Tema sukurta: 2009.10.19 13:17
1 2 Toliau Paskutinis
2009.10.19 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Starkiller
Starkiller
Naujokas
Kartais tėvai per daug saugo savo vaikus, kartais vaikų auklėjimas atitenka mamoms, o tėveliai net neranda laiko žmoniškai pabendrauti su savo atžalomis. Ką apie tai manote?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saniax987
saniax987
Pradedantysis
as manau kad jeigu turi jau savo atzala, tai geriau auginkite ji dviese kartu.
nes vienam tai daryti yra labai sunku, vaikas nera zaislas jam reikia visokeriopos prieziuros ir auklejimo.
mokykite ji graziai, aiskiai ir tvarkingai kad vaikas suprastu tai ka jus jam bandote paaiskinti. svarbiausiai darykite tai kartu ir manau viskas turetu buti gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
Starkiller rašė:

Kartais tėvai per daug saugo savo vaikus, kartais vaikų auklėjimas atitenka mamoms, o tėveliai net neranda laiko žmoniškai pabendrauti su savo atžalomis. Ką apie tai manote?


Tai labai labai blogai!!! Jus (jaunimas) tokius klausimus galite aptarineti teoriskai, o as atsakau is patirties....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilnius
Vilnius
Pradedantysis
Aš nesuprantu tokių moterų,kurios rašo,kad yra netekėjusios,o vaikų-du...ir abu nuo skirtingų vyrų...Kokius vaikus išaugina tos moterys,paskui kitos tokius ir keikia.Tuoj tiurkų,kitaicų,nigerių privažiuos,pasipils negrai Jonukai,kinietes Marytes...Tai bent laikai ateina...O kiek mažai tikrai atsakingų ir analizuojančių žmonių...dauguma gyvena šia diena ir jiem gerai.Toliau nemislina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Pagrįsk teiginį, kad mamos, vienos auginančios vaikus juo auklėja netinkamai, Intelligence.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saniax987
saniax987
Pradedantysis
Intelligence rašė:

Aš nesuprantu tokių moterų,kurios rašo,kad yra netekėjusios,o vaikų-du...ir abu nuo skirtingų vyrų...Kokius vaikus išaugina tos moterys,paskui kitos tokius ir keikia.Tuoj tiurkų,kitaicų,nigerių privažiuos,pasipils negrai Jonukai,kinietes Marytes...Tai bent laikai ateina...O kiek mažai tikrai atsakingų ir analizuojančių žmonių...dauguma gyvena šia diena ir jiem gerai.Toliau nemislina


o kas moterims belieka, jei jus vyrai nebesugebat jas visapusiskai patenkinti...
jus lakstot nuo vieno sijono prie kito...
galvojate jum patinka kai jus merginos palieka? jum kyla zlastis. jei jus norite kad ir moterim ir jum butu viskas tvarkoje baikit suda malt ir imkites ko nors ne vaikisku sprendimu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Starkiller rašė:

Kartais tėvai per daug saugo savo vaikus, kartais vaikų auklėjimas atitenka mamoms, o tėveliai net neranda laiko žmoniškai pabendrauti su savo atžalomis. Ką apie tai manote?


Manau,kad vaikai-ne zaisliukai.Juos auginti reikia meiles ir atsakomybes.Dvieju zmoniu meiles ir dvieju zmoniu atsakomybes.Rupescio,bet ne smaugiancio.Bendravimo,bet ne uzknisancio.Stiprios rankos,bet mokancios paglostyti.
Ka manau apie tevelius,kurie neranda laiko savo atzaloms?Blogai manau.Jei jau turi vaika-privalai zinoti kuo ir kaip jis gyvena ir kvepuoja.Jei nezinai ir zinoti nenori-kokio velnio tau tas vaikas buvo reikalingas.....:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Na jei šeimą sudaro vaikutis, mama, tėtis, tai abu tėveliai turi auklėti kartu, bet jei šeima tik palikta mama su vaikučiu, tai ir mama puikiai susitvarko Galybės pavizdžių kaip be tėčio auklėjimo yra daug gerų vaikų kurie gyveno su mamom tik Nu bet taip pat yra ir tokių, kur abu tėvus turi ir neišauklėtas vaikas.. Nuo tėvų priklauso dar kaip auklės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Intelligence rašė:

Aš nesuprantu tokių moterų,kurios rašo,kad yra netekėjusios,o vaikų-du...ir abu nuo skirtingų vyrų...Kokius vaikus išaugina tos moterys,paskui kitos tokius ir keikia.Tuoj tiurkų,kitaicų,nigerių privažiuos,pasipils negrai Jonukai,kinietes Marytes...Tai bent laikai ateina...O kiek mažai tikrai atsakingų ir analizuojančių žmonių...dauguma gyvena šia diena ir jiem gerai.Toliau nemislina


Dalis tiesios yra. Prisigimdo vaikų su arabais ar vokiečiais, o paskui rauda krokodilo ašarom..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Starkiller rašė:

Kartais tėvai per daug saugo savo vaikus, kartais vaikų auklėjimas atitenka mamoms, o tėveliai net neranda laiko žmoniškai pabendrauti su savo atžalomis. Ką apie tai manote?


O ką čia manyt. Neradę laiko, tegu paskui nesistebi, kad ir jiems užaugę vaikai nei laiko, nei vietos namie neatras. Šaldytuve augdamas šiltu žmogumi netapsi.

Niekad nesupratau tokio dalyko, kaip nebuvimas laiko, kai kalba eina apie pačius artimiausius žmones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Daznai vyrai neranda laiko savo vaikams, nes dazniausiai butent jie buna "mamuto medziotojai" seimoj. Bet po darbo ir per iseigines jo pareiga yra aukleti vaika, zaisti su juo, padet pazinot pasauli ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


astijux
astijux
Pradedantysis
Intelligence rašė:

Aš nesuprantu tokių moterų,kurios rašo,kad yra netekėjusios,o vaikų-du...ir abu nuo skirtingų vyrų...Kokius vaikus išaugina tos moterys,paskui kitos tokius ir keikia.Tuoj tiurkų,kitaicų,nigerių privažiuos,pasipils negrai Jonukai,kinietes Marytes...Tai bent laikai ateina...O kiek mažai tikrai atsakingų ir analizuojančių žmonių...dauguma gyvena šia diena ir jiem gerai.Toliau nemislina


nu, klausyk, pavarei čia...kažkoks piktas esi, jau kelintoje temoje spjaudaisi. O koks tavo reikalas kas su kuo ir kiek vaikų augina, juk tau nereikia jų išlaikyt. labai norėčiau sužinot tavo vaikų nuomonę apie tave, ir tavo auklėjimo metodus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
astijux rašė:

Intelligence rašė:



Aš nesuprantu tokių moterų,kurios rašo,kad yra netekėjusios,o vaikų-du...ir abu nuo skirtingų vyrų...Kokius vaikus išaugina tos moterys,paskui kitos tokius ir keikia.Tuoj tiurkų,kitaicų,nigerių privažiuos,pasipils negrai Jonukai,kinietes Marytes...Tai bent laikai ateina...O kiek mažai tikrai atsakingų ir analizuojančių žmonių...dauguma gyvena šia diena ir jiem gerai.Toliau nemislina




nu, klausyk, pavarei čia...kažkoks piktas esi, jau kelintoje temoje spjaudaisi. O koks tavo reikalas kas su kuo ir kiek vaikų augina, juk tau nereikia jų išlaikyt. labai norėčiau sužinot tavo vaikų nuomonę apie tave, ir tavo auklėjimo metodus.


Jis labai teisingai parašė.

O koks jo reikalas? Joks, bet kas jam uždraus komentuoti tai kas ir taip akyvaizdu..

Jo auklėjimo metodai niekuo nesusiję su tuo ką parašė.

Turbūt patenki į tą mamyčių grupę jeigu kilo toks pasipiktinimas.
Tiesa piktina labiausiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
Aš nepatenkku į tą mamyčių grupę, bet nepritariu to vyro išsakytoms mintims. neša man jo mintys šovinizmu ir rasizmu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

Aš nepatenkku į tą mamyčių grupę, bet nepritariu to vyro išsakytoms mintims. neša man jo mintys šovinizmu ir rasizmu.


Šovinizmo nepastebėjau. Parodyk eilutę kurioje pasireiškia jo šovinizmas? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Šovinizmas - teorija, kad tik didelės tautos ir didelės valstybės gali išlikti, įsitvirtinti pasaulyje. Jos turi užvaldyti kitas silpnesnes tautas (kitos rasės, kito tikėjimo). Tai kraštutinis nacionalizmas, reiškiamas aklu savo tautos aukštinimu ir panieka bei neapykanta kitoms tautoms.

Negi reiks mielos damos wikipediją cituot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
nereikia mane čia žodyno terminais stulbinti. tu be tos wiki daugiau nieko neišmanai, man taip jau atrodyti pradeda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

nereikia mane čia žodyno terminais stulbinti. tu be tos wiki daugiau nieko neišmanai, man taip jau atrodyti pradeda.


Nereik piktintis jog nežinai sąvokų reikšmės,. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
tu, žinove, paskaityk dar kartą jo postą, gal pamatysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

tu, žinove, paskaityk dar kartą jo postą, gal pamatysi.


Skaitau ir taip ir anaip, bet ale šovinizmo nerandu..

Gal tu, kaip tokia daug išmananti, parodyk, man durnesniam :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai