Tema sukurta: 2013.01.16 14:23
2013.01.16 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gaurius
Gaurius
Pradedantysis
palnuoju pirkti nauja automobili. siuo metu man labiausiai imponuoja subaru xv, bet kadangi tai gan naujas modelis, dar nerandu daug atsiliepimu apie ji. gal kas is jusu turi sita auto, ar jusu pazistami, labai domintu isgirsti tiek privalumus, tiek trukumus, na ir apskritai bendra nuomone apie sita auto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.16 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Na subaru, niekada neturejo, nepasisekusio, netvarkingo ir neperkamo modelio. Tai spresk pats.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.16 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


8v
8v
Pradedantysis
imi evo ir nesuk galvos, neturi minusų jie.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.16 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Na, aš sakyčiau kad Tribeca nelabai pasisekęs modelis, nes kiek prisimenu pagrindinė gamybos nutraukimo priežastis ir buvo ta, kad nelabai pardavimai ėjosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.16 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Šlamštas plastikinis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.16 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gaurius
Gaurius
Pradedantysis
Žiurkė rašė:

Šlamštas plastikinis.


cia tu apie xv ar tribeca?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.16 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Tribeca pakankamai rimtas automobilis, išskyrus variklį abžorlivą. XV tai miestui. Ir nafik jam tas awd tuomet... Salonas žiaurus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.16 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gaurius
Gaurius
Pradedantysis
Žiurkė rašė:

Tribeca pakankamai rimtas automobilis, išskyrus variklį abžorlivą. XV tai miestui. Ir nafik jam tas awd tuomet... Salonas žiaurus.


del tribecos tai klausimu man kaip ir ner, pritariu kas geras auto. o xv... matai man aktualu vistik turet awd nes gan daznai i kaima vaziuoju kur keliai tiek rudeni-pavasari tiek ziema neipatingi. bet didelio dzipo irgi nenoriu. todel toks ala krosoveris man pats tas atrodo. o subaru ir taip nuo seno simpatija jauciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.16 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Žiūrėčiau geriau miškinuką asmeniškai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.17 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Gaurius rašė:

Žiurkė rašė:



Tribeca pakankamai rimtas automobilis, išskyrus variklį abžorlivą. XV tai miestui. Ir nafik jam tas awd tuomet... Salonas žiaurus.




del tribecos tai klausimu man kaip ir ner, pritariu kas geras auto. o xv... matai man aktualu vistik turet awd nes gan daznai i kaima vaziuoju kur keliai tiek rudeni-pavasari tiek ziema neipatingi. bet didelio dzipo irgi nenoriu. todel toks ala krosoveris man pats tas atrodo. o subaru ir taip nuo seno simpatija jauciu.


Kadangi tai naujas ir lietuviu mazai bandytas automoblilis, tai siulau foresteri paziuret geriau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.17 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
8v rašė:

imi evo ir nesuk galvos, neturi minusų jie.


Matosi, kad tokio nei turi, nei vairavai. Evo turi tiek daug minusu, kad net neisivaizduoji :) Ir kasdiena su juo isvis neprivazinesi. Bet cia OT. Nori suzinot, parasyk PM.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.17 09:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Žiurkė rašė:

Žiūrėčiau geriau miškinuką asmeniškai.


Kiekvienam savo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.20 05:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Toks įspūdis, kad projektuotas kartu su Mazda, nes antroji turi CX-3 (?), kurią žurnalistai noriai lygina su Subaru XV, ir kuriai teikia laurus. Abi pasižymi kryptingu stiliumi, turint omeny, kad Mazdos ir Subaru dizaino keliai pakankamai skirtingi. Jeigu ir projektavo (šito aš nežinau), tuomet pakankamai logiška manyti, jog atlikta diferenciacija, dėl kurios ir yra ryškių skirtumų. Ką apie tą ir aną mano žurnalistai gali sužinoti internete. Šiokių tokių klaustukų kyla dėl kokpito, kadangi parketinis visureigio interjeras neprivalo prilygti didesniems visureigiams. Bent jau pagal dizainą - paritetas. Juk irgi būtų nepaprasta lyginti, tarkim, Trax, Mokka ir Actyon (skirtingi gamintojai, ta pati platforma). Arba prisiminkime Aygo, C1 ir 107 trijulę.

Jeigu šiaip domina sportiškas eksterjeras, tuomet galbūt verta pasidomėti "sportiniais" apdarais puoštais pigesniais, ir/arba naudotais, automobiliais, nebūtinai parketiniais. Jie nepasižymi konkurencingo važiavimo galimybėmis, bet ir atrodo sportiškai, ir kaina adekvati, ir remontas pigesnis, ir sąnaudos pilietiškos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai