Tema sukurta: 2015.02.16 20:14
2015.02.16 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iLoveGanja
iLoveGanja
Naujokas
Sveiki... Na padariau tikrai ne mažą klaidą dėl kurios žiauriai gailiuosi. Na šią temą kuriu tam jog atsiprašyti/paprašyti jog suteiktumėte dar vieną šansą. Kodėl aš bandžiau išvilioti slaptažodį? Na nežinau galima pasakyti, norėjau pasilengvinti žaidimą. Pažadu jog tai tikrai daugiau nepasikartos ir žaisiu kaip visi, nes dabar pradėti viską per naują būtų tiesiog nesąmonė, nes tame account'e buvo virš 30 kreditų kurios tikrai sąžiningai gavau. Na tikrai atsiprašau ne vien administratoriaus(-ės) kuris(-i) skaitys, bet ir viso šio žaidimo "Mafijos Karai" kolektyvo t.y žaidėjų. Kodėl aš iš karto nerašiau? Iš pradžių galvojau jog tai yra paprastas žaidimas ir per 1-3 dienas prie jo prisirišti visiškai neįmanoma, BET tiesiog visą laiką galvoji tik apie šį žaidimą. Aišku nepyksiu labai jai ir neatblokuosit, nes tikrai esu pats kaltas... Aš pabandęs pavogti vieną vartotoją galvojau jog nieko neatsitiks, supratęs jog tikrai apgauti beveik neįmanoma kadangi šis žaidimas tik nuo 18 metų daugiau ir nebandžiau, bet šis žaidėjas pranešė... NA TIKRAI SĄŽININGAI ATSIPRAŠAU VISŲ JŪSŲ IR NORĖČIAU JOG BŪTŲ SUTEIKTAS MAN ANTRASIS ŠANSAS. Mano nickas: iLoveGanja, skype: Karolis9890.
Na galite nors ir viską atimti, bet prašau kreditus palikit (jeigu atblokuosite).
Na galėčiau čia nors ir visą dieną rašyti, bet nenoriu jog skaitovui nusibostų. Tikiuosi suprasite ką man reiškia šis žaidimas ir duosite antrąjį šansą.
Pagarbiai iLoveGanja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.07 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mafijozas5252
Mafijozas5252
Naujokas
Awwwwww
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.20 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaurinasX
LaurinasX
Pradedantysis
Na, jei supranti , kad žaidimas nuo 18metų ir bandai kažka apgauti pirma tu neesi toks...
Trumpiau tarent tau 18<
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai