Tema sukurta: 2017.09.05 19:14
2017.09.05 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laumiuk4
Laumiuk4
Naujokas
Sveikos, pastebėjau, kad Superpanelėje buvo vienas įdomus žurnaliukas, tad pamaniau, atgaivinti šią idėją ir sukurti tą patį, bet su videos.
Kadangi video kūrimas užima daug daugiau laiko negu rašymas, man reikia žinoti ar kas nors ketina žiūrėti.

Iš anksto galite užprenumeruoti šį kanalą: https://www.youtube.com/channel/UC0kavzlyUjR-wX-AhcakhEQ

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.15 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Endrė
Endrė
Patyręs
Galbūt...bet kaip tu sakei ir yra klausimas ar kas nors žiūrės? Nesakau jog bloga idėja,palaikau, bet tiesiog kiek esu mačiusi kitų forumiečių žurnalus nelabai kas...t.y. gan nemažai neigiamų atsakymų ar komentarų Žinoma, jei tu nori - kurk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.01 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lilianna
Lilianna
Meistras
Na, idėja nebloga. Bet jei ketini tokį žurnalą daryti, tai išplatinti jį geriau Facebook'e ir MA. Nes forumas dabar nebe toks aktyvus, koks buvo anksčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.22 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkOrchid
DarkOrchid
Meistras
Būtų įdomu pasižiūrėti, kaip visa tai perteiki. Bent jau man ta idėja - žurnalas vaizdo įraše, atrodo šiek tiek sudėtinga. Juk vaizdo įrašo laikas eina, o nežinai kiek laiko žmonės skaito tekstą. Kas kart jį stabdytis, kad peržiūrėt nuotraukas ar paskaityti, šiek tiek nervintų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mac
Mac
Naujokas
Būtų proga išmokti geriau skaityti, tiem kas dar greit neskaito
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai