik visiem buna. Tiesiog kai kuriem tai labai smarkiai paireiskia, o kai kuriems ne. Cia juk brendimas, o ne liga. Visi per tai pereina, vieniem lengviau, kitiem sunkiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Na, kiek man teko stebėt, tai nepasakyčiau, kad "beveik visiems". Bet jei ir būna, tai ne šiaip sau, juk brendimo metu galybės smarkių pokyčių organizme...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nemana
Nemana
Pažengęs
Labai keista, tačiau aš pastebiu tiesioginį ryšį tarp spuogų ir maisto kiekio, kurį suvartoju. Pasitaiko, kad dingsta apetitas, arba tiesiog nėra laiko normaliai pavalgyti ar ruošti maistą ir tais kartais oda žymiai pasitaiso, spuogų sumažėja iki minimumo. O kai tik pradedu normaliai maitintis, karštus mėsos patiekalus, ar tiesiog dažniau dienoje valgyti - viskas, tuoj veidas nueina spuogeliais. Maniau, kad gal tik atsitiktinumas, bet dabar specialiai laikausi priverstinės dietos, kad pažiūrėti, kokie rezultatai, ir ką - oda tikrai gera...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai