Tema sukurta: 2014.12.04 14:31
2014.12.04 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kornis65
Kornis65
Naujokas
Labs visiems,už ką gavau baną iki 2024 metų??? Mano nickas Persirukes nesuprantu už ką ??? prašyčiau unbano,nes nieko blogo nepadariau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.05 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Prisipažinote žaidime, kad esate nepilnametis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.05 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kornis65
Kornis65
Naujokas
Atsiprašau,čia yra graudu,čia beveik visi nepilnamečiai,dėje, aš nesu toks debilas. Gal yra keletas pilnamečių,pilnamečiai mokosi,dirba, o ne žaidžia,nebent debilai kurie negalvoja apie savo gyvenimą,jūs nebekliedykit,tai dėkit visiems banus juokaujete? a? D juoko dozė ahuena...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.05 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Kornis65 rašė:

Atsiprašau,čia yra graudu,čia beveik visi nepilnamečiai,dėje, aš nesu toks debilas. Gal yra keletas pilnamečių,pilnamečiai mokosi,dirba, o ne žaidžia,nebent debilai kurie negalvoja apie savo gyvenimą,jūs nebekliedykit,tai dėkit visiems banus juokaujete? a? D juoko dozė ahuena...


Norėdami pradėti žaisti gangsterių žaidimą „Mafijos karai", Jūs privalote perskaityti ir sutikti su žemiau išdėstytomis žaidimo taisyklėmis bei jų laikytis. Pažymėdami varnele „Sutinku su Naudojimosi taisyklėmis ir man yra daugiau nei 18 metų" Jūs patvirtinate, kad įdėmiai perskaitėte visas Taisykles, be jokių išlygų sutinkate su visomis jose išdėstytomis sąlygomis ir įsipareigojate jų laikytis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai