Santrauka: Tikra meile:kokia?
Tema sukurta: 2007.10.25 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.10.25 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angele
angele
Pažengęs
Laukiu jusu nuomones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Cheminė organizmo reakcija. Patyrimas ir žinojimas, įskaitant šių dalykų siekimą, kas yra jau kita reakcija. Gamtoje viskas dėsninga. Arba daug kas dėsningo. Ir mistifkatorių įvairių netrūksta - komersijos, agitacijos ar kitokie irgi paaiškinami tikslai, veiksniai ir t.t. ;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Tikra - nesuvaidinta. Visos meiles siek tiek savanaudiskos ir siek tiek pasiaukojancios. Tai turi buti aukojimosi ir savanaudiskumo derinys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angele
angele
Pažengęs
Sidabrinis79, kaip pirstu i dangu))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aneela
aneela
Meistras
nei ta, nei ta... optimalus variantas: savanaudiskoka, kartais pasiaukojanti, bet taip, kad pats nenukentetum stipriai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: angele

Sidabrinis79, kaip pirstu i dangu))))


Jūs - mano sparnai O su tokiais sparnais tikrai nesunku pakutent kokį debeselį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Tikra meilė... Pirmoji tikra meilė yra pasiaukojanti, o visos kitos "meilės" - savanaudiškai pasiaukojančios...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na nežinau ar įmanoma tiesiog "mylėti". Tam reikia dviejų žmonių abipusio ryšio, atsako. Tad jei myli, vadinasi nori ir atsako, o jei nori atsako, tai šiek tiek savanaudiška.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Bet kai myli, o ypač pirmą kartą, labai daug ką aukoji dėl to žmogaus, save pamiršdamas. Bent jau man taip buvo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na nežinau, man tai ir pirmą ir ne pirmą kartą norėjosi ir norisi daug pasistengi dėl kito žmogaus, atsisakant ar keičiant savo planus, interesus, poreikius ar įpročius, kad tik būtų geriau ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: TempusVernum

Na nežinau, man tai ir pirmą ir ne pirmą kartą norėjosi ir norisi daug pasistengi dėl kito žmogaus, atsisakant ar keičiant savo planus, interesus, poreikius ar įpročius, kad tik būtų geriau ....


O man nebesinori...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: Furija666

Originally posted by: TempusVernum



Na nežinau, man tai ir pirmą ir ne pirmą kartą norėjosi ir norisi daug pasistengi dėl kito žmogaus, atsisakant ar keičiant savo planus, interesus, poreikius ar įpročius, kad tik būtų geriau ....




O man nebesinori...


Vadinasi, praeina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Subalansuota. Nes jei norima "ilgai ir laimingai gyveno" bet koks perspaudimas į vieną ar į kitą pusę ilgai neišsilaikys. Na nė pro kur Būtina simetrinė arba asimetrinė pusiausvyra... Kuomet žiupsnis priešybių, šalia panašumų, sėkmingai vienas kitą papildo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
Originally posted by: Furija666

Tikra meilė... Pirmoji tikra meilė yra pasiaukojanti, o visos kitos "meilės" - savanaudiškai pasiaukojančios...


bet kadangi sakoma, jog meile yra nepavydi, nesavanaudiska, neisdidi ir bla bla, tai gal tai nebe meile?..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
vienpuse meile dazniausiai buna pasiaukojanti...tada vienas tik beatodairiskai, be jokiu islygu myli ir aukojasi del kito, o kitas leidziasi buti mylimas. Taciau aukos vis tiek kada nors nusibosta. O abipuse meile - savanaudiskumo ir pasiaukojimo derinys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man atrodo, kad tikra meilė yra anapus tų banalių aukojimosi ar savanaudiškumo. Meilė - ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: Lukryte

Originally posted by: Furija666



Tikra meilė... Pirmoji tikra meilė yra pasiaukojanti, o visos kitos "meilės" - savanaudiškai pasiaukojančios...




bet kadangi sakoma, jog meile yra nepavydi, nesavanaudiska, neisdidi ir bla bla, tai gal tai nebe meile?..


Bet vėl gi, jei būti objektyviais, pati pirmoji meilė - tai platoniškoji meilė. "Tikrąja" jau laikoma meila, kuri sutampa su žmogaus pasirengimu visapusiškai patenkinti artimo žmogaus norus, svajones ir kitus dalykus. Kitaip tariant meilė gali tobulėti, arba degraduoti - čia jau priklauso kokį gyvenimą gyvens žmogus.

Norėjau pasakyti, kad platoniškoji meilė iš esmės gali būti pasiaukojanti. O be reikalo - jaunam žmogui būtina rūpintis kitais dalykais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: TempusVernum

Na nežinau, man tai ir pirmą ir ne pirmą kartą norėjosi ir norisi daug pasistengi dėl kito žmogaus, atsisakant ar keičiant savo planus, interesus, poreikius ar įpročius, kad tik būtų geriau ....


O gaunasi tik blogiau ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
ai, sidabrini, vel su savo pamokslais. kokiais dar kitais dalykais? ner KITU dalyku, yra dalykai, kurie tau ar man yra svarbus. ir kuriais rupiniesi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: Lukryte

ai, sidabrini, vel su savo pamokslais. kokiais dar kitais dalykais? ner KITU dalyku, yra dalykai, kurie tau ar man yra svarbus. ir kuriais rupiniesi.


Tiesiog išreiškiau pritarimą Furijos mintims. Jeigu tu iš anksto nusistatai prieš žmogų, visuomet matysi vien tik blogį - nieko čia nuostabaus (nuostabu čia tik tai, kad niekas kitas nieko blogo mano post'e nepastebėjo). Nejau taip sunku per meniu uždėti ignore?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai