Santrauka: Konkursas jau baigtas!
Tema sukurta: 2015.06.22 18:14
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
2015.08.07 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
Sveikos, labai atsiprašau, bet netikėtai išvykstu į Palangą, todėl rezultatai pirmadienį. Kitos kurios dar neatsiuntė gali siųsti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.14 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
Nepykit! Vis atsirasdavo nenumatytų reikalų...

Rezultatai

Arabina
Derinys: Pirma panelė - 7, antra panelė - 9
Aprašymas: 2
Sugalvota tema: 3
Iš viso: 21

Mazuli ne tau
Derinys: Pirma panelė - 8 , antra panelė - 8, balą mažinau, nes abi panelės atrodė labai panašiai, o atrodyti taip negalėjo.
Aprašymas: 0,5
Sugalvota tema: 3, nes galėjai sugalvoti kažką įdomesnio, nei mano pavyzdys.
Iš viso: 18,5

LadyEla
Derinys: Pirma panelė - 8 , antra panelė - 7, nes antroji panelė tikrai neatitinka temos, kaip galima vakaroti prie laužo ir pnš, su tokia apranga?
Aprašymas: 1,5
Sugalvota tema: 2
Iš viso: 18,5

_samara_
Derinys: Pirma panelė -9, antra panelė 10 - jos tatūška yra ''užlipusi,, ant chna, tai atrodo nelabai
Aprašymas: 2
Sugalvota tema: 4
Iš viso: 25

Atsiprašau, bet šį kart derinių neaprašiau, neturėjau laiko Man net nebūtų buvę ką rašyti, ką norėjau parašiau
Iš kart labai atsiprašau už kritiką, vis tik esat likę, stipriausias ketvertukas, panelės kuriom daviau šansą nepasitaisė ir iškrito, šį kart tikrai nenusileisiu. Sveikinu galutinį likusį ketvertuką! Šaunuolės!

------------------------------------------------------------
SP - Ugnė mili
MA - Elizabetė
~~~~~~~~~~~~
i'm not perfect and i don't have to be
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.14 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
7 TEMA!!!!!

Septintoji tema bus ''Rugsėjo pirmoji'' ir ''Mokyklinė uniforma''. Kaip jau supratot šį kart taipogi turėsit įkelti du derinius, dvejomis temomis! Rugsėjo pirmosios temai turėsit pavaizduoti kaip rengtumėtės šios šventės proga, ar tai suknele, ar sijonu, o gal tik kelnėmis? Čia jau jūsų valia, galit pavaizduoti kažką panašaus, kaip jūs šiais metais pasipuošit. Na, o mokyklinės uniformos temai turėsit sukurti uniformą! Turit pasinaudoti vaizduote, neuždėkit tos mokyklinės liemenės ir klostuoto sijonuko, kaip jau įprasta mokykloms. Būkit originalios! Nenoriu matyti štai tokių ir panašių derinių. Jei sukursit kažką panašaus, gali kristi balas!
Šį kart vertinimas bus toks:
Apranga: 1-10
Aprašymas: 1-2

Atsiskaityti iki 08.16
Jei kilo klausimų rašykit į SP arba į privačias žinutes!
------------------------------------------------------------
SP - Ugnė mili
MA - Elizabetė
~~~~~~~~~~~~
i'm not perfect and i don't have to be
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.14 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eriuxe
eriuxe
Pradedantysis
Mazuli ne tau.
,,Rugsėjo 1-oji"
Štai apranga kuria tikrai norėčiau apsirenkti per rugsėjo pirmąja.

,,Mokyklinė uniforma"
Aš pavaizdavau mokykline uniforma musulmonių mergaičių. Ten būtinas ilgas sijonas ir ant galvos skara.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.15 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Mokyklinė uniforma
Pasiėmiau pavyzdį iš savo buvusios mokyklos, kurioje buvo uniformos. Ten mes privalėdavome nešioti panašius švarkelius ir būtinai juodas kelnes arba sijonus. Žinoma, aš visada kelnes rinkdavausi, nes nepatogu su sijonu į mokyklą eiti Taip pat palaidinės privalėjo būti vienspalvės, be jokių užrašų ir raštų. Ir jokio ryškaus makiažo, nulakuotų nagų, bei papuošalų. Su auskarais labai griežtai būdavo, kad išvis nelabai leisdavo arba tik tokius prie ausies. Na, o dėl apyrankių, žiedų ir milžiniškų vėrinių apsikarstymo nėra ką kalbėti. Žinoma, jeigu vieną iš šių panaudoji, tai nieko baisaus Šiaip tokia taisyklė buvo, kad reikia surištais plaukais būti, bet pusė mergaičių.. Tai yra visos neklausė šito Na, o aš tokią kaip ir surištą panaudojau šukuoseną O ta didžiulė tašė - savaime suprantama, nes kuprinių SP nerasi normalių Pakomentavau visą derinį, kad lengviau įsivaizduoti būtų, nes derinys pats tai ne iš gražiausių tikrai

Rugsėjo pirmoji
Man rugsėjo pirmos nebus, tai man dzin O jeigu rimtai, tai va šitaip eisiu apsirengusi tą pirmadienį. Jeigu apsivilkčiau suknelę arba dailų sijoną, visi ten į mane kaip iš dangaus nukritusią pažiūrėtų, nes niekas nesipuošia ta proga, kad pradėsim eiti į mokyklą. Tai va, tokia aprangą ir apsirengsiu, kaip ir likusias kitas mokyklos dienas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.16 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
rugsėjo pirmoji

kuo arčiau ta "šventė" tuo dažniau užduodamas klausimas
o ką rengsitės rugsėjo pirmą?
kai manęs pirmąjį kartą šią vasarą to paklausė, pamenu, sakiau, kad nieko, o draugė sakė vpš neisiu, bet dabar jau teko rimtai susimąstyti.
šiaip nesu linkus ten 'balinės' suknelės vilktis ar dar ko, ypač kai prisistatai, pastovi 20 minučių ir lendi į parką skandinti skausmo, nes kitą dieną 7h reikės verstis iš lovos, todėl rengiuosi paprastai, tik rankoj kokią gėlę nešuosi, kad auklėtojai smagiau būtų.


mokyklinė uniforma

aš tai turiu tokį didelį nusistatymą prieš mokyklines uniformas, manau, kad mokiniai turi turėti teisę rengtis kaip nori ir kada nori, o nesitrainioti po mokyklą su tais klostuotais sijonais, vestuvinėm kelnėm, marškiniais ir kaklaraiščiais. aš už tai, kad vaikai drąsiai nešiotų visą savo spintos turinį ir nebūtų baudžiami už šlykščių ir nepatogių švarkų ne nešiojimą, kaip, pavyzdžiui, yra mano mokykloje.
aišku, reikia ir smagu turėti kažkokį tai akcentą, pagal kurį galima atskirti, į kokią mokyklą mokinys eina, todėl aš siūlau šį linksmą segtuką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.17 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arabina
Arabina
Pradedantysis
veluosiu atsiusti tema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.19 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
Palauksime Arabinos ir tada skelbsiu rezultatus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.19 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arabina
Arabina
Pradedantysis


Na štai mano apranga Rugsėjo pirmai. Mėgstu puoštis per šią šventę, nes po mokyklos su draugėmis visada einam į miestą,o ten pilna įvairių renginių ir taip gražių vaikinų... Nėra jau taip,kad visiškai nekenčiu mokyklos, man patinka eiti į ją, bet nekenčiu mokytis.. Jei ne tie kontroliniai ir savarankiški ir kitos nesamonės, turbūt mylėčiau mokyklą, nes kiek smagių dalykų ten buvo Todėl neesu ta kuri jos beprotiškai nekenčia Žinoma mano panelės Arabinos apranga nei kiek nepanaši į mano aprangą per rugsėjo 1 dieną, nes mums privaloma vilktis švarkus ir jei daar su aukštakulniais ateičiau tai turbūt išvytų mane iš ten DDDDD Tačiau vis tiek jau esu pasiruošus ką rengisuos ir labai nekantrauju kuo greičiau užsidėti tuos drabužius Nors ir negaliu eiti su tokiom suknelėm ar aukštakulniais, tai tegu bent jau mano panelė gali xd



Uniforma.
Mano panelė gyvena Aliaskoje, nors mokykla vyksta viduje, ten vis tiek yra labai šalta, tad tenka muvėti striukes ir šiltas kelnes, bet žinoma ,kad yra ir uniformos. Viršus baltas, apačia juoda. T.y. Juodos kelnės ir balta striukę ir bei palaidinė. Striukės tipas gali būti, bet koks, svarbiausia,kad spalva atitiktų. Plaukai turi būti surišti, nebent jeigu trumpi gali būti palikti palaidi. Mokykloje veikia šildymas, tačiau ten vis tiek būna šalta, todėl Arabina yra užsidėjusi kepurę ir šaliką, nors tai yra nebūtina. Mokykloje draudžiama dažytis, nebent labai nedaug, tad mano panelė pasinaudojo tuo "Nedaug" ir tepliojasi tiesiog lūpas!

Arabina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.21 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
Taigi visoms parašysiu po dešimtuką!!!

Na ir paskutinė, finalinė tema bus ''Ateitis''.
Šiai temai turėsite sukurti ateities merginą, parašyti kelinti metai dabar yra, ir koks jos gyvenimo būdas, kaip rengiasi, ką valgo, sugalvokite ir kuris amžius( buvo akmens, viduramžiai) Ateitis, tai ne 2016 ar 2020 metai, prašau nusikelkite kuo toliau!

Trys daugiausiai taškų surinkę laimės!

Vertinimo sistema:
Derinys: 1-10
Aprašymas: 1-5
Sugalvotas amžius: 0,5-2

Atsiskaityti iki 08.26
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.22 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arabina
Arabina
Pradedantysis


Viskas prasidėjo kai 3808 pakilo vandens lygis ir apsėmė visą pasaulį,o kasmet vis tolsanti saulė visiškai nutolo nuo žemės, tad temperatūra smarkiai nukrito, visas vanduo kuris apsėmė žemę ėmė šalti ir po šimtą metų viskas virto ledynais, temperatūra nuolat buvo minusinė, tik vasara retkarčiais pakildavo virš penkių šilumos. Žmonės buvo praradę viltį gyventi, niekada negalėjo numanyti,kad gyvenimas taip apsivers aukštyn kojom...
Tačiau 40100 metais žmonės vėl ėmė gyventi. Virė gyvenimas. Buvo atstatyti miestai, vietoj mašinų žmonės vaikščiojo peškom,arba slidinėjo snolibu, tai toks apvalus aparatėlis, kaip mašina, tik be stogo,yra vairas, sedynės ir visą kita, ten galii tilpti keturi žmonės,jos atstojo mašinas. Kadangi buvo siaubingai šalta žmonių plaukai nušaldavo ir jie tapdavo balti, bet tai jiems buvo normalu. Merginos puošėsi ir norėjo atrodyti dailiai, tad pirko garsiausių dizainerių paltus ir šiltas kelnes,telefonai buvo sukurti iš naujo, tačiau jie buvo padaryti atsparūs vandeniui ir šalčiui, vyravo naujos makiažo mados kaip dryžuoti akių šešėliai,vaikai lankė mokyklas,o suaauge dirbo darbus. Visi pamiršo ką reiškia šilumą, buvo pripratė,jog einant į lauką nors ir vasara reikia užsidėti šiltą paltą ir šaliką,bei pirštines,jie kitokio gyvenimo ir nežinojo, nežinojo kaip gyveno jų proteviai... Buvo sukurta dar daugybę technologijų, žmonės vis daugiau laiko praleisdavo žiūrėdami televizorius,kurie tai pat buvo atsparūs vandeniui,bei naršydami po Laifoną, tai toks kompiuteris, kuri gali,bet kada sulankstyti ir įsidėti į kišenę,o kai reikia išsitrauki,atlankstai ir naršai toliau, tai pat atsirado toks dalykas kaip Pagalbininkas. Ne, tai nebuvo žmogus, tai buvo tai pat technologinė naujovė. Trikampis, suaugusio žmogaus delno dyždio aparatėlis, tiesiog reikia įdėti baterijas ir įjungti, jo gali paklausti, bet ko. Žinoma patarimo, nes mokslininkai išradę šį daiktą, numatė jog jis gali pakenkti vaikų mokymuisi, tad nustatė taip,kad į mokslinius klausimus neatsakytų, pvž. Kada prasidėjo žalgirio mūšis ir t.t... Galėjai paklausti,ar eiti man į dušą dabar, ar vėliau? Ir jis visada duos tau patarimą!
Taigi žmonės tiesiog džiaugėsi gyvenimų! Be technologijų neįsivaizdavo savo gyvenimo, tai pat jie neįsivaizdavo kitokio pasaulio, neapledyjusio.

Štai.Mano panelė Arabina,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.25 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eriuxe
eriuxe
Pradedantysis
Mazuli ne tau.

Bejausmis amžius.
3015metai visur vaikšto žmonės be jokių jausmų jų oda išblyškusi drabužiai metaliniai. Jie kaip robotai. Prieš 1000 metų virė gyvenimas, vyravo jausmai, meilė, pyktis, džiaugsmas nusyvilimas...., bet po 1000 metų viskas išblėso, žmonės pradėjo nieko nebejausti, nuo technologijų jiem pradėjo nebeveikti smegenys, jie tapo kaip gyvi numirėliai, kaip zombiai. Vaikšto kaip robotai, aplinkui nieko nemato žvelgia tik tiesiai stiklinėmis akimis. Nieko nenori, nieko nevalgo, nieko negeria ir ilgai negyvena bet jie dauginasi. Nieks nežino kaip, nieks nežino kodėl, nes niekam nerūpi.



Bet tai kai nusišnekėjau. DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.25 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Mokslininkų amžius.
Gal kiek keistai skamba tas amžiaus pavadinimas, bet čia buvo pirma mintis šovusi į galvą ir aš ją pasiruošiau įgyvendinti

2890 m. įvyko Pirmasis mokslininkų karas tarp įsitikinusių, kad 3000 metais įvyks pasaulio pabaiga ir tarp optimistų mokslininkų, kurie mano, kad pasaulio pabaigos išvis nebus.
Jau praėjo visas amžius, o nuo dabar iki 3000 metų skiria vos pusė metų. Mokslininkai nerimsta ir kiti užuodžia Antrąjį karą, kuris bus dar žiauresnis ir nusineš daugybes nekaltų žmonių gyvybių.
Ela yra mokslininkė, kuri priklauso optimistų grupei. Jos seneliai ir proseneliai buvo garsūs mokslininkai, kurie žuvo Pirmajame kare. Jos tėvai ugdė ją tapti gera ir nuoširdžia mokslininke, kuri niekada nenorėtų pakenkti pasauliui.
Tačiau karas matomai artėja. Mintys pynėsi, o galvoje skambėjo tėvų žodžiai. Ji nenorėjo veltis į karą, o tiesiog norėjo apšviesti žmones su tiesa. Todėl ji visada rengėsi baltai, nes ji nekentė juodos spalvos, kuri jai asocijuojasi su pasaulio pabaiga.
Ela yra pasiryžusi įrodyti tiesą visiems paprastiems žmonėms ir visiems mokslininkams priešininkų pusėje.
***
Man šiek tiek keistai veidas panelės atrodo, nes blondinės savo panelės beveik nedarau Plius tie antakiai keistai man atrodo, bet taip turi būti, nes su juodais antakiais tragedija būtų DDDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.26 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
3120-tieji metai. viskas išsivystę iki begalinių aukštumų, karai kaip ir baigti, atrodo, jau galima gyventi taikiai, bet viena maža klaida slaptoje karo bazėje Kinijoje ir į orą paleidžiama bomba, kurioje pilna dar neištyrinėtų dujų. niekas nežino, iš kur ji atsirado ir niekas neprisiima atsakomybės už jos sukūrimą. bomba pakyla ~800 metrų į dangų ir nugriaudi siaubingas sprogimas. Žemę apgaubia plonas pilkos spalvos šydas, kuris po kelių valandų išsisklaido. žmonės nusiramina, grįžta prie savo kasdienių darbų, bet kelių dienų bėgyje viskas pasikeičia. jūsų kaimyno, draugiškos Aibės pardavėjos bei žaidimų aikštelėje amžinai lakstančių vaikų akyse sužimba alkis. alkis smegenims.

prasideda zombių apokalipsė.

gatves užplūsta kraujas bei lavonai, kaip ir galite įsivaizduoti. vieni slepiasi bunkeriuose ir bando išgyventi šį košmarą, o kiti - tarp jų ir Samara - bando apvalyti Žemę nuo tų smegenis valgančių idiotų.

o zombius žudyti paprasta:
1. pasirink ginklą
2. taikyk į galvą
3. neprašauk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.27 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
Netempkim gumos ir skelbkim nugalėtojus!!!!!!!!!!!!

LadyEla-Derinys labai gražus, sugalvotas amžius taipogi puikus, bet va aprašymas man nepatinka, skaitant labai pynėsi žodžiai, atrodo tokie nerišlūs sakiniai. Derinys-10, aprašymas-3, sugalvotas amžius-2, iš viso 15

Arabina-Iš ties derinukas įdomus ir gražus, tik nedėčiau tokios atlapos striukės, arba uždėčiau didesnį šaliką, nes pagal tavo pasakojimą ten visi suledėję vaikšto Aprašymas išsamus, įdomus, sugalvoto amžiaus nebuvo, tai tikrai labai pakenkia... Derinys-10, aprašymas-5, sugalvotas amžius-0, iš viso-15

_samara_ - Derinyje, gal nebūčiau dėjusi tokios šukuosenos, nes bent jau man ji labai oficiali, veidelį padarei piktą kaip ir reikia, na aprašymas iš ties šiurpokas, bet tuo pačiu ir labai įdomus, kadangi nesugalvojai amžiaus pavadinimo, netekai dviejų balų, o tas finalinėje temoje tikrai labai daug ką reiškia Derinys-9, aprašymas-5, sugalvotas amžius-0, iš viso-15.

Mazuli ne tau - Pas tave viskas labai labai labai patiko! Tas sugalvotas amžius, aprašymas, apranga. Beja, nieko tu nenusišnekėjai Derinys - 10, aprašymas-5, sugalvotas amžius-2, iš viso-17.


Kaip jau matot gavosi, jog neišeina padalyti trijų vietų, jums todėl eisiu rinkti burtų keliu, nežinau, gal bandysiu fotografuoti, jog įsitikintumėt. Pirmas skaičiukas bus Ela, antras skaičiukas Arabina, trečias skaičiukas samara, kurį skaičiuką pirmiausia išridensime, toji panelė bus antra, tada pretenduos tik dvi panelės ir kuris skaičiukas išsiridens toji ir bus trečios vietos nugalėtoja

IR LAIKAS SKELBTI NUGALĖTOJASSSSSSS!
Pirmąją vietą laimėjo - MAZULI NE TAU! 16,000$
Antrąją vietą - _SAMARA_! 11,000$
Trečiąją vietą - ARABINA! 5,000$

Sveikinu sveikinu sveikinu! Dėl prizų susisieksiu asmeniškai! Na, o tu Elada, nenusimink, taip jau lėmė burtai, kitą kart būtinai pasiseks! ;**
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.29 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
ačiū už laimėjimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai