Santrauka: :)
Tema sukurta: 2012.01.26 18:45
Pirmas Atgal 1 2
2012.02.09 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnėė12
Agnėė12
Pradedantysis
Eshly rašė:

Agnėė12 rašė:



Ar tik taip tegaliu gauti žvaigždučių? NETEISYBĖ, o beveik visi daiktai už žvaigždutes.... ;//




tik brangesni ir gražesni už žvaigždutes paprasti NE UŽ ŽVAIGŽDUTES taip , kad nesvaik čia nesamonių.




Nu nesenai pradėjau žaist, nešauk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.09 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnėė12
Agnėė12
Pradedantysis
Kamilkaa rašė:

Turiu dabar kokius 5 centus


Centų nėra žaidime :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.10 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jinxx
Jinxx
Meistras
Dabar turiu 62. O!!!! Ispildziau 6 vaiku norus, ir jau 94!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.11 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Eshly rašė:

Agnėė12 rašė:

Ar tik taip tegaliu gauti žvaigždučių? NETEISYBĖ, o beveik visi daiktai už žvaigždutes.... ;//


tik brangesni ir gražesni už žvaigždutes paprasti NE UŽ ŽVAIGŽDUTES taip , kad nesvaik čia nesamonių.


Pramogom skirtas skyrelis, visas už žvaigždutes. Žvaigždutės žaidime nefiguruoja, o žvaigždučių reikalauja. Absurdas. // Kažkas tai rašė, kad kai įsivažiuosim bus lengviau. Klysti, vaikai amžiais susiraukę, šiukšlės ir balos telkšo visur, kad nėra kur ir vaikui žaislą paduot. Bendrai, žaidimo kūrėjams gobšumui ribų nėra. O kai toks žaidimas tai ir azartas pradingo. Aš jau pasuoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.11 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Salote
Salote
Meistras
''pasakos'', ''bičiulio'' kolekciju be žvaigzduciu surinkti neimanoma- visiskas absurdas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.11 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katrė
Katrė
Pradedantysis
NaxaIka rašė:
...............Aš jau pasuoju.


Naxalka, nepasuok, neidomu bus tave vytis :D

o ko jau pas tave siukslemis uzverte? as kai ju neberenku bemaz nuo pradziu tai kazkaip ju ir nedaugeja, nebent su kitais lygiai ju prides dar :D

tik va kad 2 stalus nukniso man zaidimas tai jau pikta, juolab kad ir pinigai nuskaityti.

o Salotei pritariu del "Pasakos" bei "Biciulio" kolekciju - be zavigzduciu ju nebus imanoma surinkt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.11 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Katrė rašė:

NaxaIka rašė:

...............Aš jau pasuoju.


Naxalka, nepasuok, neidomu bus tave vytis :D

o ko jau pas tave siukslemis uzverte? as kai ju neberenku bemaz nuo pradziu tai kazkaip ju ir nedaugeja, nebent su kitais lygiai ju prides dar :D

tik va kad 2 stalus nukniso man zaidimas tai jau pikta, juolab kad ir pinigai nuskaityti.

o Salotei pritariu del "Pasakos" bei "Biciulio" kolekciju - be zavigzduciu ju nebus imanoma surinkt.

Dar pasijungiu pasižiūrėt, bet ne taip kaip anksčiau :D Aš juk nei vieno LT. neinvestavau į žaidimą. Tik šiandien kaip nekeista, bet ir pas kaimynus prizų prisirinkau nemažai, o anksčiau vien žali banknotai, ir vos neišeilės trys trūkstamos gėlės iškrito, kad net šiukšles iš visų kampų išsivaliau. Gal mane kas nuo pavadėlio paleido, nes mato, kad visvien pinigėlių neišpeš :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.11 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katrė
Katrė
Pradedantysis
NaxaIka rašė:
................ Gal mane kas nuo pavadėlio paleido, nes mato, kad visvien pinigėlių neišpeš :D


na tiesiog idomu ir keista. ziuresiu kaip mane apipils dovanomis pasiekus tavo lygi :D mazu ir as siuksles visas issivalysiu , kas man nerealu siuo metu atrodo.

o tai ryt ziek isvi negalesi praeit pro jas, pamate, kad issimezei savo darza :D

p.s. kiek tas Nesvarumo ar Visatos stalas duoda pelno ir po kiek zaibu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.11 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Man tai su reitingais buvo įdomu. Kai dabar viena kaimynė, lygtai Ieva, mane aplenkė tai jau nebėra to cinkelio ir nesimato jei kas ne taip... Būdavo, kai tik pereinu į naują lvl, sėdžiu su karūna, o kai tik dvi bėgančios iš paskos peržengia mano lygį - karūną iš manes atima Juokingai atrodė. Ir moderatorės klausiau, bet taip ir nepaaiškino dėl ko taip. // Dar mane knysa užduotys. Dabar turiu išvaryt 5 žalius baubus ir nepamenu 3 pilkus baubus, o gal daugiau kaip dvi savaitės ateina vien raudoni, o vieną rytą net du raudoni atėjo. O kai užduotys neįvykdytos tai ir naujų neduoda. Tiesa, duota surinkt dryžuotos kojinės - 5, kurių turiu 12, o kaip tik užduotis, taip ir nebegaunu. Seilinukų turiu 19. Tai toks čia ir įdomumas, kai tokios nesąmonės vyksta. Juk nesi begalvis, kad nesuprastum, kad čia ne vien tik atsitiktinumo dėka tokie cirkai darosi. Dar viena užduotis: apvilkau akiplėšą ir kaip mat gavau: dar apvilkt 5 vaikus. Va ir visos mano užduotys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Salote
Salote
Meistras
Katrė rašė:[/

p.s. kiek tas Nesvarumo ar Visatos stalas duoda pelno ir po kiek zaibu?

''VISATA''- 1ž--10-14, 2ž--11-17, 3ž--16-20: geriausia pirkti ''RETRO''stala jame viskas po 1ž; 1ž--10-14; 1ž--11-17; 1ž--13-21;
apie tai rasoma temoje--''Markizas''
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai