Tema sukurta: 2014.06.28 13:23
2014.06.28 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aliniukas
aliniukas
Naujokas
sweiki. susiduriau su problema. yra uzduotis tropiku saloje pastatyti tropiku pavesine. As ja pastaciau, bet uzduotis vistiek neivykdyta. gal galit patikrint kodel taip yra? Žaidėjo ID: 827474
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.03 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aliniukas
aliniukas
Naujokas
o cia tikriausiai tiek moderatoriams, tiek zaidimo kurejams viskas yra visiskai vienodai, kad penkta para niekas nieko nedaro ir net neinformuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.04 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Jeigu vis dar yra ši problema, prašome, nurodykite užduoties pavadinimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.04 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Packis
Packis
Naujokas
pas mane tokia pati beda. pavesine pastaciau, bet uzduotis neivykdyta. mano zaidejo id 750217, uzduotis vadinas tropine pavesine
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.04 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aliniukas
aliniukas
Naujokas
si problema gal ir butu toliau, bet i mano kreipimasi niekas nekreipe demesio ir bandziau antra karta pasistatyti pavesine. tai is antro karto pasistate.
bet yra kita beda. uzduotyje ''bucinys'' yra klaida, kuri manau taip pat trukdo ivikdyti uzduoti. reikia patalpinti raide 'I' savo laukymeje, o paveiksliukas salia rodo balioneli su raide 'K'. taip pat reikia patalpinti dvi raides 'S'-balionelis pavaizduotas su raide 'I'. Man draugas atsiunte balioneli su raide 'S', ji patalpinau, bet man neuzskaite visai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.04 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aliniukas
aliniukas
Naujokas
patalpinau balioneli su raide 'K' ir man uzskaite, nors uzduoti praso patalpinti balioneli su raide 'I'
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.07 08:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Perdavėme problemą žaidimo kūrėjams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai