Tema sukurta: 2011.08.25 18:19
Pirmas Atgal 1 2
2011.09.16 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DARUSNIK
DARUSNIK
Didmeistris
kiekvienam savs stimuls jei zmogus pirma isvaziuoja o poto galvoja ka daryti tai jam su galva negerai ir is tokiu pavyzdzio imti tikrai nereikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.24 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidasmik
vaidasmik
Naujokas
Sveiki.Viskas man gerai ir internetas yra ir inšiurenso numeris yra ir mergaite jau antra savaite į mokyklą eina tik pas juos viskas labai lėtai vyksta ta prasme kad teises pasikeisti laukti reikia 3 savaites , inšiurenso nr. 3 savaites o apie kalba ką ten Lietuvoje mokyklose mokina čia nieko nesuprasi ką jie kalba tik per teliką BBC news žiūrėti na po truputi kai juos lėtini pradedi suprasti ir tai neviska nes galūnes nukerpa,na bet be kalbos darbo nelabai na ateis pirmadieni anglų kalbos mokytojas bandysiu zubrint.Ai tiesa gal kas žinote kuris Anglijos bankas laisvai duoda atsidaryti sąskaita???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.24 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Anglijos bankas laisvai duoda atsidaryti sąskaita???


Ką reiškia tas "laisvai"??? be dokumentų, nei vienas neduos sąskaitos atidaryti, nes būtina nustatyti/patvirtinti asmens tapatybę. O toliau visi komerciniai bankai leidžia sąskaitas atidarinėti privatiems asmenims, juk tok ir yra jų verslas. Neaiški klausimo esmė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.24 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidasmik
vaidasmik
Naujokas
Šiaip aš niekur dingęs nebuvau yra ir privačios žinutes.DIDMEISTREI:-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.24 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidasmik
vaidasmik
Naujokas
Aš gi turiu lietuvišką pasą tapatybes kortelę tai gi europos sąjungos pilietis buvau vienam banke sako reikia kad dirbtum tai ne taip užklausiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.24 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidasmik
vaidasmik
Naujokas
Šiaip kaip aš galvoju tai tie laikai pasibaigė su nelegaliu lietuviu UK nebent kuriu interpolas ieško :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.25 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peliausdraugas
peliausdraugas
Pradedantysis
vaidasmik rašė:

Aš gi turiu lietuvišką pasą tapatybes kortelę tai gi europos sąjungos pilietis buvau vienam banke sako reikia kad dirbtum tai ne taip užklausiau


eik i siaulieciu banka. loyds atidaro saskaitas su europiniu pasu ir nepraso nieko daugiau. veliau nuejes i betkuri kita banka lengvai atsidarysi saskaita parodes loido kortele ir banko steitmentus. siaip reikejo arciau londono isikurt, cia lengviau atsigauti o tada mynt toliau nuo to babajyno. sekmes betkuriuo atveju!!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.28 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidasmik
vaidasmik
Naujokas
Aciu pavyko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai