Santrauka: Valgyt tai norisi
Tema sukurta: 2009.10.07 21:44
Pirmas Atgal 6 7 8 9
2014.11.26 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrecija123
lukrecija123
Pradedantysis
Man tai greičiausiai ir skaniausiai pasigamina kebabas kitoj gatvės pusėj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.02 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atene123
atene123
Naujokas
Greičiausia yra makaronai - kol jie verda (9 min), pakepi kokių daržovių ar turimą vištienos gabalėlį, įdedi truputį česnako ir štai - vakarienė/pietūs jau ant stalo :) Dar yra internete pilna Oliverio receptų tema "viskas per 20 minučių" :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.02 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
Nusiperki žuvies filė, apibarstai patinkančiais prieskoniais, tuputis citrinų sulčių , kelios minutės ant keptuvės, tuo tarpu pasidarai salotų iš to "kas po ranka" ir galima pietauti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.01 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


E36
E36
Pradedantysis
Pakeliam seną temą su atnaujintu topicu:

Sveiki, naudingi receptai tinginiams sportininkams ir sportininkėms (nu ir šiaip sveikuoliams ).

Pasidalinkit chebra kaip pvz mėsą ruošiat/gaminat - vištą, jautieną, žuvį. Aš kada jos suvalgau tikrai daug visad ieškau kažkokių naujovių kaip pasigaminti paprastai, bet skaniai, nes valgant po kelis kart per dieną greit atsibosta?

Apskritai pusryčiams, vakarienei ką sveiko gaminat? Mano pvz: labai paprastos, sveikos ir baltymų turinčios salotos:

skardinė tuno savo sultyse (nepirkit smulkinto, nes ten shh grynas),
pekino kopūstas,
pomidoras,
špinatai,
fetos sūris,
alyvuogių aliejus.

25gr.+ baltymo, bei vitaminai - puikiai tinka vakarienei.

Jeigu rimtesnių tai vienas iš favoritų kurį jau eilę metų varau ir varysiu dar eilę - vištienos kepsniai su parmezanu.

Pasidalinkit idėjomis, galbūt išeis paįvairint rutiną.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 6 7 8 9
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai