Tema sukurta: 2012.02.12 01:49
2012.02.12 01:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


panelyte9
panelyte9
Pradedantysis
man nepatinka uzduociu uzskaitymai...pvz: uzduotis nusipirkti "ovalu" veidrodi ir kazkoki kilima. man reikia pirkti ta pati daikta,nors jau as ji turiu anksciau nusipirkus...galetu uzskaityti uzduoti kaip atlikta, jeigu ta daikta jau turi (kalbant apie ivardintus daiktus) o dabar turiu pirkti antra toki pati,tai kur man kisti ji? galetu ir uzskaityti..nes norisi nusipirkti daiktu ir pasipuosti kambarius,o dabar iseina taip jog turi laukti kol taves paprasys ,nusipirk ta ar ana...kazkaip berysio.. beje gal kas zinote ar galima "paslepti " daiktus ? tarkim nenoriu kad tuo metu butu kazkoks daiktas kambaryje nes isigijau grazesni,bet parduoti irgi nenoriu,nes gal ateityje pravers :) dekuj !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.12 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis113
Kutis113
Patyręs
siaip zaidimo tikslas nera ispuoskim darzeli,tad nereikia pirkti anksciau nei uzduotys praso,cia tikslas rupytis vaikais,tad sorry,bet as pries
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.12 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kilė
Kilė
Pažengęs
Kutis113 rašė:

siaip zaidimo tikslas nera ispuoskim darzeli,tad nereikia pirkti anksciau nei uzduotys praso,cia tikslas rupytis vaikais,tad sorry,bet as pries


Visiskai sutinku, kartais nueini pas kaimynus, o ten tik kokia viena lova, viena vonia, vienas stalas, o puosmmenu jau begalybe.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.17 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


panelyte9
panelyte9
Pradedantysis
tai niekas nedraudzia RUPYTIS vaikais,ar nepuosi kambariu turi rupintis,ar puosi kambarius turi rupintis,bet as kalbu apie tuos kurie jau puosia kambarius,ir kuriems tai palengvintu zaidima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.18 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


prietranka
prietranka
Naujokas
panelyte9 rašė:

man nepatinka uzduociu uzskaitymai...pvz: uzduotis nusipirkti "ovalu" veidrodi ir kazkoki kilima. man reikia pirkti ta pati daikta,nors jau as ji turiu anksciau nusipirkus...galetu uzskaityti uzduoti kaip atlikta, jeigu ta daikta jau turi (kalbant apie ivardintus daiktus) o dabar turiu pirkti antra toki pati,tai kur man kisti ji? galetu ir uzskaityti..nes norisi nusipirkti daiktu ir pasipuosti kambarius,o dabar iseina taip jog turi laukti kol taves paprasys ,nusipirk ta ar ana...kazkaip berysio.. beje gal kas zinote ar galima "paslepti " daiktus ? tarkim nenoriu kad tuo metu butu kazkoks daiktas kambaryje nes isigijau grazesni,bet parduoti irgi nenoriu,nes gal ateityje pravers :) dekuj !


Pritariu tikrai! Man patinka puost pagal tam tikra stiliu ir nelaukiu kol bus kazkokia uzduotis. Pvz, uzduotis- nusipirkt grybo formos sviestuva. Nu turiu as tu sviestuvu jau priderintu, tai nafig dar kazkoki pirkt, kur paskui ji det, parduot uz kapeikas? Arba, tik surenku siuksles, gaunu uzduoti jas surinkt.. kazkaip nelogiska.

Dar viena pastabele: tikrai per daug draugu aktyvume komentuoja tavo zaidima. Na, skelbt apie surinktas kolekcijas ir ivykdytas uzduotis TIKRAI nereikia:)
Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.19 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kilė
Kilė
Pažengęs
Pries. Nepuosk darzelio o pirk tik reikalingus daiktus, o kai ateis uzduotys tada pasipuosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.19 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baku
Baku
Didmeistris
Diora rašė:

Pries. Nepuosk darzelio o pirk tik reikalingus daiktus, o kai ateis uzduotys tada pasipuosi


Jo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.19 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


panelyte9
panelyte9
Pradedantysis
tai jei tau nereikia tai nepuosk! o man pvz nuobodu buna,sutvarkau vaikus ,surenku siuksles,nueinu pas draugus ,susirenku ka tik imanoma..ir ka toliau veikti? tai tada ir einu nusipirkti ka nors ,pasigrazinti namus,apsistatyti..ir t.t. as nesakau ,kad reikia visai panaikinti uzduotis,bet jeigu tu jau kazka atlikai,ar nusipirkai,tai nesuprantu,kodel to negali uzskaityti? jeigu kas zaidzia panele,tai turetu suprast apie ka kalbu,ten viskas tvarkoj su uzduotimis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ErikoErika
ErikoErika
Meistras
Diora rašė:

Pries. Nepuosk darzelio o pirk tik reikalingus daiktus, o kai ateis uzduotys tada pasipuosi


Tikrai taip, pinigėlius geriau pataupykit nei anksčiau laiko prisipirkit nereikalingų daiktų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aldoja
aldoja
Naujokas
taisykliu nera,ka pirkti ir kada.kai sakoma savo kieme ka noriu ta darau. bet turima daigta galetu uzskaityt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.21 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kilė
Kilė
Pažengęs
nu seip jau nelogiska, kad skaitytu is anksto, tada jau uzduociu is pirkimu kaip ir nebebutu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.23 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


panelyte9
panelyte9
Pradedantysis
tai butu! ,kas nusipirke kazka tai uzskaitytu ,o kas dar ne tai nusipirktu,nemanau ,kad visi jau viska nusipirko,bet jei kazkoki daikta jau turi,tai geriau butu uzskaityti ,negu vel ta pati pirkti...kita vertus galeciau ir nusipirkti dar karta,bet tada kita beda,kur ji kisti? negali juk uzgriozdinti kambariu tais paciais daiktais,tada iskyla kita beda...tada reikia padaryti ,taip kad kazkur galetum pasideti ta daikta,jeigu nenori kad jis butu naudojamas kambaryje..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.23 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ErikoErika
ErikoErika
Meistras
užtai nepirk daiktų kol užduotys jų nereikalauja tai ir neužsigriozdins kambarys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.23 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis113
Kutis113
Patyręs
nu daug cia ivairiu nuomoniu is dalies visi teisus,bet pagalvokim,jei as ispuosiu darzeli prisiperku daiktu ispuosiu vaikus po kelis kart,tai uzduociu tikslo nelieka,nes tik nuimineji langelius ir viskas,nu man neidomu butu,man si sistema gera kaip yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.27 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kilė
Kilė
Pažengęs
Kutis113 rašė:

nu daug cia ivairiu nuomoniu is dalies visi teisus,bet pagalvokim,jei as ispuosiu darzeli prisiperku daiktu ispuosiu vaikus po kelis kart,tai uzduociu tikslo nelieka,nes tik nuimineji langelius ir viskas,nu man neidomu butu,man si sistema gera kaip yra


man irgi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.28 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaulėta
Kaulėta
Meistras
Sistema ir taip gera. Nėra reikalo nervintis dėl tų daiktų. Bus užduotis nusipirksi, o jei taip norisi puoštis, įžiūrėk teigiamybę - galėsi naujai pasipuošti. Tik nesakyk, kad neatsibosta toks pats apstatymas
O užduotys skirtos tam, kad jas įvykdytum, o ne tam, kad jas praleidinėtum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.08 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samueta
Samueta
Naujokas
Kaulėta - esi teisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai