Tema sukurta: 2013.07.03 17:18
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2016.07.30 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas1979
vytas1979
Naujokas
Man neina zaisti MA.Paneles vardas shakira 2
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
vytas1979 rašė:

Man neina zaisti MA.Paneles vardas shakira 2

Atnaujinkite savo naršyklės versiją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.04 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigutė7998185
Sigutė7998185
Naujokas
Labas,
nuimkite bausmes, suprtaome punktą už kurį nubaudėte. Tikimės bus visos teisingos ir žaisime toliau , bet draugiškai. Nubaudėte iki 08-06 vakaro, o vyks vakarėlis 08-06 dieną, labai norime dalyvauti. Esame perdavę kad iš to pačio IP žaidžiame dviese, nes tam pačiam kambaryje gyvename.
Daugybė panelių reiktų nubausti kiek matome žaisdamos neteisybės, bet tai žaidimas, prisitaikai ir viskas. Labai laukiame nuėmimo bausmės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.04 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Sigutė7998185 rašė:

Labas,

nuimkite bausmes, suprtaome punktą už kurį nubaudėte. Tikimės bus visos teisingos ir žaisime toliau , bet draugiškai. Nubaudėte iki 08-06 vakaro, o vyks vakarėlis 08-06 dieną, labai norime dalyvauti. Esame perdavę kad iš to pačio IP žaidžiame dviese, nes tam pačiam kambaryje gyvename.

Daugybė panelių reiktų nubausti kiek matome žaisdamos neteisybės, bet tai žaidimas, prisitaikai ir viskas. Labai laukiame nuėmimo bausmės.


Galėsite žaisti, kai pasibaigs bausmė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.04 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AndruteMA
AndruteMA
Patyręs
Prašau baikite bausme Sigutei ir jos sesei iki 08-05 ir nubauskite vėl vienai dienai 08-08 man Sigutė labai gera drauge ji darys tvarka kaip visada o jeigu taip negalima tai Sigute nenusimink ant ryt turėsi dalyvaut Lukutės vakarėlyje. Pasakysiu kaip aš žaidžiu su sese viena panelė du žmonės ir niekas nebaudžia ir gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viktorija317
viktorija317
Naujokas
arba galima butu koki nors na taip per menesi viena karta vakareli padariti ir visos paneles butinai turetu ziauriai graziai apsirengti ir galetu parodit savo koki talenta jai noretu ir pasigirti savo suknelėmis kaip pavizdziui vaikstai po tam tikra patalpa scena stovi staleliai ir paneles visur geria gerimus cia butu kaip kokia puota o ant galo isrinktu geriausiai apsirengusia kaleduskai na gal galetumete ne viska taip padaryti bet kazka panasaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.28 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aasgbghgmcvv
aasgbghgmcvv
Naujokas
administratoriau mano pasvorda atime turbut pazystate dainiu jis mano draugas jis bande man padet man ir neisejo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.29 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neonass
Neonass
Naujokas
kaip suzinoti slaptazodi el.past.buvo ronaldo14@inbox.lt o pss are123 o dabar nebetinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.29 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neonass
Neonass
Naujokas
kaip suzinoti slaptazodi el.past.buvo ronaldo14@inbox.lt o pss are123 o dabar nebetinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.29 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neonass
Neonass
Naujokas
kaip suzinoti slaptazodi el.past.buvo ronaldo14@inbox.lt o pss are123 o dabar nebetinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.29 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neonass
Neonass
Naujokas
kaip suzinoti slaptazodi el.past.buvo ronaldo14@inbox.lt o pss are123 o dabar nebetinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.30 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Neonass rašė:

kaip suzinoti slaptazodi el.past.buvo ronaldo14@inbox.lt o pss are123 o dabar nebetinka


Atsisiųskite slaptažodį į el. paštą, kuriuo registruota panelė. Pradiniame žaidimo lange spauskite "Pamiršai slaptažodį". Suvedus el. pašto adresą ir matant užrašą „Laukti", reikia eiti į nurodytą el. pašto dėžutę, kur bus atėjęs laiškas su slaptažodžiu. Nepamirškite patikrinti ir „Spam" laiškų skilties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.23 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medaleina
Medaleina
Naujokas
Tureaju kluba DOUBLE LIFE. Priemiau viena panele koda1. Paprase padaryti trumpam prezidente. Sutikau, o kai kai paparasiau vel atgal padaryt prez. ismete is klubo ir ignoruooja...Ka daryt, kaip atgauti kluba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.23 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medaleina
Medaleina
Naujokas
Tureju kluba DOUBLE LIFE. Priemiau viena panele koda1. Paprase padaryti trumpam prezidente. Sutikau, o kai kai paparasiau vel atgal padaryt prez. ismete is klubo ir ignoruooja...Ka daryt, kaip atgauti kluba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.24 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Medaleina rašė:

Tureju kluba DOUBLE LIFE. Priemiau viena panele koda1. Paprase padaryti trumpam prezidente. Sutikau, o kai kai paparasiau vel atgal padaryt prez. ismete is klubo ir ignoruooja...Ka daryt, kaip atgauti kluba


Perleisdama klubo pareigas, atsisakote visų teisių į jį. Tad nieko nepadarysite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.06 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euridikė
Euridikė
Meistras
Sveiki,
Negaliu prisijungti prie superpaneles, ivedu teisingus prisijungimo duomenis ir man raso "Neteisingas el. paštas arba slaptažodis." Help, ka daryt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.06 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Beffa rašė:

Sveiki,

Negaliu prisijungti prie superpaneles, ivedu teisingus prisijungimo duomenis ir man raso "Neteisingas el. paštas arba slaptažodis." Help, ka daryt?


Atsisiųskite slaptažodį į el. paštą, kuriuo registruota anketa.
Pradiniame žaidimo puslapyje spauskite "Pamiršai slaptažodį" ir sekite surašytus nurodymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 01:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaDiSOnn
MaDiSOnn
Meistras
Ką aš neseniai pastebėjau: yra tai kad, kartais pokalbių kambario ir klubo tie taškiukai neatitinka. Taigi iškyla klausimas kurio mums tikėti ?
(Raudonai stačiakampiais yra pažymėta tą pati panelė, klube rodo kad ji yra prisijungusi, o pokalbių kambario asmeninėse žinutėse atvirkščiai)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
MaDiSOnn rašė:

Ką aš neseniai pastebėjau: yra tai kad, kartais pokalbių kambario ir klubo tie taškiukai neatitinka. Taigi iškyla klausimas kurio mums tikėti ?

(Raudonai stačiakampiais yra pažymėta tą pati panelė, klube rodo kad ji yra prisijungusi, o pokalbių kambario asmeninėse žinutėse atvirkščiai)



Atsiųskite konkretų pavyzdį su konkrečia panele adresu superpanele@dr.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euridikė
Euridikė
Meistras
KasmyroMafija rašė:

Beffa rašė:



Sveiki,



Negaliu prisijungti prie superpaneles, ivedu teisingus prisijungimo duomenis ir man raso "Neteisingas el. paštas arba slaptažodis." Help, ka daryt?




Atsisiųskite slaptažodį į el. paštą, kuriuo registruota anketa.

Pradiniame žaidimo puslapyje spauskite "Pamiršai slaptažodį" ir sekite surašytus nurodymus.


Slaptažodį į el.paštą siunčiau, vakar leido prisijungti tik per inkognito režimą, dabar ir atsisiuntus slaptažodį į el.paštą ir įvedus vistiek rašo, kad neteisingas el.paštas arba slaptažodis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai