Tema sukurta: 2014.10.04 10:05
2014.10.04 10:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


9specor
9specor
Patyręs
Ar žinote žaidimą Talking Angela?



Apie ją sklando gandai dėl jos akių. Youtube ir google vaizduose krūva nuotraukų. Apie tas akis galite lietuviškai, trumpai pasiskaityti čia:

Paspausk ir paskaityk

Taigi, kaip manote, tai tiesa ar melas? Ar turite šį žaidimą, gal kąžką pastebite?

Aš turiu šį žaidimą. Jame gali susirašinėti su kate Angela. Jos akys... Aš matau tik jos juoduoje akių dalyje tik pilkus blokus. Bet... Gal tai tas kambarys? Nežinia... Bent man taip neatrodo. Kiti google play komentaruose rašo, kad pvz paklausė jos angliškai ar ji pedofilas, ar jį nužudys, tai katė jam atsakė, žinoma, tai, kartais ir tt.t. Bet kai paklausiau aš- maždaug ar tu juokauji? Žinoma ne.

Kuo tikėti? Kuo jūs tikit?

Tikiuosi, kad tema sulaks nemažai žinučių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.04 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
Aura9 rašė:

Ar žinote žaidimą Talking Angela?







Apie ją sklando gandai dėl jos akių. Youtube ir google vaizduose krūva nuotraukų. Apie tas akis galite lietuviškai, trumpai pasiskaityti čia:



Paspausk ir paskaityk



Taigi, kaip manote, tai tiesa ar melas? Ar turite šį žaidimą, gal kąžką pastebite?



Aš turiu šį žaidimą. Jame gali susirašinėti su kate Angela. Jos akys... Aš matau tik jos juoduoje akių dalyje tik pilkus blokus. Bet... Gal tai tas kambarys? Nežinia... Bent man taip neatrodo. Kiti google play komentaruose rašo, kad pvz paklausė jos angliškai ar ji pedofilas, ar jį nužudys, tai katė jam atsakė, žinoma, tai, kartais ir tt.t. Bet kai paklausiau aš- maždaug ar tu juokauji? Žinoma ne.



Kuo tikėti? Kuo jūs tikit?



Tikiuosi, kad tema sulaks nemažai žinučių.


O ble...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.04 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
gerai,kad neturiu sito zaidimo... o KAIP SU talking Tom?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.04 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


9specor
9specor
Patyręs
Dėl Tomo manau neturėtum jaudintis. Internete apie Tomo akis nieko nėra. O ir pati turiu tą žaidimą, tai Tomo akyse nieko nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.04 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
Aura9 rašė:

Dėl Tomo manau neturėtum jaudintis. Internete apie Tomo akis nieko nėra. O ir pati turiu tą žaidimą, tai Tomo akyse nieko nėra.


palengvejo....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.04 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


9specor
9specor
Patyręs
O turi talking Ginger?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.04 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
Aura9 rašė:

O turi talking Ginger?


ne tik Talking Tom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.04 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


9specor
9specor
Patyręs
A, tai gerai. Nes ir Talking Ginger kažkas mato tai kambarį, tai žmogų. Dėl viso pikto...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.05 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nebesvaikit vaikai ir gyvenkit ramiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.05 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Mane nuzude tas ''as tikiu, bet negalvoju kad tai tiesa'' :'D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.05 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Ritsuka rašė:

Mane nuzude tas ''as tikiu, bet negalvoju kad tai tiesa'' :'D


Čia buvo šitos temos topas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.06 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martnoksas
Martnoksas
Meistras
Tai gal tik psichologiniai triukai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.10 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lilianna
Lilianna
Meistras
Nesvaikit žmonės... Jokio maniako ten nėra dabar paaiškinsiu, kad bent naktį ramiai miegotumėt atvaizdas akyse - tai yra Paryžiaus gatvė. Žinokit, nieko sau "kambarys" su asfaltu ir gėlių vazonais... Žmogus jos akyse - pff... Tai nevykusi kūrėjų klaidą, jos akyse jūs matot patį save, uždenkit telefono kamerą ir nematysit to žmogaus o žinią apie tą pedofilą - maniaką paleido PATYS KŪRĖJAI kad padidintu žaidimo populiarumą. Aš pati vieną kartą paklausiau "You're killer?" ir įsivaizduojat ką jį an? Jį pasakė, kad man reikia pas psichiatrą
Keisti klausimai tokie kaip "kur gyveni", "kiek tau metų"? Visų pirma, žaidime yra du režimai - vaikiškas ir 18+. Įsijunkit vaikišką režimą ir neuždavinės jums tokių klausimų.
Ir žinokit- mokykites angliškai, nes Angela jūsų klausimų gali nesuprast, parašysit pvz pkfgjrfnjrf, jinai jums pirmą pasitaikiusį atsakymą tai todėl, kad šiame žaidime yra funkciją "Say (ang. sakyti)", ir jūs jai tarkim užduotumėt "Ar you killer?", jinai pasakys taip žinot kodėl? nes šitam žaidime įdiegtą "Say" programa, ir jinai stenksis jus atkartoti, atsakydama į klausimą teigiamai.
Nėra jokio maniako
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.25 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Karilina
Karilina
Meistras
Prisiskaiciau visko, norisi tiketi, kad tai netiesa, bet kas bus, jei tiesa? Vis apie tai galvoju. Be to, kai skaiciau komentarus, vienas buvo kad kai kazkas ejo i parduotuve ir isijunge Angela, ji parase: "where are you going?" Ir dar kazkas rase, kad neimanoma istrint angelos. Taigi. Ir nezinau ka daryt. Norisi siustis, bent paziuret i savo atvaizda bet jeigu nieko ten nera, bet vistiek neissitrina, gal kada nusibos, tai nzn.....
Kai pamaciau jos akis youtubej, pirma nakti neuzmigau net, nors nelabsi ir tikejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.26 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Karilina
Karilina
Meistras
Isijungiau forumą ir kai pamačiau ta foto su angela tai vos neismeciau telefono is ranku D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


selinute
selinute
Naujokas
MAN ATRODO KAD TIESA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


giltine702
giltine702
Naujokas
zmones ieskau kas galetu patarti del 3d filmu konvertavimo ziurejimo ir perkelimo i flesa ,gal kas ka zinot gal esat susidure su panasia problema,man is fleso telikas nuskaito tik puse filmo ir td rodo nepalaikomas failas kaip tai galima butu sutvarkyti gal yra zinanciu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.15 07:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheFaustas
TheFaustas
Naujokas
Na kam ziureti I tas akis o jei neina 1iseitis uzsidenkti akis su tualetiniu poperiumi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.21 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
LTUDanada rašė:

NIEKO TEN NEMATAU


nes nieko ten ir nera. Vapse mano nuomone visas pasaulis jau sugadintas. laikas zmonem isnikt ir palikt ramius gyvunus ir evoliucija ramybei
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai