Santrauka: Ką reiktų žinoti keliaujant?
Tema sukurta: 2009.05.28 01:43
1 2 Toliau Paskutinis
2009.05.28 01:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


riestainelis
riestainelis
Naujokas
Planuojam lyg ir į Turkiją nuvykti per atostogas, bet niekad nesu keliavusi po tuos kraštus (na, Turkija, Egiptas, Tunisas, etc.). Tad norėjau paklausti, ką reik žinoti ruošiantis į tokią kelionę? Suprantu, kad daug informacijos galima gauti iš kelionių agentūros Bet visgi norėjau jau keliavusių paklausti, ką reiktų prisiminti/padaryti/pasiimti keliaujant? Kokie galimi netikėtumai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 08:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niunia
niunia
Pradedantysis
labas esu turkijoje buvus, bet ne kaip turiste , o gyvenau ten menesiuka. saugokis turku, tai labai protingipadarai- tegu tik neisizeidzia. neapsalk nuo ju saldziu zodeliu, tai tik bandymas isitempti i lova. derantis del kainu - jie geri psichologai. labai arsus , mustynes dazniausiai eina iki galo- kol jau zmogus nebejuda, tad stenkis nekonfliktuoti. siaip - tai ju nepazystant, pasirodys miela tauta, kuri bandys viska kas imanoma parduoti . beje dar. pries uzsisakydama viesbuti tikrink ji internete. nors ir raso kad prie juros, saugokis, nes dauguma yra aplink statybvieciu. be to jie labai nesvarus(na jei imsi 5 zvaigzd. tai sis aprasymas netinka). saugokis kisenvagiu. tai tiek trumpai jei ka- parasyk, pamokysiu dar poros fraziu turkiskai ir malonios tau keliones
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Poltergeist
Poltergeist
Patyręs
ir kam zmones vaziuoja pas tuos urvynius zmones? jau geriau i koke Gaikija vaziuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Man irgi keistos atostogos gulėt bambą išvertus prieš saulę viešbuty prie baseino.. Ir tolimiausias maršrutas-jūra. Man daug priimtinesnės aktyvios atostogos. Kai važiuoji pamatyt,vaikščiot,ieškot kažko įdomaus arba po kalnus laipiot. Na bet čia jau kaip kam ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Psichologė
Psichologė
Naujokas
Labai kategoriškai vertini turkų tautą. Tarpe jų yra įvairių žmonių, kaip ir tarp lietuvių. Ar galėtum apie lietuvius pasakyti ką nors geresnio, nei prirašei apie turkus? Eilę metų atostogauju Turkijoje ir įvairiuose regionuose, o taip pat keletą vasarų iš eilės teko pagyventi ten ir ilgiau,- ir ką gi, negaliu patvirtinti Tavo žodžių. Atmink, kad gyvenime negali visko vertinti kategoriškai tik iš vienos pusės.
Mano el. paštas lzinia@yahoo.com, jei ką domina atostogos Turkijoje, rašykite, klauskite, mielai pasidalinsiu mintimis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Reik pasimt nuotaiką, daigtų kurių reiks.. ten karštoka buvęs kartą , ir šiemet dar važiuosiu vasarą.. Saugokis kad neapgautų parduotuvėse, nes jie kai žydai ten apsukinėja, nu puikūs prekeiviai. Jei ką norėsi nusipirkt derėkis lb daug, kad ir žemiau pusę kainos.. Pamatysi vistiek nusipirksi jie linkę greit pasiduot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagirute
bagirute
Naujokas
na tikrai labai jau kategoriskai kai kurie forumieciai atsiliepia paie turkus... kaip ir visur visokiu buna, bet jau kelis kart turkijos buvau, todel tikrai nepasakyciau kad labai jie jau ten sukciauja tiesiog ikyroki ir tiek, suprantama gi reikia kuo daugiau parduoti is to ir gyvena. o siaip tikrai paslaugus, uzjauciantys... va buvom nakti pasiklydę, visiskai ne i ta puse nuo vezbucio nueje ir dar be pinigu visiskai (dumb) tai palydėjo iki autobusiuko, susitare kad parveztu ir dar neeme pinigu... tai nepanasu kad butu labai jau blogi ir sukciai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Ką žmonės toj turkijoj gero mato? Buvau kartą ir man ten nepatiko tik karštis, jūra ir daug žmonių. Tą patį galiu pasakyt apie Kretą, ten irgi buvau beveik tas pats ir pačių turkų ten nemažiau nei graikų bet vis tik ten buvo ir istorinių vietų kas buvo daug įdomiau nei bambą išvetus pleže gulėt.
Siūlyčiau aplankyt Tailandą, labai egzotiška šalis, aišku brangesnė nei turkija bet daug įdomiau ir įdegt taip pat galima Man paliko didelį įspūdį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vargsas
Vargsas
Pažengęs
Man turkų temperamentas visiškai nepriimtinas, kaip ir beveik visų musulmonų. Karštakošiai, labai greit įsižeidžia, daug ginčijasi. Savaime suprantama, kad parduotuvese yra kainos vietiniams ir turistams, todėl jos labai užkeltos. Kai klausia iš kur geriau sakyt skurdžią valstybę, lengviau bus derėtis
O šiaip nepatarčiau panelei vienai vaikščiot, jie tikrai apsukrūs. Ir daug jų tikrai nemėgsta turistų už tai, kad jie atseit tokie turtingi, sau viską leidžia ir žiūriį į juos kaip į pasipelnymo šaltinį.
Aišku nevisi jie tokie, bet dauguma tikrai ir niekas apie juos nepakeis mano nuomonės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vargsas
Vargsas
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

Ką žmonės toj turkijoj gero mato? Buvau kartą ir man ten nepatiko tik karštis, jūra ir daug žmonių. Tą patį galiu pasakyt apie Kretą, ten irgi buvau beveik tas pats ir pačių turkų ten nemažiau nei graikų bet vis tik ten buvo ir istorinių vietų kas buvo daug įdomiau nei bambą išvetus pleže gulėt.

Siūlyčiau aplankyt Tailandą, labai egzotiška šalis, aišku brangesnė nei turkija bet daug įdomiau ir įdegt taip pat galima Man paliko didelį įspūdį.



Va Tailandas, mano nuomone, daug kartų lenkia arabų šalis. Ten gan nebrangus poilsis ir gera jo kokybė. O kultūra nepalyginamai įdomesnė. Bet aišku ir dėl kainos ir dėl atstumo jis tikrai niekad nebus populiarus kaip poilsio objektas tarp lietuvių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Relakse
Relakse
Pradedantysis
Is tiesu Turkijoje nera taip blogai, svarbiausia su kokiu nusiteikimu ten vaziuoji, zinoma yra keletas minusiuku, kaip pasako tuoi, o viskas vyksta tik po geru 10 minuciu Nesutinku su ta nuomone,kad ten galima tik gulet mamba isvertus,zinoma,ten tam puikiausios salygos, bet juk ten nuostabi gamta, kelioniu agenturos tikrai turi ka pasiulyti su ekskursijomis,aisku, uz tam tikra kaina, jei gerai moki anglu arba rusu kalbas, gali keleta ekskursiju nuspirkti is vietiniu, pora kartu esu tai dariusi ir tikrai nenusivyliau, gidai buvo tokie pat profesionalus o ir atsiejo zymiai pigiau Kas del kisenvagiu tai isties vertetu ju pasisaugoti, ypac kai vaikstai po parduotuves ar turgus, nes kol saldziabalsis turkas bandys ikisti savo preke gali net nepajusti kai neteksi ko nors vertingesnio O siaip geriausiu atostogu ir ispudziu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nu patinka žmonėm pasidegint, tiesiog pasilepint ir nieko neveikt. Žmonės gal ramybės nori ir guli su kokteiliuku po skėčiu prie jūros ar baseino.. Gi skonis visų skirtingas, vieni mėgsta aktyvumą, kiti tiesiog nieko nenori Kaip maždaug sakoma "Noriu nuo visko pabėgti"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantulia
Samantulia
Pažengęs
Esu buvusi Turkijoje du kartus,paskutini karta pries savaite -Kemere .isties labai patiko-nuostabi gamta,kalnai,jura,nepalyginamai grazesne nei Baltijos,ir zinoma turejome geru ekskursiju.siaip Kemeras man labai patiko,nes tikrai daug ramesnis miestelis,vietiniai nesikabineja taip kaip Alanijoj,nors ir ten ir ten kabinasi .is tikruju turkai man patinka kaip zmones-paslaugus,draugiski ir tt.bet nepatinka kaip vaikinai-atrodo visi veidmainiaujantys,nesveiki istroske sekso,kaip mano draugas turkas sako daugelis is ju ''pervert'' .na o dabar ne apie vaikinus.is ekskursiju siulyciau aplankyti Pamukale,nes ten nuostabu,Kapadokija,ar Mira Kekova,Kaledu senelio gimtine,va dar Efesa ,o jei patinka ekstrymas-tai dar koki raftinga ar pasivazineti po dzipu safari ..ekskursijos tikrai vertos demesio.jei domina mano smulkesne patirtis,klausk aj va pamirsau pamineti kad patarciau rinktis koki Marmari,nes ten nuostabi zaluma,ar Alanija..Kemero antrakart nesirinkciau nes papludimys nekoks..va tiek..Sekmes Turkijoje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.05 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
Sveikuciai Esu Turkijoje siuo metu... Kaip zinote Lietuvaiciai gali gauti viza atvyke oro uoste tik 30 dienu... Maniskes jau beveik baigesi (liko tik 8 dienos). Noriu prasitesti dar 20-ciai dienu (iki 23 rugpj.) ?r kiek ziurineju internete tai visur raso tik apie vizos pratesima gyveimui Turkijoje... Man tokios dar tikrai nereikia Gal kas zinote kaip ir kur galima prasitesti? Ryt bandysiu skambint i ambasada (kaip tik siuo metu esu Ankaroje), bet galbut kas greiciau galetu padeti??? Laukiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.12 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tarifė
Tarifė
Naujokas
Labai būtų įdomu sužinoti, ką ten veikei ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.17 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studencioke
Studencioke
Patyręs
Tiesiog atostogavau pas Erasmus laiku draugus. Jau grizau namo i LT
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Taip, ir as kelis kartus ten buvau, ir atostogavau, ir gyvenau daugiau nei men, bendrai fdaugiau nei 2 men esu praleidus turkijoj. Kad melagiai ir saldzialiezuviai tai jau tikrai, ziurint i koky miesta vyksti, jei kurortinis, kur daug turistu, tai gali rengtis atviriau, as pirmakart kai vaziavau, apsirengiau kaip i kurorta, pasidegint saulej, bet rubus pasiemiau atvirus bet neperdaug isaukiancius, saku visdelto musulmonu krastas. O kai nuvaziavau tai jie ten vos ne nuogi vaiksto vien is po maudymuko. Viesbuty stikliniu liftu, is pirteles i kambariuka parvazuoja vien su triusikiukais stovedami. Sito tai jau as tikrai nesitikejau. O vat Istambule (kur visi vietiniai, nera turistu), atrodo jau ir taip uzdari rubai buvo o tie pamate kad bliuskute biskuti kirptu kaklu (krutine uzdengta, tik palei kakla kirpta), rankoves irgi iki puse rankos, su kelnem. tai atrodo pasistumdydami, kuris bus pirmesnis kviecias kavos, i parduotuves, .... man ten biski problemu buvo aero uoste, viza baiges, nuo lektuvo pasilikau, tai pasistumdydami kuris pirmersnis padet siulos, va cia i viesbuty nuvesiu kad nereiketu aero uoste miegot, i kluba nueisim, ... ar masaziuka megsti, ... o apie parvezima ir niekas nebesneka, pasinaudos, o daugiau kapstykis kaip nori. tai jais tikrai negalima pasitiket.
Jei ka perki, suvenyrus, maista, dar kanors, pirk tik is parduotuves, nes pas juos tas pats daigtas gali kainuot net 5 kartus daugiau nei parduotuvej, saules kremai isbege, neaisku gal jau ir naudoti nekarta, zaislai (vaikams) apskritai visi daigtai kad tik parduot, iki kol sumokesi pin, us 5 min tas daigtas gali but jau ir suluzes. jei perki ka, tai tik parduotuvej. Jei perki suvenyra ar ka kita, visuomet derekis, jei labai patinka tas daiktas, sakyk ten maciau pigiau, bent jau imituok kad eini isona, jie lekia genas ispaskos kad tik pirktum, tada gali sugryzt sutart jum abiem tinkama kaina ir pirktis.
As kai ispradziu nueidavau i ju turgu, i mane ziuri kaip i turiste, kainos kaip turistei, elgesi kaip su turiste, paskuj mato kad ateinu kiekviea savaite, mato kad cia gyvenu, mato kad turiu turku draugu, vaikas nuo turko, vaiko vardas turkiskas, pati turkiskai biski sneku, suprantu, tada jau su manim elgias visaj kitap, kainos zymiai zemesnes, pasako ka pirkti o kas tik turistam kaip masalas pinigam isviliot. Geriausiai turet vietiniu draugu, kurie padetu apsiperkant, bet vykstant tik atostogoms ir pirmam kartuj,manau nelabai imanoma tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.08 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Quattro
Quattro
Naujokas
varik I Sochi tik viena beda viza reikia daritis ilgai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.21 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukas166
Lukas166
Naujokas
Labuka lietuva zmonu
as esu Turkijos
Mano vardas Ali
ismokti kalbeti lietuviskai as noriu susipazinti lietuvu draugu noriu atostogu i lietuva
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.21 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukas166
Lukas166
Naujokas
Kas buvai Turkije? ar patinka koks miestas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai