Tema sukurta: 2009.09.06 16:07
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
2009.09.22 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
sunys jaucia itampa, patys isistempia, susierzina.. pradek nuo kasniuku, po truputi, ne per daug iskart, nes suniui ilgai dar bus nepasitikejimas tavimi. bet imanoma bent nebesipykti su juo. kam ta meile beribe, uztex is nebeurzgimo is jo sakai gi, kad nejauku buna.. suniui irgi, patikek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.24 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1234ruta
1234ruta
Naujokas
Parodykite kad jums rkpi
www.uniteddogs.com/stopkillingdogs


250,000 ~monis pasiraa peticij. A
ik!

Milijonas paraas irgi pasiekiamas... Bet ais skai
ius gali iaaugti, jei jks toliau platinsite peticij savo draugams. Praaome skirti tam aiek tiek laiko. prisijunkite prie paato ar Facebook ir pakvieskite savo draugus.

Gali tapti savanoriu ir padti kampanijai. Eik / kampanijos puslap/ - "Get involved" (prisijunk)ir parsisissk skrajutes. Jos paruoatos aeaiomis kalbomis. Platink jas gatvje arba palik veterinarijos parduotuvje. Jei turi blog, parsisissk kampanijos baner/ ir platink informacij.

Jks galite padti pakeisti milijons auns gyvenimus.

Jei jks remiate ai peticij ir norite, kad visas pasaulis apie tai ~inots, tai galite u~sisakyti raudon ar balt skarel su ~enklais sau ir savo auniui.

Visos skarels jkss augintiniams yra raudonos su pilkais ~enkliukais. }monm,mes turim du rinkinius - raudonas rinkinys (raudona skarel ir pilkas ~enkliukas) ir baltas rinkinys (balta skarel ir raudonas ~enkliukas).

.sigykite Stop `uns }udynms skarel ir ~enkliuk sau ir savo geriausiam draugui http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/shop

U~ kiekvien parduot rinkin/,mes aukojame 1 KARA (Korjos Gyvkns Teisis Advokatams)

Stop auns ~udynms kampanija yra Pasaulins gyvkns dienos programos dalis.


Dkojame u~ pagalb,

United Dogs and Cats komanda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.01 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilnius
Vilnius
Pradedantysis
Šitie bledės šunys prišika prie tvoros.Mane jie užknisa.Nemanykit,kad šuo saugo.Vagys nukala elektrošoku ir be garsų.Kiek atsiveža šunų draugai,užknisa.Apšika mano pievelę,paskui su žoliapjove smagu šūdus pjaut.Prisiperkat šunų,pritysiat iš visur tiek,kad valstybė turi steigti specialias tarnybas,kad jūsų sutystus šunis naikinti.Pasidomėkit geriau,kiek tonų šunų utilizuojama kasmet...
Mano draugelis turi kavinę.Kartą jis šunienos pavarė.Suvalgė žmonės ir net apsilaižė.Arbatos net paliko dar barmenėm,sakė.Vadinas,šuniukai skanūs,galit juos valgyti...))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aamonikita
aamonikita
Naujokas
pritariu 100%
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Vilnius rašė:

Šitie bledės šunys prišika prie tvoros.Mane jie užknisa.Nemanykit,kad šuo saugo.Vagys nukala elektrošoku ir be garsų.Kiek atsiveža šunų draugai,užknisa.Apšika mano pievelę,paskui su žoliapjove smagu šūdus pjaut.Prisiperkat šunų,pritysiat iš visur tiek,kad valstybė turi steigti specialias tarnybas,kad jūsų sutystus šunis naikinti.Pasidomėkit geriau,kiek tonų šunų utilizuojama kasmet...

Mano draugelis turi kavinę.Kartą jis šunienos pavarė.Suvalgė žmonės ir net apsilaižė.Arbatos net paliko dar barmenėm,sakė.Vadinas,šuniukai skanūs,galit juos valgyti...))))


39 metų tokius marazmus rašyti, reik būt arba visiškai girtam, arba durnesniam už šunį... Kokioj temoj bepasisakys, ten nesąmonės... Su žoliapjove šūdus pjauna, lyg prieš tai jų surinkt nebūtų galima... Šunienos pavarė (gal kebabinę ten turit?) LOL ir iš kur tokie maumuonėliai atsiranda...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
naujokas rašė:

Be abejo kad visiem ir aš apie tuos susidurimus ir kalbu.Jeigu šuo puola negalima nei judėt intensyviai,nei juolab bėgt.


gerai, kad tokio nesamoningo patarimo pries 2 metus neklausiau...turbut dabar manes nebebutu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
tds rašė:

kai mane puola suo, o tai buna labai retai... paprasciausiai ji nusaunu...


ir jau esi pvz nusoves 3 sunis ane? :D Ir turi kovini ginkla, kuriuo galetum nusaut, ir siaip per sventes galva issiplauni ane? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vilnius rašė:

Šitie bledės šunys prišika prie tvoros.Mane jie užknisa.Nemanykit,kad šuo saugo.Vagys nukala elektrošoku ir be garsų.Kiek atsiveža šunų draugai,užknisa.Apšika mano pievelę,paskui su žoliapjove smagu šūdus pjaut.Prisiperkat šunų,pritysiat iš visur tiek,kad valstybė turi steigti specialias tarnybas,kad jūsų sutystus šunis naikinti.Pasidomėkit geriau,kiek tonų šunų utilizuojama kasmet...

Mano draugelis turi kavinę.Kartą jis šunienos pavarė.Suvalgė žmonės ir net apsilaižė.Arbatos net paliko dar barmenėm,sakė.Vadinas,šuniukai skanūs,galit juos valgyti...))))


matau tavo zaislai vaikystej buvo prie lubu prikalti...tu tik savo vaikams leisk normaliai zaist. Beje, tavo draugai, tavo pievele, o daro kas ka nori? Hm...uzjauciu bobas tokiais atvejais (nepainioti su moterim).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Monarchas rašė:

tds rašė:

kai mane puola suo, o tai buna labai retai... paprasciausiai ji nusaunu...


ir jau esi pvz nusoves 3 sunis ane? :D Ir turi kovini ginkla, kuriuo galetum nusaut, ir siaip per sventes galva issiplauni ane? :D


Nepamiršk, kad dar yra toks daiktas kaip durų rankenos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
niolika rašė:

Monarchas rašė:



tds rašė:



kai mane puola suo, o tai buna labai retai... paprasciausiai ji nusaunu...




ir jau esi pvz nusoves 3 sunis ane? :D Ir turi kovini ginkla, kuriuo galetum nusaut, ir siaip per sventes galva issiplauni ane? :D




Nepamiršk, kad dar yra toks daiktas kaip durų rankenos.


jo, uzsitaisai duru rankena dantu plombom ir issaudai visus rajono sunis per vakara. Krutaj. (me away, istraukinet plombu)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramgrida
Ramgrida
Naujokas
Žinai kad tu esi ne viso proto žmogus tave reikia perpjaut suvalgyt o visu pirma keturis kartus su elektra nukratyt kad tu numirtum durniau tu paskutinis prakeikiu tave amžiam kad tau nesiektu ir kad tave kas nors užmuštų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramgrida
Ramgrida
Naujokas
Vilnius rašė:

Šitie bledės šunys prišika prie tvoros.Mane jie užknisa.Nemanykit,kad šuo saugo.Vagys nukala elektrošoku ir be garsų.Kiek atsiveža šunų draugai,užknisa.Apšika mano pievelę,paskui su žoliapjove smagu šūdus pjaut.Prisiperkat šunų,pritysiat iš visur tiek,kad valstybė turi steigti specialias tarnybas,kad jūsų sutystus šunis naikinti.Pasidomėkit geriau,kiek tonų šunų utilizuojama kasmet...

Mano draugelis turi kavinę.Kartą jis šunienos pavarė.Suvalgė žmonės ir net apsilaižė.Arbatos net paliko dar barmenėm,sakė.Vadinas,šuniukai skanūs,galit juos valgyti...))))








Tu esi debilų debilas kad tave kas nors nukratytų lieptų šū**s valgyt ir kad tu numirtum nežinau kuo tad pasigydik nes lietuvai tokių išsigimelių nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.21 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


exxxnotorious
exxxnotorious
Pažengęs
ne, bet shikdinat savo shunis kur papuola ir shudu nesurenkat as tai pypsinu kai tik shuny shikanty gatvej pamatau,ysidesiu dar galingesny signala kad shudas jam subinej uzstrigtu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.26 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiestukas
Kiestukas
Naujokas
Na atsisveiinau su savo draugu, bendravom 13 metu, turėjau panaudot ginkla kad nesikankintų ir idomu kuris iš tų gaidžiukų kur rašinėjabūtu atėjes su šokais ar be. Dabar kitas yra dar geęrietis, bet norėčiaupamatyt drasuoli besiginanti nuo 60kg sveriančio šuns.Kitas dalykas, pirma savo š visur susirinkit, tada galit varyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.04 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gv
gv
Pažengęs
karta kai buvau maza ,ejau i darzeli uzpuole mane boxeris.nes man dar niekas nebuvo pasake kad y akis negalima ziureti o as ziurejau kad tik neuzpultu .bet kaip bego kaip soko ant manes tai galvojau kad gyva nelixiu.aciu dievui dar , kad tik laizyti pradejo nes jaunas buvo.zodziu labai buvau issigandus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.08 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
eziukas98 rašė:

Ka darote kai jus užpuola šuo?


Kaip ir visi, vadovaujuosi instingtais bėgti, mojuoti, rėkti. Jeigu į tave bėga šuo ir jis uodegos nevizgina, ir dar urzgia, na tikrai neįšeina stovėti vietoje ir "oi koks geras šunelis".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.08 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
brutalbeast rašė:

Aš šunų patalogiškai bijau ir jie mane dažnai aplanko košmaruose. Jeigu pamatau kur toli šunį, jo link neinu, renkuosi tolesnį kelią, bet 'saugesnį'.


Aš taip pat jų nemėgstu, ypač kai jie vaikšto palaidi, be šeimininko. Labiausiai man nepatinka kai šeimininkas paleidžai savo šunį ir sako "nebijok jis nekanda". Tikiu, kad šeimininko gal ir nekanda, bet man tas "nekanda" neskamba užtikrintai kaip atrodo. Visi jie blet kanda ir už nieką :) Nei kart neesu nei pagaliu pamojavęs prieš šunį nei ranką pakėlęs, bet įkandimų buvo ne vienas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.08 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
susimąsčiusi rašė:

Jai jau užpuls natsiginsi,šunys jaučia baimės hormoną,taip pat jaučia kas jų nemyli.


Taip pat jie ant tiek protingi, kad vadovaujasi logika: kandžiot visus, kas manęs nemyli :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.24 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
Na kolkas tai šunys arba bėga nuo manęs, arba ateina kad paglostyčiau. Nereikia šunų bijoti ir tiek. Jie, kaip ir merginos, labai jaučia nepasitikėjimą ir baimę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.15 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pinokio0
pinokio0
Naujokas
Fortkė rašė:

na bėgt tai tikrai negalima, nes šuo yra greitesnis ir pavys, be to - jį dar labiau tai įerzina... geriau stovėt ir nieko nedaryt, gali būt, kad ji nepuls. Svarbiausia nepanikuoti ir bandyt jį sutramdyt, jei jau kanda.


jop kol galop jis taves nesuvalgis ir nesuvirskins jo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai