Tema sukurta: 2010.12.10 15:52
Pirmas Atgal 5 6 7 8
2012.02.09 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vieninteleee
Vieninteleee
Naujokas
Ne nu zinot,jau atsibodo tos nesamones kada bus imanoma ieti i uki??? KIek galima su tokiom nesamonem zaisti, nuo ryto neimanoma patekti, Tvarkykit ,nes jau zmonems kantrybes nebera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.09 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inijole
inijole
Meistras
atsiprasau,bet kiek zmoniu neieina?Mano kaimynai visi vietoj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.09 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Vieninteleee rašė:

Ne nu zinot,jau atsibodo tos nesamones kada bus imanoma ieti i uki??? KIek galima su tokiom nesamonem zaisti, nuo ryto neimanoma patekti, Tvarkykit ,nes jau zmonems kantrybes nebera.


Žaidimas veikia be trukdžių. Jeigu negalite prisijungti, patariame pasinaudoti patarimais, pateiktais ČIA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.01 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inijole
inijole
Meistras
prasom pasakyti kodel visa ryta sukasi paprikos?Net akyse raiba. AR cia tik man vienai taip?Prisikvieciau sveciu ir ka dabar daryt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.01 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
inijole rašė:

prasom pasakyti kodel visa ryta sukasi paprikos?Net akyse raiba. AR cia tik man vienai taip?Prisikvieciau sveciu ir ka dabar daryt?


Kur sukasi paprikos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.01 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inijole
inijole
Meistras
Ponia,panele na negi jus is dangaus nukrite?Ne pirma karta ,kai problemos del rysio su serveriu, zmones raso,kad ant ekrano sukasi paprikos. Tiek to,jau geriau. Seimininke,nezinau ar priemet kvietima i ikurtuves?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.05 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dejmantjukas
Dejmantjukas
Pažengęs
Laba diena. Patyriau siokiu tokiu nuostoliu. Pas mane nemazai sujungtu tvenkiniu. Tiksliai skaiciu zuvu nepasakysiu, bet kokius apie 10 salaciu ileidus buvau(jie dar nebuvo uzauge) ir tuo metu idejau rainiu. Raines isemiau, ir 2 liko kazkodel neissiema. tai as spaudaliojau ant ju kad issiimtu, ir po kokiu 5 istrauktu salaciu pasbebejau, kad spaudziu ant tos raines ir issiema salatis is kito tvenkinio. Graibstas pas mane paprastas didelis, taip kad negalejo is keliu issimt. Is anksto aciu.
http://5680042.draugas.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.06 10:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Dejmantjukas rašė:

Laba diena. Patyriau siokiu tokiu nuostoliu. Pas mane nemazai sujungtu tvenkiniu. Tiksliai skaiciu zuvu nepasakysiu, bet kokius apie 10 salaciu ileidus buvau(jie dar nebuvo uzauge) ir tuo metu idejau rainiu. Raines isemiau, ir 2 liko kazkodel neissiema. tai as spaudaliojau ant ju kad issiimtu, ir po kokiu 5 istrauktu salaciu pasbebejau, kad spaudziu ant tos raines ir issiema salatis is kito tvenkinio. Graibstas pas mane paprastas didelis, taip kad negalejo is keliu issimt. Is anksto aciu.

http://5680042.draugas.lt


Taip galėjo nutikti tik tokiu atveju, jeigu su grabštu spaudėte jau ant tuščio tvenkinio, nes tuomet ištraukiamos žuvys iš gretimų tvenkinių.
Jeigu jums užstringa žaidimas, patariame perkrauti žaidimo langą, išvalyti naršyklės cache atmintį, pabandyti jungtis su kitomis naršyklėmis (programuotojai dažniausiai rekomenduoja Mozilla Firefox arba Google Chrome naršykles).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.06 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dejmantjukas
Dejmantjukas
Pažengęs
Nu tada tikriausiai tas raines buvo istrauke, bet ikoneles rode ir taip atsitiko... nu aisku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.09 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkas10
Ūkininkas10
Patyręs
Greit dovanojat visiem po 100 deimantų nes ant inkvizicijos laužo mesim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.01 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asta33
Asta33
Pradedantysis
medija rašė:

Galetumet nors kokia muzikele uzdet i zaidima,vistiek tvarkot...


pritariu bent kiek zinotume
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai