Santrauka: Vaikiški rūbeliai internete
Tema sukurta: 2009.09.25 17:43
1 2 Toliau Paskutinis
2009.09.25 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SauleMarija
SauleMarija
Naujokas
Sveikos mamos. Kreipiuosi taip, nes žinau, kad ką ką, bet rūbelius vaikams tai tikrai perkame mes
Norėčiau jūsų pasiklausti, ar perkate rūbelius internete? Jei taip, kokios, jūsų manymu yra geros parduotuvės? Jei neperkate, tai kodėl?
Aš pati esu labai susižavėjusi prekyba internetu. Pati ir dirbu šioje srityje, todėl man labai įdomi jūsų nuomonė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Ką parduodi ? Internetu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Mikiz rašė:

Ką parduodi ? Internetu ?


Vaikiskus rubelius ijunk vaizduote
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Geriausia parduotuve-kur nebrangiai galima nusipirkti gera daikta.Internetu neperku,nes megstu pirkdama paciupineti, is ko tas zveris padarytas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SauleMarija
SauleMarija
Naujokas
Elara, bet už tą pačiupinėjimą juk reikia papildomai mokėti , nes internete dažniausiai būna pigiau.
O matuotis rūbus juk galima ir namuose , nusipirkus internetu (kaip ir įprastoje parduotuvėje), nepatikusį drabužį gali grąžinti ir tau atiduos visus pinigus. Be to, sutaupai labai daug laiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Nebandžiau niekada to daryti. Įdomu būtų pabandyt kada, gal patiktų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
SauleMarija rašė:

Elara, bet už tą pačiupinėjimą juk reikia papildomai mokėti , nes internete dažniausiai būna pigiau.

O matuotis rūbus juk galima ir namuose , nusipirkus internetu (kaip ir įprastoje parduotuvėje), nepatikusį drabužį gali grąžinti ir tau atiduos visus pinigus. Be to, sutaupai labai daug laiko.


Pigiausia ir geriausia yra skuduryne
Ir pačiupinėti galima, ir pasimatuoti, ir rūbų beveik naujų ir geros kokybės papigiai nusipirkti.

Niekad negalėčiau pirkti karvės maiše, nes man drabužis turi atrodyti idealiai, o ne šiaip "nieko" Kitaip aš jo nepirksiu.
Vaiko irgi negalėčiau į bet ką įvilkti.

O lakstyti su preke ir rūpintis, kaip ją grąžinti, tai anoks čia laiko sutaupymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.25 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Litule
Litule
Pažengęs
Manau internete tai nebent technika galima pirkti bet ir tai blogai kai nevisada nuotrauku buna. O rubai, pataline, uzklotai batai tai visiska nesamone mano pazystama pirko per interneta pleda tai ziauriai nusivyle, paveiksleli tai grazios spalvos toks minkstas, jaukus atrodo, o kai pristate tai audinys siurkstus, nublukes, net vietomis isterliotas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
niolika rašė:
Pigiausia ir geriausia yra skuduryne
Ir pačiupinėti galima, ir pasimatuoti, ir rūbų beveik naujų ir geros kokybės papigiai nusipirkti.


Būtent dėl to, kad nenorėčiau vaiko į bet ką įvilkti, ir nepirkau drabužėlių iš skuduryno. O internetu kartais apsiprekinu ne tik vaiką, bet ir save. Bet ne dėl didelio poreikio ar laiko taupymo, o dėl to, kad randu tai, kas gražu. Ir, žinoma, žymiai pigiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Va butent, pigiau. Tiesa sakant as perku ne drabuzius. Is Vokieciu pirkau orini sautuva ir optika jam, tai viska sudejus man jisai kainavo 300 lt pigiau nei perkant cia Lietuvoje is parduotuves Ir dabar ten pat jam detales perku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Steel rašė:

Va butent, pigiau. Tiesa sakant as perku ne drabuzius. Is Vokieciu pirkau orini sautuva ir optika jam, tai viska sudejus man jisai kainavo 300 lt pigiau nei perkant cia Lietuvoje is parduotuves Ir dabar ten pat jam detales perku


o po to saudot i betka su tais savo oriniais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
digidata rašė:

o po to saudot i betka su tais savo oriniais


visdelto manes nuojauta neapgavo Visa diena laukiau tokio komentaro Ne, nesaudau i BETKA buk rami mano taikiniai, 4 cm skersmens skrituliukai Ne tas amzius, kad elgciausi kaip vaikezas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Steel rašė:

digidata rašė:



o po to saudot i betka su tais savo oriniais




visdelto manes nuojauta neapgavo Visa diena laukiau tokio komentaro Ne, nesaudau i BETKA buk rami mano taikiniai, 4 cm skersmens skrituliukai Ne tas amzius, kad elgciausi kaip vaikezas


o ,matyt,kazkas mano suni sumaise su taikiniu,4cm skersmens skrituliuku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Uz VISUS neatsakau, tik uz save As ne dievas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.27 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
SauleMarija rašė:

Elara, bet už tą pačiupinėjimą juk reikia papildomai mokėti , nes internete dažniausiai būna pigiau.

O matuotis rūbus juk galima ir namuose , nusipirkus internetu (kaip ir įprastoje parduotuvėje), nepatikusį drabužį gali grąžinti ir tau atiduos visus pinigus. Be to, sutaupai labai daug laiko.


Kam man tie apildomi rupesciai?Kodel turiu galvoti,ar patiks,ar nepatiks,ar grazinti reikes,kaip grazinti reikews...........Megstu konkretuma.Atejau,pamaciau,paciupinejau,pamatavau,sumasciau,ar verta pirkti.O cia-pamaciau,issirinkau,atsisiunciau,tada paciupinejau,pamatavau,o tada jei nepatiko-suksiu galva,kaipo atiduoti atga?Nea,mano laikas ir nervu sistema man daug brangesniAs ir taip labai sunkiai ka nors nusiperku-man amzinai kas nors neitinka,o internetu.........Man cia butu lyg savizudybe.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.27 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
digidata rašė:



o po to saudot i betka su tais savo oriniais


Pfff.....Nieko panasaus.Saudom saugiai,ir ne i gyvus padarusTam yra skirtu popieriniu taikinuku,kur miske pasikabini ir gerai leidi laika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.27 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Steel rašė:

Uz VISUS neatsakau, tik uz save As ne dievas


Ne Dievas?Ot velnias.....Vel busiu apsipazinusi

P.S.Kiekvienas atsako uz save
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.27 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SauleMarija
SauleMarija
Naujokas
Noriu atsakyti apie grąžinimą. Aišku, viskas priklauso nuo internetinės parduotuvės, bet ten, kur aš dirbu, tai grąžinimas toks: jei nepatinka drabužis, paskambina arba parašo mums ir mes nusiunčiam kurjerį, kad drabužį iš žmogaus pasiimtų. Žmogui nieko nereikia daryti, tik turėti tą drabužį su savim ir kurjeris jį pasiims. Lengviau nebūna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.27 13:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
SauleMarija,o is kur mums ,paprastiems pirkejams, zinoti,kur pataikysi?Ne visi buna saziningi,ne visi prisiima atsakomybe
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.27 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Neseniai radau intike naujus batus gal trigubai pigiau nei parduotuvėj. Ir dabar nežinau, imti ar ne - jei netiks, o su grąžinimu bus problemų?

O skuduryne perku, nes ten nebrangiai labai originalių daiktų galima rasti. Ne taip kaip kokiose vera modose, kur viskas kaip nuo vieno kurpaliaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai