Santrauka: ką daryt bl?:/
Tema sukurta: 2016.04.04 17:09
Pirmas Atgal 1 2 3
2016.04.07 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Čiuškė
Čiuškė
Naujokas
Jo, ir mane, žinok tie du klaunai juokinaDDD. Man čia labiau morališkai nepriimtina, nors ir labai myliu savo vaikiną ir esu itin atvirų pažiūrų tiek sekse, tiek gyvenime. Bet vat man atrodo, kad aš tai padarius savo vaikinui pasijusiu paniekinus jį ir nustosiu žiūrėt kaip į vyrą. Kai pasiskaitau forumuose ir suprantu kiek panų savo bachūrus jau yra atkrušusios, tai kažkokia atsilikėlė pasijaučiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Čiuškė rašė:

Jo, ir mane, žinok tie du klaunai juokinaDDD. Man čia labiau morališkai nepriimtina, nors ir labai myliu savo vaikiną ir esu itin atvirų pažiūrų tiek sekse, tiek gyvenime. Bet vat man atrodo, kad aš tai padarius savo vaikinui pasijusiu paniekinus jį ir nustosiu žiūrėt kaip į vyrą. Kai pasiskaitau forumuose ir suprantu kiek panų savo bachūrus jau yra atkrušusios, tai kažkokia atsilikėlė pasijaučiu...



Isbandyk v + m + v,bus kas tavo bachura patvarkys ir visiems gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Čiuškė rašė:

Jo, ir mane, žinok tie du klaunai juokinaDDD. Man čia labiau morališkai nepriimtina, nors ir labai myliu savo vaikiną ir esu itin atvirų pažiūrų tiek sekse, tiek gyvenime. Bet vat man atrodo, kad aš tai padarius savo vaikinui pasijusiu paniekinus jį ir nustosiu žiūrėt kaip į vyrą. Kai pasiskaitau forumuose ir suprantu kiek panų savo bachūrus jau yra atkrušusios, tai kažkokia atsilikėlė pasijaučiu...


Tai tu irgi nori lyžtelėjimo ane? Tai kada susitinkam?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rozana145
Rozana145
Naujokas
Kažkaip jau atstojo nuo manęs tas bahuras, suprato, kad nieko nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Manau kai kuriem cia groziam reiktu joga uzsiimt. Ir sielos ramybe rastu,ciakros prasivertu na ir kaip katinai sau nutela patepe nu....... na o jei tai nepades rugsteles,rugsteles . Duodu 100% tada pades .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.08 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ridas2
Ridas2
Naujokas
Maladiec!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.10 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Batmobile rašė:

Taigi galima užsitepti su nutella tą vietą, ne taip šlykštu gal bus.


Ne tik nutella, bet ir medum, uogiene, majonezu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.12 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rozana145
Rozana145
Naujokas
Nusisnekat, manau uztektu tik lubrikanto, jei zadi ten kazka kisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.02 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gintsrinis66
gintsrinis66
Naujokas
jei nori kad vyras butu istikimas turi duoti jam sekso kiek jis nori, kaip tik nori ir kur tik nori, tad manau kad gausi palaizyt jam siknaskyle jei jis tau brangus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
gintsrinis66 rašė:
jei nori kad vyras butu istikimas turi duoti jam sekso kiek jis nori, kaip tik nori ir kur tik nori, tad manau kad gausi palaizyt jam siknaskyle jei jis tau brangus

Ir iš kur pas žmones būna tokios primityvios mintys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Būtent. Kokiam amžiuj jūs gyvenat, kad moteris turi tik paklusti vyrui ir pildyti visus jo norus? Ir nuo kada šiknaskylės laižymas parodo, kad žmogus tau brangus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Kipšiukė rašė:

Būtent. Kokiam amžiuj jūs gyvenat, kad moteris turi tik paklusti vyrui ir pildyti visus jo norus? Ir nuo kada šiknaskylės laižymas parodo, kad žmogus tau brangus?

Televizijos ir interneto amziuje kas rodoma per juos tas ir kopijoma .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.11 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vitalijus117
Vitalijus117
Pradedantysis
O jaigu jam patiks:)
maroon2 rašė:

Čiuškė rašė:



ką daryt man su tuo vaikinu?:/




išpisti jį pro subinę kaip reikalas, kad daugiau nenorėtų.



visų tavo problemų sprendimas



Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.11 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vitalijus117
Vitalijus117
Pradedantysis
Čiuškė rašė:

labas. paprastai esu labai atvira naujovėms ir naujiems pojūčiams. bet tai, ko paprašė vaikinas, mane morališkai užmušė. manau jau iš temos pavadinimo akivaizdu, kad prašė analingo ir piršto į analinę angą. pati iš savo pusės tai aš nieko prieš, bet to daryti savo mylimam vaikinui tikrai nė už ką nesiruošiu... bet jis labai manęs to prašo. žinokit, principingumas ir davatkiškumas man visiškai svetimas dalykas, bet tik ne šiuo atveju. ką daryt man su tuo vaikinu?:/


Kaip tai ka daryt, ar tu visai buka. Paimk ir pamylek ji taip kaip jis praso. Juk jus pora, juk jus mylit vienas kita. Tavo vaikinas paprase kad ji per uzpakaliuka pamalonintum, vai vai kokia tragedija. Mazas vaikas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.12 00:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vitalijus117
Vitalijus117
Pradedantysis
Čiuškė rašė:

labas. paprastai esu labai atvira naujovėms ir naujiems pojūčiams. bet tai, ko paprašė vaikinas, mane morališkai užmušė. manau jau iš temos pavadinimo akivaizdu, kad prašė analingo ir piršto į analinę angą. pati iš savo pusės tai aš nieko prieš, bet to daryti savo mylimam vaikinui tikrai nė už ką nesiruošiu... bet jis labai manęs to prašo. žinokit, principingumas ir davatkiškumas man visiškai svetimas dalykas, bet tik ne šiuo atveju. ką daryt man su tuo vaikinu?:/


Na ir ko tu lauki? Tai patenkink ji taip kaip jis to nori. Juk porose neturi but paslapciu ir tabu. Suprask, tavo vyras tau pasisake apie savo fantazija, pasisake ko jis nori. Vadinasi jis tave myli ir tavimi labai pasitiki. Jis tau atskleidzia visas savo fantazijas ir troskimus. Tu jam artimiausias zmogus pasaulyje. Todel jis ir ryzosi tau pasipasakoti ir paprasyti kad ji patenkintum tokiu budu. Na nezinau, elgiesi kaip mazas vaikas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.12 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vitalijus117
Vitalijus117
Pradedantysis
Sutinku. Viskas labai gerai aprasyta. Nustok vaidint mergaite ir pamylek savo vyra
Rozana145 rašė:

nu jezus... ar tau gaila jam ta skylute palaizyti? kazkas netaip jusu santykiuose... jeigu tu istikro myletum ta vaikina, nemanau, kad butu tokiu kvailu tabu ir nusistatymu. ir taip, manau, geriau jus jau skirkites, nes nemanau, kad tai yra tikra meile. jei ji myletum tu ne tik galetum, bet ir noretum palaizyti jam ta skylute... taigi, susirask kita, kurio geistum. beje, DonatasSL tiesa sako, tai tikrai yra labai malonus pojutis, nes tai reguliariai darau savo vaikinui ir jis alpsta is malonumo. negi nenori ir tu to jam suteitki? nebuk tokia savanaude su mylimu zmogumi neturi buti absoliuciai jokiu tabu, taigi susimastyk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.12 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vitalijus117
Vitalijus117
Pradedantysis
jaigu tau tai nepriimtina, tai nereiskia kad ir kitiems tavo nuomone yra istatymas. Tu su savo vyro to nepropoguoji, bet gal kiti to nori ir iesko patarimu. Jaigu tau vyras nieko nepasipasakoja, tai nereiskia kad viskas ok. O ir tu pati, taip jau saziningai gali pasakyt kad sexas pas tave yra tiesiog fantastiskas? Tik nebenussisnekek cia ir slepkis
Čiuškė rašė:

Rozana145 rašė:



nu jezus... ar tau gaila jam ta skylute palaizyti? kazkas netaip jusu santykiuose... jeigu tu istikro myletum ta vaikina, nemanau, kad butu tokiu kvailu tabu ir nusistatymu. ir taip, manau, geriau jus jau skirkites, nes nemanau, kad tai yra tikra meile. jei ji myletum tu ne tik galetum, bet ir noretum palaizyti jam ta skylute... taigi, susirask kita, kurio geistum. beje, DonatasSL tiesa sako, tai tikrai yra labai malonus pojutis, nes tai reguliariai darau savo vaikinui ir jis alpsta is malonumo. negi nenori ir tu to jam suteitki? nebuk tokia savanaude su mylimu zmogumi neturi buti absoliuciai jokiu tabu, taigi susimastyk.


Vos nenuvirtau nuo kėdės beskaitant. Jeigu tik mūsų santykiuose kažkas netaip, tai tik tas, kad aš iš savo mylimojo jaučiu spaudimą laižyti jo rudąją. O tam aš tikrai nesiryšiu. Fiziškai manau lengva būtų tai daryti, bet vat morališkai... Ir taip, aš ištikro labai labai labai myliu savo vaikiną. Tai gal man per save lipti, nes juk "kai myli gali daryti beleką ir jokių tabu negali būti"? Manau, kad puikiai žinau kaip paįvarinti seksą ir kitais būdais, negu šiknaskylė laižymais ir pirštų kišinėjimais į ją. Bet vat jam reikia būtent to.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai