Tema sukurta: 2017.02.11 20:10
2017.02.11 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukas3a
Lukas3a
Naujokas
Sveiki,
Kuriu tinklapius su TVS ir galėčiau padėti įvairiais klausimais kas liečia tinklapių kūrimą ir mano programavimo kalbas, kuriose aš turiu patirties.

Taigi, štai ką aš moku:

HTML
CSS
JavaScript
jQuery
PHP
MySQL
Python
Esu moksleivis, taigi ieškau kur galėčiau padėti žmonėms už teigiamą atsiliepimą apie mano jiems sukurtą darbą tolimesniai karjerai. Prie Skype esu prisijungęs labai dažnai, taigi iškilus problemoms arba klausimams į juos laisvai atsakysiu :) JavaScript ir Python kalbas pradėjau mokytis visai neseniai, taigi žinau tik pradmenis, iš pradžių išmokau naudoti jQuery (JavaScript kalbos framework'ą) ir turiu pakankamai daug žinių apie tai. Kadangi man reikia praktikos, iš jūsų neimsiu jokio atlygio už mano atliktus darbus. Man tiesiog reikia teigiamų atsiliepimų :)

Ką iki šiol esu sukūręs?
Su "Drupal" TVS moku sukurti svetainę, keisti jos išvaizdą, žinau kaip įdiegti modulius ir pan., bet pats jų programuoti nemoku. Sakyčiau panašiai, tiek "Drupal" tiek "WordPress" žinau gerai. Anksčiau dirbdavau su "Joomla", bet to jau nebedarau.

Mano programavimo patirtis PHP kalba yra apie 1 metai. Su šia kalba esu sukūręs skriptą, jog kaip žmogus išsiunčia SMS žinutę iš savo telefono, ji automatiškai atsiranda kliento svetainėje (naudojau Paysera raktažodžius). Taip pat buvau padaręs, jog galima būtų pasirinkti pranešti apie tai klientą el. paštu, ar ne. Būdavo galima peržiūrėti žinutės tekstą ir jį patvirtinti tam, kad jis atsirastų svetainėje (dėl keiksmažodžių ir kitos nepadorios leksikos), kūriau žaidimo sąskaitos automatizuotą papildymą per Paysera sistemą. Žinau, kaip veikia automatizuotos sistemos tokios kaip paslaugų užsakymas, įvairūs automatiškai atnaujinimi sąrašai (tokie kaip užblokuotų žaidėjų) ar kitos sistemos, kurios automatiškai atnaujina turinį.

Su PHP kalba esu jau daug ko išmokęs ir kiekvieną dieną stengiuosi išmokti ką nors naujo. Galiu pateikti kodo pavyzdį, kuriame jungiausi prie MySQL naudodamas PDO: http://pastebin.com/0CcidWSY.

Taigi, jeigu turėsite kokių nors klausimų, rašykite čia ir stengiuosi atsakyti kuo greičiau, bet pats paprasčiausias būdas su manimi susisiekti yra:

Skype: LukasLSC
El. Paštas: n3olukas@gmail.com

Ačiū, kad perskaitėte,
Lukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.11 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Lukas3a rašė:Būdavo galima peržiūrėti žinutės tekstą ir jį patvirtinti tam, kad jis atsirastų svetainėje (dėl keiksmažodžių ir kitos nepadorios leksikos),Skype: LukasLSC

El. Paštas: n3olukas@gmail.com Ačiū, kad perskaitėte, Lukas

Maciau kaikuriose tinklapiuose yra keiksmazodziai itraukti i blokojamu zodziu sarasa ir jie patalpintame pranesime nerodomi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai