Santrauka: vaikinas be automobilio = rast mergina tikimybe lygi 0
Tema sukurta: 2007.11.15 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.11.15 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
tai ziurint kokia ten merga, vienos ziuri i kisene kitos i zmogu, cia visokiu mergu yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cate
Cate
Pažengęs
kvaila, kvaila, kvaila. visu pirma, ir pats tos panos nenorek. jei masina jai reikalinga... nesamone kazkokia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
na man patinka grazios masinos, bet tai tikrai nera esminis kriterijus tikrai tikrai ne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
nesamone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Nifiga
Man labiau tiktu mocas
O jei rimciau, totali nesamone. Tada gal mergina iesko vairuotojo, nemokamo taxo ar kazko panasaus, bet ne vaikino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
sinDzin, nesupyk, bet ar tu is menulio nukritai??? Ar tavo gyvenvieteje vien tokios moterys, kaip viena musu forumo dalyve, kuri pareiske, kad (salyginai) naujoji Skoda Octavia - neautomobilis?

Viename poste jau rasiau KA gerbia moterys ir ko NE. Sie dalykai - sekmingu santykiu pamatas. Man atrodo taip drasiai (del transporto ir romantikos) sakyti gali sakyti zmogus, kuris arba neturejo merginos, arba jo kelyje pasitaikydavo vien materializmo sugadinti zmones. Beje kam tau masina? Svajoji apie Latves, gal Estes, gal pas karstas mulates svajoji vykti? Hey, pabusk 1000 lituku ir jau kokis grabas ant ratu - tavo! Aisku, teks dar tiek pat idet, kad sis butu panasus in tikraja transporto priemone ir praeitu TA. Bet cia smulkmenos. Net snargliuotas paauglys gali leisti sau tokia "prabanga". Del to miesto gatves ir prikimstos visokio brudo ant ratu - kencia ekologija ir patys zmones. Tokie va pamastymai. Sekmes susirast NORMALIA mergina. Sis uzdavinys kur kas paprastesnis negu sengrabio prieziura.

P.S. temos dubliavimas komentaru kiekybei ir kokybei neatsiliepia ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
as manau, kad jei vaikinas taip masto - jam tikrai visada bus problema susirasti mergina... (na jei gaus masina tai gaus ir kokia kale , bet veliau reikes vis daugiau ir daugiau...)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
na gal ir pats ieskai ne merginos, o kokio "stebuklo" su pribombasais...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aha, matyt traukia soliariumų barbytės - joms juk žiemą šalta su miniakais ir nedengiančiom bambos striukytėm, tad mašina būtina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puikioji
puikioji
Meistras
Ne, nu kas cia per klausimai?
Tai aisku,kad tikras vyras turi buti ratuotas ir tureti banke saskaita, kad galetu pildyti kiekviena merginos uzgaida.
As i kitokius net ir neziuriu. Galvoji su dviratininku pasirasyciau? Ne ne... as tau ne Ashley Olsen!
Bet tai masina savaime suprantama irgi ne betkokia turi buti. Turi buti tokia, kad mano draugems, pamaciusioms mane vaziuojancia su ja salia savo zuikio, zabtai atveptu.
Supranti sindzin? Tai jei tu be masinos - viskas tau. Nurasytas, nebeidomus ir isvis ne vyras. Ka jau cia.

Nelyyyyyyyyyygis.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlastingShine
BlastingShine
Pažengęs
as tai pvz pats nelabai isivaizduoju kaip galima draugaut su mergina, kuri pas tave negyvena neturint automobilio.. na imanoma, bet viskas gerokai komplikuota... ir nereikia ten kazkokios ypatingos, uztenka paprastos tvarkingos.
Manau normali mergina tikrai nesirinks vaikino pagal automobili ir nesidomes pradzioj ar jis ji turi, o veliau tai tiesiog bus vienas is vaikino + arba - tai tikrai ne pagrindinis dalykas bet kai daug minusu susirenka draugystes kazkaip ir nebesinori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


archaide
archaide
Pradedantysis
Galiu pasakyt tiek, jei tu neturi tackos, dar nerejskia kad pana jos neturi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angele
angele
Pažengęs
sinDzin, ir as svajojau apie automobili, kuris supaprastintu mano gyvenima. Beveik kasdien matau avarijas keliuose, kur susiduria 3, 4 automobiliai. Zusta zmones: draugai, artimieji. Jei ne tu, tai i tave atsitrenkia. Ar verta pirkt auto?
P.S. Protingas ne tas, kuris visada elgiasi teisingai, o tas, kuris is dveju blogybiu pasirenka mazesne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
nervinat jus mane su tokiais klausimais. sinDzin, man nereikia kad Tu masina turetum pazistu paneliu (ju deja - dauguma), kurioms vaikinas su masina - didelis privalumas. o as kadangi esu uz Zemes issaugojima, tai masina isvis nera svarbus atributas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
sinDzin>>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
O man tai gerai ir vaikinas su dviračiu visai smagu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
juk dar yra alternatyvu, pvz rolikai, paspirtukai pagaliau kai grazus oras, tai ir pasivaiksciot galima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
manyciau, masina yra per prastas reikalas. turi buti skraidantis kilimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ot blia. Mano vyras visą laiką, kol draugavom, auto neturėjo, nu ir ką, varinėjom autikais viens pas kitą. Labai romantiška prie -20 lauke šalti laukiant autobuso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.16 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


strutis
strutis
Meistras
Kompleksuoja del neturejimo masinos tie, kurie tam mesle malasi ir nemato perspektyvu, tiesiog gal per ilgai tuose valstybes transporte per ilgai uzsisedejo, del to pradeda ateiti nepasitikejimas, cia reikalingas tik tvirtas charakteris, zinoti kad tai tik laikina ir pamatysi kaip visai linksma su tokiu transportu vazinetis.Jeigu butumei milijonierius, net sluoti gatve yra linksma, nes zinai kad tai laikina, kaip ir viskas gyvenime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai