Tema sukurta: 2009.10.19 13:17
Pirmas Atgal 1 2
2009.10.19 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
be abiejų TĖVŲ YRA SUNKU auklėti vaiką(-us).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
tu savo wiki apibrėžimą pabandyk pritaikyti. ar tu tik teoriškai stiprus? žinai, juk tai didelė problema kai kuriems teorines žinias pritaikyti praktikoje.
be to, mano nuomonė neturi sutapti su kitų forumiečių nuomone. kai ir tavo su manąja. tai kodlė daugelis iš čia esančių, užuot bandydami išpręsti kažkokią problemą, ar atsakydama autoriui, pradeda kabinėtis vieni prie kitų pasakymų, ieškodami kažkokių kabliukų, nukrypdami nuo temos. per kelis puslapius riejasi, aiškinasi santykius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

tu savo wiki apibrėžimą pabandyk pritaikyti. ar tu tik teoriškai stiprus? žinai, juk tai didelė problema kai kuriems teorines žinias pritaikyti praktikoje.

be to, mano nuomonė neturi sutapti su kitų forumiečių nuomone. kai ir tavo su manąja. tai kodlė daugelis iš čia esančių, užuot bandydami išpręsti kažkokią problemą, ar atsakydama autoriui, pradeda kabinėtis vieni prie kitų pasakymų, ieškodami kažkokių kabliukų, nukrypdami nuo temos. per kelis puslapius riejasi, aiškinasi santykius?


Oj, vaidilute, aš tik parodžiau tavo netikslumą. :)

Tu papraščiausiai supainiojai sąvokas, seksizmą su šovinizmu.

Aš tik pataisiau tave, o tu iškart puolei mane, užuot pripažinus savo netikslumą..

O man to apibrėžimo nėr kur taikyt, čia ne ta tema :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
kas yra seksizmas aš žinau, visai ne jį omeny turėjau. baigiame ties šia vieta, šian aš baisiai pikta, piktesnė už tave. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

kas yra seksizmas aš žinau, visai ne jį omeny turėjau. baigiame ties šia vieta, šian aš baisiai pikta, piktesnė už tave. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Be pykčio.

Man šeip įdomu prie ko čia tas šovinizmas?

Paaiškink man.. smalsu labai, gal čia kokia užslėpta mintis glūdi :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Intelligence rašė:
Aš nesuprantu tokių moterų,kurios rašo,kad yra netekėjusios,o vaikų-du...ir abu nuo skirtingų vyrų...Kokius vaikus išaugina tos moterys,paskui kitos tokius ir keikia.Tuoj tiurkų,kitaicų,nigerių privažiuos,pasipils negrai Jonukai,kinietes Marytes...Tai bent laikai ateina...O kiek mažai tikrai atsakingų ir analizuojančių žmonių...dauguma gyvena šia diena ir jiem gerai.Toliau nemislina


O supranti tokius vyrus, kurie vieną po kitos moteris su vaikais palieka (ar elgiasi taip, kad šios juos paliktų neapsikentusios)?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Felaponepsa
Felaponepsa
Naujokas
Nevisoms moterims yra lengva auklėti vaikus vienoms, cia dar labai daug kas priklauso nuo paties vaiko charakterio. Mano seima grynas pavyzdys. Yra du vaikai tevas ir mama. Tėvas visalaik dirba ir gryzta namo tik savaitgaliais. Mama irgi dirba ir gryzta velais vakarais. Galima sakyti musu gyvenime tėvo kaip ir nėra. Jis net kazkaip susvetimėjes. Mama palikta viena su mumis. Taigi ji kaip ir aukleja mus viena. Ka zinau, uzaugau normali, bet va brolis gali vadintis problemisku vaiku. Kai seimoje yra du tevai automatiskai norisi meiles iš jų abiejų, bet kas jeigu taip neišeina? Nuo to kenčia vaikai ir patys tėvai. Pas mus šeimoje vyksta skyrybos. Ir plėšykis iš vienos pusės į kitą. Pragaras. Visi pikti ir susierzinę. Nežinau kaip cia bus, bet mama garantuotai mus augins viena. A tai a taip ji visalaik galima sakyti mus augino viena ir jai tikrai nebuvo lengva. O kaip vaikai? Tokie dalykai labai skaudina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniti
Aniti
Patyręs
Vilnius rašė:

Aš nesuprantu tokių moterų,kurios rašo,kad yra netekėjusios,o vaikų-du...ir abu nuo skirtingų vyrų...Kokius vaikus išaugina tos moterys,paskui kitos tokius ir keikia.Tuoj tiurkų,kitaicų,nigerių privažiuos,pasipils negrai Jonukai,kinietes Marytes...Tai bent laikai ateina...O kiek mažai tikrai atsakingų ir analizuojančių žmonių...dauguma gyvena šia diena ir jiem gerai.Toliau nemislina



Nu nu, cia is tos pacios serijos: vyrai tureje daug partneriu - patyre, o moterys, turejusios daug partneriu - paleistuves. Lygiai ta pati teorija. Neustatykit moterims vaiku ir nebus to!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Starkiller rašė:

Kartais tėvai per daug saugo savo vaikus, kartais vaikų auklėjimas atitenka mamoms, o tėveliai net neranda laiko žmoniškai pabendrauti su savo atžalomis. Ką apie tai manote?


Na taip, jai augins tik mama vaiką, jis gali tapti maminuku. Gi reikia abipusės priežiūros. Su kuom augs - toks ir taps.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.23 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


flankeris
flankeris
Pradedantysis
Tėvų nusikaltimai? Gyvename laisvi ir pasiturintys, bet šeimose būtent nusikaltimai. Nėra ryšio tarp tėvų ir vaikų, čia manau prisidėjusi ir neteisinga pedagogika. Juk bendravimas ir ypač vaikų skatinimas yra labai svarbu. Netinkama pedagogika yra tuomet, kai tėvai ir pedagogai vaikui perša savo nuomonę ir primeta valią. Teisinga - kai vaikas yra skatinamas; kai tėvai ir pedagogai drąsina vaiką patį ieškoti atsakymų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.23 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Vilnius rašė:

Aš nesuprantu tokių moterų,kurios rašo,kad yra netekėjusios,o vaikų-du...ir abu nuo skirtingų vyrų...Kokius vaikus išaugina tos moterys,paskui kitos tokius ir keikia.Tuoj tiurkų,kitaicų,nigerių privažiuos,pasipils negrai Jonukai,kinietes Marytes...Tai bent laikai ateina...O kiek mažai tikrai atsakingų ir analizuojančių žmonių...dauguma gyvena šia diena ir jiem gerai.Toliau nemislina


tie laikai jau atėjo, nors dabar dar tik pati pradžia, dar gėlytės, pagal Rennais terminologiją, saknt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai