Tema sukurta: 2015.02.12 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2015.02.12 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edvaldas
Edvaldas
Pradedantysis
Pasaulį apstulbino kadrai iš San Chuano miesto. Kuriame septyni tūkstančiai agresyvių lesbofeminisčių nusiaubė miestą ir atakavo katalikų bažnyčią.

Jono Krikštytojo Katedros ginti stojo 1500 vietos katalikų.

Daugiau, nei valandą jie atlaikė visas kovotojų už toleranciją patyčias, išpuolius ir bandymus prasiveržti į katedros vidų. Šio įvykio vaizdus galima pamatyti žemiau.
Kas gi nutiko taikiame Vakarų Argentinos mieste? Iš kur ten atsirado toks kiekis akivaizdžiai medicininės-psichiatrinės pagalbos stokojančių moterų?

Pasirodo, kad ramiame San Chuano miestelyje vyko XXVIII-as netradicinių Argentinos moterų - lesbiečių ir feminisčių suvažiavimas.

Net 17 000 pažangiojo bobinčiaus atstovių susirinko rimtame renginyje, su plenariniais posėdžiais ir sekcijiniais aptarimais. Buvo klausoma pranešimų apie genderinę ideologiją, lyčių keitimą ir panašios pseudomokslinio feminizmo temos.
O po sunkių posėdžių ir intelektualių debatų nusikamavusios delegatės išskubėjo į miestą.

Lyg ir tam, kad pražygiuoti maršu bei pademonstruoti - kas yra ta tolerancija, apie kurią jos tiek ilgai plepėjo.

Keista, bet antikatalikiškus lozungus skanduojančios išsiplikinusios lesbofeministės pirmiausia panūdo patekti į ...vietos Katedrą.

Ko jos ten veržėsi suprasti nesunku. Tikrai ne pasimelsti ar paprašyti Dievo malonės bei psichinės sveikatos.

Kelia šventyklos vandalizavimui užstojo vietos katalikų gretos.

Gaujos lesbofeminisčių, kurių dauguma buvo nuogos iki pusės, purškė dažus ant vyrų veidų ir klynų, paišė svastikas ant krūtinių, žymekliais paišė „Hitlerio ūsus" ant veido.
Jos taip pat tarpusavyje imitavo lytinius aktus, o vyrų veidus spaudė prie savo nuogų krūtų, tuo metu šaukdamos „išsitraukit rožančius iš savo kiaušinių!".

Ir garsiai rėkdamos skandavo: „Romos katalikų bažnyčia, kuri nori įsiteprti tarp mūsų šydų, mes sakom, kad norime būti kekšės, transvestitai ir lesbietės. Legalizuokite abortus visose ligoninėse."

Susikibę už rankų vyrai-katalikai tyliai meldėsi, nuolankiai kentė visus lesbofeminisčių išpuolius, bet stovėjo, kaip uola. Jie neprasiskyrė ir vidun įsisiautėjusio pažangaus bobinčiaus neįleido.
Lesbofeministėms teko pasitenkinti miestelio nusiaubimu bei Popiežiaus iškamšos sudeginimu prieš bažnyčią.

Su visus šiuos veiksmus palydinčiais laukiniais šokiais.

Kitą dieną miestelėnai pašiurpę apžiūrinėjo grafitais apipaišytas pastatų sienas, nuniokotą aplinką ir šlykščių orgijų liekanas.
Penkiolika sužalotų vietos gyventojų kreipėsi pagalbos į medikus
---------------------------
Ką gi.

Geriau vieną kartą pamatyti savo akimis, kaip atrodo tas feministinis supratimas apie toleranciją, pagarbą kitaip manantiems, nei perskaityti dešimt daktarės Nidos ar mielosios Linos Ž. straipsnių Delfyje.

Ir šiaip, verta išvysti - kaip tokių pažiūrų atstovių elgsena saveikauja su tradicinės moralės normomis.

Tampa aišku, jog skandalistė-antifašystė Fiokla ir jos himno giedorėlių bei feministinių burleskų šokėjėlių hopkompanija - tai tik žiedeliai. Feminizmo uogytės Lietuvoje dar tik sirpsta.
O kaip atrodys, kuomet prisirps - žiūrėkite vaizdeliuose žemiau.

P.S. Vaizdeliai gali būti naudingi ir istorijos mėgėjams, besidomintiems viduramžių raganų procesais Europoje.

Juk tai, ką matome klipuose labai panašu, į tai, kaip tais laikais buvo aprašoma tariamų raganų elgsena.

Matyt, lesbofeminisčių būta ir tada, tik jos kitaip vadinosi. Tamsiaisiais amžiais tokias degino ant laužų, o dabar - net psichiatro pagalbos ar raminamųjų vaistų nepasiūlo...
http://youtu.be/wPUvUYU7Qzw
Kuo tokia laisvė ir tolerancija kvepia ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.12 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Num as apsales,bezodziu tisiog-idomu kas nutiktu jai katalikai padarytu ispuoli pries lesbietes uz teisiu pazeima tikriausia bent 10 metu visi atsedetu ir kaip po to dar gali atsirast tokiu kurie dar gina tuos iskrypelius.
P.S pipec pasaulis nusigyveno per tas tolerancijas,galima spet kad jai sulauksiu senatves balta ir ne geju zmogu nepriklausanti jokiom tautinem mazumom spardys visi kas netinges kaip siuksle.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.12 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patirtis2015
Patirtis2015
Pradedantysis
Aš nesu feministė, todėl paskaičiau tik pradžią ir pabaigą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.12 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
iššaudyt visus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.12 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edvaldas
Edvaldas
Pradedantysis
Patirtis2015 rašė:

Aš nesu feministė, todėl paskaičiau tik pradžią ir pabaigą.


Gali neskaityt , bet pažiūrėk vaizdelį , kad suprastum esmę .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 05:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
nu jo . tolerancija.
Jau senai visiem tos feministes pabodo. Kaip ir tas video 10 valandu pesciom po niu jorka ar kur ten
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 10:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Tai dabar apie visas lesbietes ir feministes reiki spręst pagal šitų vištų išpuolį?
Prašau, riaušės Maskvoj per futbolą. Tai dabar, vadinasi, visi, kas mėgsta ir žiūri futbolą, taip pat yra tokie patys gyvuliai, kaip šiti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 10:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edvaldas
Edvaldas
Pradedantysis
Tai du visiškai skirtingi dalykai. Man
dar neteko girdėt , kad futbolo sirgaliai pultų bažnyčias siaubti . Sirgaliai tik aiškinasi tarpusavyje . Panašu labiau į paauglystes muštynes kiemas prieš kiemą .
O čia labiau panašu į neapykanta nukreipta prieš religija ir tradicines vertybes .Tiesiogine šio žodžio prasme pogromas .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Na,na Rennais-db isivaizduok situacija katalikai tyciojas is lezbieciu
Esme ne grupeleje lezbieciu kurios tyciojosi,nieks nesako kad visos pasauli jos tokios-esme zmogaus teisese-jai tu lezbiete tau viskas galima,galima tyciotis is kataliku.Jai atvirksciai butu visus pasodintu,kaltas nekaltas net nesiaiskintu,bent jau su bananu kupron gautu tikrai.Tai kur toi didziojoi demokratijoi, ne gejaus ir ne zydo teises?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Edvaldas rašė:

Tai du visiškai skirtingi dalykai. Man

dar neteko girdėt , kad futbolo sirgaliai pultų bažnyčias siaubti .


Mažai tau teko girdėt, vadinasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Gavrilovich rašė:

Na,na Rennais-db isivaizduok situacija katalikai tyciojas is lezbieciu


Tai o ką, taip nėra? Gražulis gi pas mus baisus katalikas, ir visokie uokos, pankos ir kiti puspročiai gi irgi labai uolūs "tradicinių vertybių" gynėjai. Ir ką, jie gėjus ir lesbietes labai myli, giria, palaiko ir visai nesityčioja, negrūzina ir netryšta jiems neapykanta, taip? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Šiaip tai čia dalis tiesios yra. Tolerastija egzistuoja. Kažkaip automatiškai būna pereinama į lygesnius už lygius. Jeigu aš pasišaipysiu iš normalios orientacijos žmogaus pvz "ana žėkit fakin heteroseksualistas eina" tai čia bus viskas ok, prikolas, bet jeigu pnš pasakysiu gėjui tai jau bus hobofobiška, įžeidžiama. Jeigu pasišaipysiu iš baltaodžio, kad jis baltas, bus viskas ok, bet jei pasišaipysiu iš nigerio, kad jis negras aš jau rasitas. Čia situacija analogiška pateikta temoje. Nors realiai aš daug ką galiu toleruot, bet man asmeniškai feministės yra kažkokios kompleksuotos, psichinių problemų turinčios bobulencijos. Jeigu JAV feministė abortavo vaiką vien todėl, kad jis berniukas ir ji nenori "paleist į pasaulį dar vieno šėtono" tai čia man jau yra žemiau normos ir tokios personoms turi būt zero tolerance.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Kiekvienoje mažumoje yra savų bepročių. Šiaip tikrai nepalaikau feminacių (feminazi). Man regis vakaruose jos kovoja su visiškai nereikšmingomis, paviršutiniškomis problemomis, tokiomis kaip neva moteris žeminantys seksualūs viršeliai, seksizmas video žaidimuose, filmai, kuriuose pagrinde vyrai veikėjai ir pan. kai yra šalys kur feminizmas yra apverktinai reikalingas ir kur moterims trūksta paprasčiausių žmogiškų teisių. Bet visos žmonių grupės ir mažumos tikrai neteisiu pagal ekstremistų pavyzdžius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edvaldas
Edvaldas
Pradedantysis
Rennais rašė:

Edvaldas rašė:



Tai du visiškai skirtingi dalykai. Man



dar neteko girdėt , kad futbolo sirgaliai pultų bažnyčias siaubti .



Mažai tau teko girdėt, vadinikti pasi.



Gal gali pateikti pavyzdžių išmintingasis Lapine ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.13 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Rennais rašė:

Gavrilovich rašė:



Na,na Rennais-db isivaizduok situacija katalikai tyciojas is lezbieciu





Tai o ką, taip nėra? Gražulis gi pas mus baisus katalikas, ir visokie uokos, pankos ir kiti puspročiai gi irgi labai uolūs "tradicinių vertybių" gynėjai. Ir ką, jie gėjus ir lesbietes labai myli, giria, palaiko ir visai nesityčioja, negrūzina ir netryšta jiems neapykanta, taip?


Prie ko cia tryskimas neapykanta ir palaikymas...Keistai kazkaip mastai siandien Rennais,tau nebudinga-blogai miegojai?
Nepaisant to jog grazulis seimo narys ir itakinga persona,jam net prisiartinti nebuvo leista,antrakiai uzdeti ir isvestas su riksmais-ka jau kalbeti apie kitus ne seimo narius-juk teises gejai turi...
O siam vidijo jie belekiek laiko spjaudo i veidus tiesiai kartalikams,dazo veidus ir kitaip tyciojas is kataliku,kai pastarieji tuo tarpu stovi ir meldziasi-tai kur kataliku teises?Geju net nebando niekas sustabdyt.
tu rimtai nesupranti apie ka as ar apsimeti?
P.S O del visu neapykantu tai cia jau zmogui neuzdrausi ir nepasakysi,ka turi megt ko nekest...Ir nieks nesako kad tos lezbietes turi megt katalikus,ne tegu ju nekencia,bet db isivaizduok jai visi kas nekencia geju taip elgtusi su jom-tai gi i gatve neiseitu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.14 06:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvaciukas
gyvaciukas
Naujokas
Ar negali kartais moderatoriai patikrint ar gavrilovich ir evaldas nebus vienas ir tas pats zmogus, nes visgi... kokia tikimybe kad du tokio pacio mastymo ( nors gal mastymo pas juos nelabai rasta) *** egzistuotu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.14 07:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Na pamanyk tu man-esu ant taves pasakes kartais ir negeru dalyku gyvaciuk,mum susirasinejant.Kad tu bailys man atrodai ir panasiai-bet cia juk chatas,tiesiog reiskiau savo nuomone.mes susirasinejome ir man taip pasirode.Bet kad is niekur nieko net nedalyvavus diskusijoi-ateit ir nemastanciu isvadint,tikriausia jau labai asmeniskai ta kritika priemei.
P.S Kai nepazystamas zmogus tau atrodo kvailas-tu tiesiog praeini pro sali ir tik tam kuris tave uzgavo tu gali pasakyti,kad jis kvailys
Taigi atsiprasau jai uzgavau,gyvenk ramybeje-uzantyje akmens nelaikyk,sunku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.14 09:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Gavrilovich rašė:

P.S O del visu neapykantu tai cia jau zmogui neuzdrausi ir nepasakysi,ka turi megt ko nekest...Ir nieks nesako kad tos lezbietes turi megt katalikus,ne tegu ju nekencia,bet db isivaizduok jai visi kas nekencia geju taip elgtusi su jom-tai gi i gatve neiseitu.


Taip, niekas nepasakys ir manau neturi teisės pasakyti, tačiau tokią nepykantą kokia skleidžia tuščiagalviai homofobai, o ypač tie tautininkai, per gėjų paradus(bent jau lietuvoje), tai sor, kaip ten sako kaip šauksi taip ir atsilieps. Neteko gal tau girdėti, kokias nesąmones pasakojo tie marginalai? Gi per žinias rodė. Jei neprisimeni, tai galiu priminti. Buvo pasakota, jog "jie neina prieš dievą", "jie nori sugirauti lt", "jie nori sugriauti europos sąjungą", etc. O dar vienas iš tos šutvės vedeivų, pasakojo, per kažkokią tv laidą, "mūsų kelias tai Gandžio kelias, taiko kelias". Apgailėtina ir tiek, kiek niekuo nepagrystas pyktis aptemdo protą. Dar yra pasivadine tikinčiais, tačiau matomai, kaip ir daugelį tikinčių, jie net nėra skaite tos savo biblijos, nes jei būtų skaite, tai būtų rade, tan tokias eiles, kaip "Aš jums duodu naują įsakymą, kad jūs vienas kitą mylėtumėte: kaip Aš jus pamilau, kad ir jūs mylėtumėte vienas kitą.", "Antrasis panašus į jį: 'Mylėk savo artimą kaip save patį'. Nėra jokio kito įsakymo, didesnio už šiuodu".", "Bet mylėkite savo priešus, darykite gera ir skolinkite, nieko nesitikėdami". Ar kas nors taip daro? Kad ir tas pats idiotas gražulis?
Nekenti gėjų? Fine, niekas ir neturi teisės pasakyti, ką turi mėgti, bet tokiu atveju pasilaikykite tą savo niekuo nepagrystą nepykantą sau, nežinau nueikite į sporto klubą ir padaužykite kriaušę, bus daugiau nauduos.

Geju net nebando niekas sustabdyt.


Sustabdyti nuo ko? Pasaulio užvaldymo? Bet ar čia kartais ne masonų darbas? Oj, ne velnias turėjau omeny iliuminačius........ Papasakok mano įdomusis tikintysis drauguži, kodėl juos reikia sustabdyti? Ką jie tokio padarė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.14 09:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Edvaldas rašė:

O čia labiau panašu į neapykanta nukreipta prieš religija ir tradicines vertybes .Tiesiogine šio žodžio prasme pogromas .


Prašau pasigrožėti puikiąja religija. Enjoy. Galime dar paminėti tokį vieną nuostabų tikinti, krikščionį fundamentalistą, vardu Kent Hovind, tikrai labai moralus žmogus ir visą kitą, tik yra menka problemėlė, jis dabar sėdi kaleime už tax fraud turint milijoninį pelną ir melavimą davus priesaiką teisme.
Dėl vertybių, tai niekas tau gi nesako, jog turi būti su vyrų, ar ne? Niekas nesikiša į tavo gyvenimą, ar ne? Tai kokia tu, ar kiti marginalai, teisę turi kitiems nurodinėti, kaip gyventi? Jei tavo tokios vertybės, tai tada gali jas susikišti. Ir pabaigai, nenori išeiti už vyro? Tai neišeik, niekas gi neverčia.

EDIT: O kai nepykanta yra nukreipta prieš gėjus, tai viskas zjbs, ane?

P.S Nerašyk daugiau man privačių žinučių, o tai dar pagalvosiu, kad pats gėjus busi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.14 09:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
morincraft rašė:

Gavrilovich rašė:



P.S O del visu neapykantu tai cia jau zmogui neuzdrausi ir nepasakysi,ka turi megt ko nekest...Ir nieks nesako kad tos lezbietes turi megt katalikus,ne tegu ju nekencia,bet db isivaizduok jai visi kas nekencia geju taip elgtusi su jom-tai gi i gatve neiseitu.




Taip, niekas nepasakys ir manau neturi teisės pasakyti, tačiau tokią nepykantą kokia skleidžia tuščiagalviai homofobai, o ypač tie tautininkai, per gėjų paradus(bent jau lietuvoje), tai sor, kaip ten sako kaip šauksi taip ir atsilieps. Neteko gal tau girdėti, kokias nesąmones pasakojo tie marginalai? Gi per žinias rodė. Jei neprisimeni, tai galiu priminti. Buvo pasakota, jog "jie neina prieš dievą", "jie nori sugirauti lt", "jie nori sugriauti europos sąjungą", etc. O dar vienas iš tos šutvės vedeivų, pasakojo, per kažkokią tv laidą, "mūsų kelias tai Gandžio kelias, taiko kelias". Apgailėtina ir tiek, kiek niekuo nepagrystas pyktis aptemdo protą. Dar yra pasivadine tikinčiais, tačiau matomai, kaip ir daugelį tikinčių, jie net nėra skaite tos savo biblijos, nes jei būtų skaite, tai būtų rade, tan tokias eiles, kaip "Aš jums duodu naują įsakymą, kad jūs vienas kitą mylėtumėte: kaip Aš jus pamilau, kad ir jūs mylėtumėte vienas kitą.", "Antrasis panašus į jį: 'Mylėk savo artimą kaip save patį'. Nėra jokio kito įsakymo, didesnio už šiuodu".", "Bet mylėkite savo priešus, darykite gera ir skolinkite, nieko nesitikėdami". Ar kas nors taip daro? Kad ir tas pats idiotas gražulis?

Nekenti gėjų? Fine, niekas ir neturi teisės pasakyti, ką turi mėgti, bet tokiu atveju pasilaikykite tą savo niekuo nepagrystą nepykantą sau, nežinau nueikite į sporto klubą ir padaužykite kriaušę, bus daugiau nauduos.



Geju net nebando niekas sustabdyt.




Sustabdyti nuo ko? Pasaulio užvaldymo? Bet ar čia kartais ne masonų darbas? Oj, ne velnias turėjau omeny iliuminačius........ Papasakok mano įdomusis tikintysis drauguži, kodėl juos reikia sustabdyti? Ką jie tokio padarė?


Vel mes snekam skirtingom bangom-tu sneki apie mintis ir apie zodzius-num tai zodzio laisve ar ne visi to norim?kas ka mano tas ta sneka...

O as sneku apie veiksmus-spjaudima besimeldzianciems zmonems i veidus ju ispaisyma ir kitas patycias...cia nera mintis-cia yra veiksmas...

Cia tas pats kas kazkas palinkejo kazkam mirties-ar tai nusikaltimas?
O jai kazkas kazka nuzude?tai va tokiom skirtingom materijom ir snekam...
Nors tokie dalykai,koki liezbietes padare isties tai vinies kalimas i savo karsta-jai tokiu butu daugiau kaip jos tai tikriausia ir europo geju atzvilgiu butu kaip Rusijoi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai