Tema sukurta: 2010.03.25 18:10
2010.03.25 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


breeze
breeze
Naujokas
Kai darau pratimus (ypač atsispaudimus) labai traška vienos rankos sanariai. Man rankos neskauda, bet tas traškėjimas nemalonus. Ką jis reiškia? Gal ko organizmui trūksta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Gal vertėtų kalcio papildomai pavartot... Dėl viso pikto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Loadinga
Loadinga
Pažengęs
Nepadės niekas. Teks amputuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Loadinga rašė:

Nepadės niekas. Teks amputuot


Gąsdini žmogų :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
breeze rašė:

Kai darau pratimus (ypač atsispaudimus) labai traška vienos rankos sanariai. Man rankos neskauda, bet tas traškėjimas nemalonus. Ką jis reiškia? Gal ko organizmui trūksta?


Nu pzdc :D

Negi tau nedašilo, kad tavo sąnariai tiesiog nelankstūs? Ilgiau pasportuok ir netraškės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
breeze rašė:

Kai darau pratimus (ypač atsispaudimus) labai traška vienos rankos sanariai. Man rankos neskauda, bet tas traškėjimas nemalonus. Ką jis reiškia? Gal ko organizmui trūksta?


Maisto papildus panaudok, maistą kurį valgai trūksta kalcio, magnio ir viso kito trūkumas vitaminų, nueik pas šeimos daktarą išrašys kokių maisto papildų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Loadinga
Loadinga
Pažengęs
jei traška.. ar girgžda, ar cypia.. tada sutept reikia. gerkim aliejų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taciturn
Taciturn
Pažengęs
breeze rašė:

Kai darau pratimus (ypač atsispaudimus) labai traška vienos rankos sanariai. Man rankos neskauda, bet tas traškėjimas nemalonus. Ką jis reiškia? Gal ko organizmui trūksta?


Nieko cia baisaus. Po kurio laiko praeis (metai, pusantru). Taip pasitaiko ir, tai nera vitaminu trukumas.
Man tas pats buvo su kojom darant pritupimus, bet paskui praejo. O tyrimai kraujo rode, kad visu vitaminu yra norma organizme.
Kai kuriem taip buna kol organizmas auga, bet labai retai kam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Loadinga rašė:

jei traška.. ar girgžda, ar cypia.. tada sutept reikia. gerkim aliejų


Su laipsiniais :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
prie ko cia vitaminai. Kremzles cia, o ne kaulai. Pagerk MSN Glukozamino, arba ryklio kremzliu kapsules.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.25 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Apšilt gal visų pirma reikia gerai, jei ne, tada atsargiau sportuot ir ieškot medicinos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.26 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ailad
ailad
Naujokas
Sakau is patirties(nuosavos) plonas kremzles sluoksnis,patarciau bet kokius maisto papildus stiprinancius kremzlini audini(teirautis vaistinese) arba valgyti daugiau saltienos,zele ir aplamai produktus,kuriuose yra zelatino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.26 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Man darant kojoms pratimus vieno kelio sąnarys traška. Vitaminus geriu. Koja dar nenulūžo :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.26 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
ailad rašė:

Sakau is patirties(nuosavos) plonas kremzles sluoksnis,patarciau bet kokius maisto papildus stiprinancius kremzlini audini(teirautis vaistinese) arba valgyti daugiau saltienos,zele ir aplamai produktus,kuriuose yra zelatino


koks cia kremzles suplonejimas tokiuose metuose...kokiu dar papildu...,baikit..;-D cia tvarkingai apsilk.. arba kaip sake mankstinkis daugiau ,o svarbiausia mityba pasiziurek..jei valgai visoki ala siuolaikini maista tai mano metuose kas bus?...;-),valgyk naturalu ivairu maista ir nereikes jokiu papildu...
P.S. musu patirtis jiems dar toli...;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.26 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cusiks
cusiks
Pažengęs
OK pasakysiu ir savo patirti :D ,. traskejo kaire alkune. Nuejau pas seimos gyd. nusiunte pas kazkoki gyd. pavadinimo nepamenu. atejau pas jy atsisedau sako kuo skundies?, sakau alkune traska, sako o galva netraska?:D tiek ir suzinojau. Seimos gyd sake, kad kazkas tokio: kremzle kaulai ir raumenys nespeja vienu tempu augt, todel ten traukias trinas ir t.t. is to atsiranda traskejimas, su laiku turi praeit,.

O dabar traska kelenai(kai darau pritupimus ypac girdis) kolkas nieko nedarau,.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.26 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
mystic rašė:

ailad rašė:



Sakau is patirties(nuosavos) plonas kremzles sluoksnis,patarciau bet kokius maisto papildus stiprinancius kremzlini audini(teirautis vaistinese) arba valgyti daugiau saltienos,zele ir aplamai produktus,kuriuose yra zelatino




koks cia kremzles suplonejimas tokiuose metuose...kokiu dar papildu...,baikit..;-D cia tvarkingai apsilk.. arba kaip sake mankstinkis daugiau ,o svarbiausia mityba pasiziurek..jei valgai visoki ala siuolaikini maista tai mano metuose kas bus?...;-),valgyk naturalu ivairu maista ir nereikes jokiu papildu...

P.S. musu patirtis jiems dar toli...;-)


Būna ir tokių metų, pačiam 17 ar 18 metų buvo, bet su laiku praėjo, o draugui, su kuriuo kartu sportavom, teko kelis metus vaikščiot su įtvarais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 00:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MelynaBalta
MelynaBalta
Pradedantysis
tai reiškia, kad tu vis dar turi sąnarius...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.15 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
man abu kelių sąnariai traška visad,sportuoju ar ne.Nemanau,kad čia kažkas blogai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.15 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Man kelių tada kai daug sėdžiu ir po to pajudini kojas o pirštų pastoviai traškinu nors sako kad negalima ir kentėsiu senatvėj, nors dedu viltis visas kad iki senatvės medicina bus labai pažengus :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.08 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karole7
karole7
Pradedantysis
Taip ir aš girdėjau, kad reikia želatino turinčius produktus valgyti. O man kai skauda sanarius, tai geriausiai padeda hialiurono injekcijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai