Santrauka: Ypatingas konkursas!
Tema sukurta: 2017.08.22 12:16
2017.08.22 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius


Ilgai bendrauji su savo antrąja puse ir mąstai apie vestuves? Norėtum kuo greičiau susituokti ir laimingai gyventi Smeet pasaulyje?

Tuomet šis konkursas kaip tik tau! Turi puikią galimybę laimėti nemokamą vestuvių pakuotę už 400 kreditų! Į ją įeina : vestuvių ceremonija, žiedo ženkliukas kaip meilės simbolis ir galimybė pasikeisti vardus nemokamai.

Tau tereikia papasakoti, kaip susipažinai su savo antrąja puse, ir pridėjus keletą bendrų nuotraukų, išsiųsti viską el paštu - smeet@dr.lt.

Reikalavimai:

1. Nurodyk datą, kada susipažinote.
2. Pristatyk save ir savo partnerį (-ę) (nurodyk ID žaidime, vardus).
3. Papasakok Jūsų susipažinimo istoriją bei nurodyk, kaip švelniai vienas kitą vadinate.
3. Abu turite būti bent 40 lygio žaidime.
4. Turite būti pilnamečiai (amžius nustatomas pagal informaciją žaidimo profilyje) .
5. Privaloma atsiųsti bent vieną bendrą nuotrauką.


Laukiame pasakojimų iki rugpjūčio 31 d. Laimėtojus skelbsime rugsėjo 1 dieną. Įspūdingiausia meilės istorija pasidalinsime forume bei Smeet gerbėjų Facebook puslapyje.

Sėkmės!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.01 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
*-_ArCaNGeLus_-* ir *-_Kyciuke_-* meilės istorija, verta pergalės! Sveikiname šią porą laimėjus sidabrinę vestuvių pakuotę!




Papasakokite apie save ir savo mylimąjį/ -ąją? Ką labiausiai vertinate santykiuose?

*-_ArCaNGeLus_-*: Mano vardas žaidime yra *-_ArCaNGeLus_-*, o manosios auksiukės, su kuria jau ilgai draugaujam - *-_Kyciuke_-*. Susipažinome daugiau nei prieš pusantrų metų - 2016.01.23. Iš tikrųjų neįmanoma vienu ar keliais sakiniais papasakoti, kokia Kyciukė yra, tačiau tokios atsidavusios, mylinčios bei labai rūpestingos panelės neteko sutikti žaidime. Vien tas pasiaukojimas, gerumas, jaučiamas iš jos pusės, sukuria tinkamą atmosferą tikrai stipriems, darniems mūsų santykiams.

*-_Kyciuke_-*: Oj, reikia gerai pagalvoti, kaip čia galėčiau savąjį Arcangeliuką pristatyti. Iš tikro tokio vaikino neteko man sutikti =) Jis labai meilus, rūpestingas, visad pasiteirauja kaip jaučiuosi, būna pabara už vieną ar kitą žodelį. Kartais pasitaiko akimirkų, kai jo nesuprantu, tačiau juk nėra namų be dūmų =) Jis visas mano džiaugsmelis, kurį čia sutikau =**

Kokia Jūsų susipažinimo istorija?

*-_ArCaNGeLus_-*: Mano ir Kyciukės susipažinimo istorija nėra labai ypatinga. Viskas prasidėjo žvarbų žiemos šeštadienio vakarą, kai neturėjau jokių planų ir nusprendžiau užsukti į tuo momentu vykstantį vakarėlį. Nebuvo net minčių, kad užmegsiu nuostabią pažintį. Bet va likimas ėmė ir iškrėtė pokštą. Mano akis patraukė Rožytė (dabartinė *-_Kyciuke_-*), kuri sužavėjo savo meiliu murkimu (aišku žaidime tai kvailai skamba, kaip galima skleisti tokius garsus). Tačiau tai buvo neįprastas dalykas man, kuriuo ji atkreipė mano dėmesį į save. Žinoma, kai pats buvau vardu „Kyciukas", nenuostabu, kodėl ji taip elgėsi. Po ilgų dvejonių savyje nusprendžiau užkalbinti ją. Žinoma, tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, bet puiki mūsų ilgos draugystės pradžia, kuri jau tęsiasi metus, aštuonis mėnesius ir dvi savaites.

Kaip meiliai vienas kitą vadinate?

*-_ArCaNGeLus_-*: Savają Kyciukę vadinu Pupciuke, o ji mane Padaužiuku.


Įsimylėjėliai savo draugystę įamžino sukurdami video, neužmirškite jo peržiūrėti!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai