Tema sukurta: 2011.11.09 22:11
Pirmas Atgal 1 2
2011.11.10 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nemana rašė:
Labai keista, tačiau aš pastebiu tiesioginį ryšį tarp spuogų ir maisto kiekio, kurį suvartoju. Pasitaiko, kad dingsta apetitas, arba tiesiog nėra laiko normaliai pavalgyti ar ruošti maistą ir tais kartais oda žymiai pasitaiso, spuogų sumažėja iki minimumo. O kai tik pradedu normaliai maitintis, karštus mėsos patiekalus, ar tiesiog dažniau dienoje valgyti - viskas, tuoj veidas nueina spuogeliais. Maniau, kad gal tik atsitiktinumas, bet dabar specialiai laikausi priverstinės dietos, kad pažiūrėti, kokie rezultatai, ir ką - oda tikrai gera...


Daug ką pasako. O gal pabandyk valgyti normaliais, sveikais kiekiais, bet tik tai, ką valgai neturėdama apetito ar laikydamasi "dietos".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.11 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nemana
Nemana
Pažengęs
Mmm, mėsa vadinasi netinka Beje, gal žinai, ar tai gali būti susiję susiję su užterštu žarnynu? Arba gal organizmas nesusidoroja su didesniu kiekiu maisto?
Lankausi pas dermatologę, tačiau ji tik ranka numojo į mano tokius spėjimus... Vieninteliai pasiūlymai, kuriuos iš jos gavau buvo - dioksiciklinas, hormoninės tabletės, tepalai tokie kaip skinorenas ir dualis, arba... roakutanas. Būtų lengva ranka išrašius man roakutano, nors pati įvertino mano aknę kaip 1-2, 12 balų skalėj, kur 12 jau pats baisiausias atvejis. Tai visai pakraupau, kad gali taip lengvai imt ir siūlyt tokį dalyką, kuris kraštuniams atvejams tik... Atsisakiau, sakau, gal ačiū, mieliau gyvensiu su savo spuogeliais, negu nuodysiu kepenis ir pirksiu kilogramus vazelino ir losjono odos išsausėjimams...
Kaip kurie gydytojai visai nesistengia padėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.12 05:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vergas
vergas
Pradedantysis
MITYBA.( Ką tik postinau kažkur kitur apie spuogus kai čia tikra kalba vyksta ).... Mane intensyviai berdavo paauglystėje, ir tik dabar žinau kodėl. nesveika mityba ir gyvenimo būdas yra atsakymas... dabartinis mano gyvenimo būdas labai nuodija mano organizmą, todel, kad aplamai išgyvenčiau ir sugebėčiau atlikti savo darbą aš asmeniškai mityba turiu rūpintis labai labai jau stipriai. ir kai jau užsiėminėju tuo pakankamai ilgai, kad pajausti prižiūrimos mitybos privalumus, galiu pasakyti tai tikrai verta!! meskit viską kas greit paruošiama, kas turi įtartiną sudėtį, kas nesveika! (nors skanu dažniausiai).
jai toks idiotas kaip aš sugebėjo tai bet kam iš jūsų taip galima!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.12 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
tik negadink savo sveikatos su visokiom dietom. Jie patys preis, o jei pasportuosi praeis greiciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.15 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xcarterx
xcarterx
Naujokas
aciu wisiems uz atsakymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


riesutukas
riesutukas
Naujokas
Grubi rašė:

Mieliu tabletes.


Deja , bent jau man jos ir nepadejo ir dar blogiau-eme augti svoris!!!
Bet aisku cia kaip kam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.20 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabjajmg
Gabjajmg
Naujokas
siaip as turiu viena nustabu tepaliuka kuris labai gerai gydo :
seba calm young( gali pasirinkt ka nori) spot treatment.AS is dermatologes pirkau ir kainavo lygtais 40 lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.09 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva416
Ieva416
Naujokas
Pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.09 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva416
Ieva416
Naujokas
Pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai