Tema sukurta: 2007.04.07 00:35
Pirmas Atgal 1 2
2008.06.25 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Dabar tokia sistema įsivaikinimo, kad apsaugok Dieve.. Tarkim įsivaikini vaiką. Metus jis turi praleisti vaikų namuose, tu jį lankai, pamilsti. Po metų yra klausiama tikrosios biologinės motinos - ar leidžia įvaikinti jos vaiką. Ji vien iš principo gali pasakyti ''ne'' ir to vaiko automatiškai netenki. Absurdas. Mano tėvai, praradę du vaikus dėl mamos ligos, nusprendė įsivaikinti vaiką, tačiau dabar to noro nebeliko vien dėl tos nesąmonės mūsų valstybėje.Guodžiamės tik tuo, kad mano močiutė yra akušerė gimdymo namuose ir mums bus suteikta pirmenybė apsvarstyti vaiko įsivaikinimą, kai motina miršta gimdymo metu. Žiauru, maža tikimybė, bet vis šis tas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.25 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
lynsey rašė:

Dabar tokia sistema įsivaikinimo, kad apsaugok Dieve.. Tarkim įsivaikini vaiką. Metus jis turi praleisti vaikų namuose, tu jį lankai, pamilsti. Po metų yra klausiama tikrosios biologinės motinos - ar leidžia įvaikinti jos vaiką. Ji vien iš principo gali pasakyti ''ne'' ir to vaiko automatiškai netenki. Absurdas. Mano tėvai, praradę du vaikus dėl mamos ligos, nusprendė įsivaikinti vaiką, tačiau dabar to noro nebeliko vien dėl tos nesąmonės mūsų valstybėje.Guodžiamės tik tuo, kad mano močiutė yra akušerė gimdymo namuose ir mums bus suteikta pirmenybė apsvarstyti vaiko įsivaikinimą, kai motina miršta gimdymo metu. Žiauru, maža tikimybė, bet vis šis tas.


mergyt,nera taip,kaip tu sakai...nezinai,matyt,visko,nes sistema veikia neblogai...kaip tik,sakyciau,kuo toliau,tuo geriau....taigi tie,kas nori isivaikinti vaikeli,ji gaus...tik reikia stypraus noro,atsidavimo ir viso ko kito,ka galetum duotum ir savo vaikeliui....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.26 02:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StudenteMedike
StudenteMedike
Patyręs
Isivaikinimas labai grazus dalykas, sveikintinas, pagirtinas. Bet as tam ryzciausi tik tuomet, kai buciau tikra, kad niekada neturesiu savo vaiko. Manau reiktu rinktis kruopsciai ir atsakingai, perzvelgti vaiko seimos medi. Genetika l svarbu, tad jei jau padeti vaikui, tai tik tokiam, is kurio isaugs kazkas padoraus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.26 10:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
panterrrrrrrra> oi, buvo numatytos pataisos įstatymų, bet taip ir liko tas žodis NUMATYTOS. Ko mūsų šeima nedarė dėl to.. O žinau apie tai tikrai daug, nes paprasčiausiai visas šis reikalas apemė apie 10 mano gyvenimo metų, su dviem pertraukom - kai mano du broliukai mirė. Ir mano tėvai tikrai labai nori įsivaikinti, bet paprasčiausiai nenori rizikuoti - o jei jie pamils tą vaiką, prisiriš prie jo, vėliau motina neleis jo įvaikinti ir viskas - tada geriausiu atveju mano tėvai galės tik pagloboti tą vaiką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.03 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


drugeris
drugeris
Pradedantysis
Radau keletą skaičių, gal būt sudomisenčių ir tvirtai uždegsiančių įsivaikinti.
Per 10 šių metų mėnesių įsivaikinta 71 beglobis. Skaičiai auga. Ir dar tiek pat laukia.
http://vilniaus.diena.lt/nauji...s-daugiau-vaiku-146684
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.04 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


HunnyBunny
HunnyBunny
Pradedantysis
sveiki o as noriu paklausti gal kas ka zinote. as turiu sunu bet nuo kito vyro ne to uz kurio dabar istekejau o vaikas turi to biologinio tevo pavarde. mes su vyru kaip ir su vienodom pavardem o vaikas kaip nebemusu iseina visai su kita pavarde. tai va mano dabartinis vyras noretu isivaikinti mano vaika. kokiu salygu reikia tam. ar cia reiketu tampytis po teismus su tuo biologiniu tevu ar kaip??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.04 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
HunnyBunny rašė:

sveiki o as noriu paklausti gal kas ka zinote. as turiu sunu bet nuo kito vyro ne to uz kurio dabar istekejau o vaikas turi to biologinio tevo pavarde. mes su vyru kaip ir su vienodom pavardem o vaikas kaip nebemusu iseina visai su kita pavarde. tai va mano dabartinis vyras noretu isivaikinti mano vaika. kokiu salygu reikia tam. ar cia reiketu tampytis po teismus su tuo biologiniu tevu ar kaip??


Na taip, paslėpkit mane -vaiką nuo praeities. Ar sukurkit vaikui malonią nuostabą, darant atsitiktinius DNR tyrimus, kad būtent kaip tik jūs ir nesate tikrieji genetiniai tėvukai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.04 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
HunnyBunny rašė:

sveiki o as noriu paklausti gal kas ka zinote. as turiu sunu bet nuo kito vyro ne to uz kurio dabar istekejau o vaikas turi to biologinio tevo pavarde. mes su vyru kaip ir su vienodom pavardem o vaikas kaip nebemusu iseina visai su kita pavarde. tai va mano dabartinis vyras noretu isivaikinti mano vaika. kokiu salygu reikia tam. ar cia reiketu tampytis po teismus su tuo biologiniu tevu ar kaip??


Kiek žinau, reikia, kad biologinis tėvas atsisakytų tėvystės, tik tokiu atveju galima keisti vaikui pavardę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.10 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lauritavab
lauritavab
Naujokas
manau tai gera mintis isivaikinti vaika ir beto kai uzaugsiu isivaikinsiu dvinukus ir dvinukes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.10 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lauritavab
lauritavab
Naujokas
bet gali buti tik 100% ir dar as norieciau isivaikinti dvinukes ir dvinukus !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.30 07:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Lietuvoje 50 tūkst. porų, kurios negali susilaukti vaikų, o vaikų namuose berods 4 tūkst. vaikų pastoviai auga be tėvų. tai iš tiek vaikų netikiu kad neįmanoma rasti įsivaikinimui. vietoj tų visokių "apsėklintojų" (kur neaišku juk kas užaugs) gali poros pasieškoti tų vaikų ir galbūt nebeliks Lietuvoje tos vaikų namų problemos ar bent jau sumažės. aišku turiu omenyje kad to turėtų norėti abi pusės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.30 07:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Sniegena rašė:

Tigriuke,meile vaikui neateina sulig jo pirmu riksmu.Viskam reikia laiko,bet tai nereiskia,kad si savoka apima kelis menesius ar metus.O atejusi-nepraeina niekada!As kalbu apie savus vaikus!Manieji jau turi savas seimas,ir man brangus netik jie,bet ir ju antrosios puses.O stai ivaikinimui buciau nesiryzusi....


ką reiškia savus vaikus? gyvybę suteikia vyras, o moteris yra "inkubatorius", kuriame gyvybė ir išsivysto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.30 08:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Sidabrinis rašė:

per pirmuosius santuokos metus gali ir nesusilaukti leliaus.. bet gydytojai sako, kad tai nera baisus dalykas, tiesiog reikia laiko, veliau viskas susitvarko aisku, jeigu prie to neprisideda koks kaimynas, juokauju.


nesusilaukia greičiausiai dėl seksualinio nesuderinamumo. kai yra tas, tai greičiausiai matyt užtenka vieno karto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.06 08:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Labai gerai parasei Erija. Musu globojama mergina uzaugo jau Ir buvo visko...... Bet mes mylim ja Ji mano mazoji sesute. Pasiutusi,velniu priedusi bet milima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai